11 Minut Cały Film (2015) - Oglądaj Online!

2015
81 min
5.7
Jeśli lubisz wciągające i zaskakujące historie, koniecznie obejrzyj 11 Minut - dramatyczny thriller, którego akcja rozgrywa się w ciągu jednej jedynie jedenastominutowej sekwencji. Film opowiada...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 1451
Teraz ogląda: 168

11 Minut online cały film w kilku słowach

Jeśli lubisz wciągające i zaskakujące historie, koniecznie obejrzyj 11 Minut – dramatyczny thriller, którego akcja rozgrywa się w ciągu jednej jedynie jedenastominutowej sekwencji. Film opowiada historię związanych ze sobą losów mieszkańców miasta, których drogi przecinają się w sposób niespodziewany i nieoczekiwany. 11 Minut to film, który wstrząśnie Twoją wyobraźnią, dlatego nie przegap szansy oglądnięcia go online!

Jerzy Skolimowski, twórca filmu, to reżyser z ponad pięćdziesięcioletnim doświadczeniem, którego produkcje zdobyły liczne nagrody i stały się klasykami kina europejskiego. W 11 Minut zobaczyć można między innymi Richarda Dormera, Wojciecha Mecwaldowskiego, Andrzeja Chyrę i Dawida Ogrodnika – gwiazdy polskiego kina, które podejmują się trudnych, niecodziennych i zaskakujących ról.

Produkcja 11 Minut online

11 minut to film wyjątkowy pod wieloma względami. W produkcję zaangażowani zostali specjaliści od efektów specjalnych, którzy odpowiedzialni byli za realizację niektórych z najbardziej ekscytujących i spektakularnych scen. Scenariusz został napisany przez samego Skolimowskiego wraz z Ewą Piaskowską. Film kręcono w Dublinie, co pozwoliło na wciągające odwzorowanie atmosfery wielkiego miasta. Muzykę do filmu skomponował Sami Swoi.

Reżyser

Jerzy Skolimowski to słynny reżyser, który zdobył uznanie krytyków i publiczności za swoje liczne filmy. Urodzony w Łodzi, Skolimowski w wieku dwudziestu kilku lat wyjechał do Londynu, gdzie studiował reżyserię. W swoim dorobku ma wiele klasyków polskiego kina, m.in. Ręce do góry, Walkower, a także Cztery noce z Anną. W 11 minutach Skolimowski chce pokazać, że czasami w życiu ludzi wystarczy jedynie kilka minut, by ich losy drastycznie się zmieniły.

Obsada aktorska całego filmu 11 Minut

Richard Dormer wciela się w rolę znakomitego reżysera filmowego, którego plany burzy nagła burza. Wojciech Mecwaldowski gra kuriera przewożącego narkotyki, który wszedł w posiadanie niebezpiecznej ładunki. Andrzej Chyra i Dawid Ogrodnik to para kochanków, którzy wpadają w szaleńcze pogoń za swoimi marzeniami i ambicjami. Mateusz Kościukiewicz wciela się w role studenta, który chce zademonstrować swoje sztukatorskie umiejętności. Agata Buzek gra aktorkę, która stara się zmierzyć z chorobliwie zazdrosnym mężem. Warto także zwrócić uwagę na David L. Price będącego pozbawionym skrupułów sprzedawcą hot dogów z mroczną przeszłością, Paulinę Chapko, która wciela się w jedną z sióstr zakonnych oraz na Jana Nowickiego w roli włoskiego malarza.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film 11 Minut online

Akcja filmu rozgrywa się w ciągu zaledwie jedenastu minut i pokazuje nam, jak wiele może się zdążyć zmienić w życiu człowieka w tak krótkim czasie. Mamy szansę obserwować, jak zwykłe, codzienne sprawy (takie jak kursowanie taksówek czy sprzedaż hot dogów) łączą ze sobą różnych bohaterów, pochodzących z różnych środowisk. Wraz z nadejściem burzy i szalejącym przez miasto huraganem, żywot ludzi staje się coraz bardziej niespokojny i zagadkowy. Czy finalnie absolutnie każdy z nich przeżyje tę jedyną, morderczą jedenastominutową seqę skojarzeń i zdarzeń?

Bohaterowie

Bohaterowie filmu 11 Minut to ludzie, którzy w ciągu jednego dnia stają w obliczu losowych, często nieprzyjemnych zdarzeń. Każdy z nich nosi na swój własny sposób bagaż emocjonalny i doświadczenia, które wpłynęły na ich życiowe wybory. Niektórzy wpadają w pułapki, albo buntują się przeciwko swojemu losowi, inni natomiast próbują zrobić coś dobrego dla siebie i dla ludzi, którzy ich otaczają. Wszyscy oni są w sposób oderwany od siebie połączeni ze sobą, tworząc jedną, spójną całość.

Gdzie obejrzeć 11 Minut cały film?

Jeśli chcesz obejrzeć cały film 11 Minut, koniecznie odwiedź stronę zalukaj-cc.pl! Znajdziesz tam ofertę dostępną w twojej lokalizacji, możesz wybrać czy chcesz zobaczyć film z polskim lektorem, dubbingiem czy napisami. Zalukaj oferuje szeroki wybór filmów, które można oglądać online, bez ponoszenia dodatkowych opłat za wypożyczenie lub zakup filmu. Dzięki temu masz jednakową szansę na zobaczenie 11 Minut bez wychodzenia z domu!

11 Minut lektor pl dla widzów z Polski

Jeśli nie chcesz przegapić żadnego z dialogów, koniecznie zdecyduj się na lektora! Polski dubbing również sprawdzi się świetnie dla osób, których językiem ojczystym jest polski. Nie zrozumiałeś konkretnego określenia? Dzięki napisom natychmiast zrozumiesz, o co chodzi w konkretnej scenie i nie przeoczą żadnego kluczowego momentu. Dlatego serdecznie zachęcamy do obejrzenia 11 Minut online!

Zalukaj cały film 11 Minut i ciesz się dostępem już teraz!

Jeśli jesteście fanami układanek fabularnych i kochacie wciągające historie, to film 11 Minut jest właśnie dla Was! Reżyser i obsada wykonawcza stworzyli dobry, wciągający thriller, który zdecydowanie warto zobaczyć. To idealna propozycja dla tych, którzy lubią teatralność w kinie, napięcie i mocne wrażenia. Zachęcamy Was, byście skorzystali z oferty zalukaj-cc.pl i zobaczyli 11 Minut już dziś! Pamiętajcie, że każdy może podzielić się swoją opinią pod tym artykułem – czekamy na Wasze komentarze!