80 milionów Cały Film (2011) - Oglądaj Online!

2011
102 min
6.6
Film "80 milionów" to obraz pełen akcji, dramatu i historii Polski. Akcja rozgrywa się na Dolnym Śląsku w jesieni 1981 roku, tuż przed ogłoszeniem stanu...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 5385
Teraz ogląda: 80

80 milionów online cały film w kilku słowach

Film „80 milionów” to obraz pełen akcji, dramatu i historii Polski. Akcja rozgrywa się na Dolnym Śląsku w jesieni 1981 roku, tuż przed ogłoszeniem stanu wojennego. Bohaterowie, młodzi działacze Solidarności, postanawiają wyprowadzić z banku 80 milionów związkowych pieniędzy, zanim zostaną one zablokowane przez władze. To brawurowa akcja, nad którą SB trzyma rękę na pulsie. Film został wyprodukowany w 2011 roku, trwa 102 minuty, a reżyserem jest Waldemar Krzystek. W filmie wystąpili m.in. Krzysztof Czeczot, Wojciech Solarz, Maciej Makowski i Paweł Domagała. Zachęcamy do obejrzenia całego filmu online już teraz!

Produkcja 80 milionów online

„80 milionów” to film zrealizowany z wielką dbałością o każdy szczegół. Podczas produkcji położono nacisk na autentyczne wyreżyserowanie wydarzeń historycznych, jakie miały miejsce w Polsce w latach osiemdziesiątych. Montaż filmu, użyte efekty i muzyka są świetnie skomponowane, dzięki czemu oglądanie „80 milionów” to niezapomniane przeżycie. Scenariusz napisali znani polscy autorzy – Stanisław Różewicz i Waldemar Krzystek.

Reżyser

Waldemar Krzystek to znany polski reżyser, scenarzysta i producent filmowy. Urodził się w 1953 roku w Łodzi. Z wykształcenia jest filmoznawcą. Swoją karierę rozpoczął jako asystent reżysera na planie filmowym. Pierwsze filmy Krzystek wyreżyserował na przełomie lat 80. i 90. XX wieku. Wśród nich znajdują się takie tytuły jak „Magnat” czy „Cudowne dziecko”. Reżyser zdobył wiele nagród i wyróżnień dla swoich filmów. Ostatnim dziełem reżysera jest właśnie „80 milionów”.

Obsada aktorska całego filmu 80 milionów

W obsadzie filmu „80 milionów” znaleźli się m.in.: Krzysztof Czeczot, Wojciech Solarz, Maciej Makowski, Paweł Domagała, Filip Bobek, Agnieszka Grochowska, Olga Frycz, Sonia Bohosiewicz, Adam Cywka czy Krzysztof Stroiński. Każdy z aktorów wspaniale odnalazł się w swojej roli i dzięki ich grze „80 milionów” nabiera wyjątkowego klimatu. Krzysztof Czeczot, grający jednego z młodych działaczy Solidarności, zdobył za swoją rolę Nagrodę na FPFF w Gdyni.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film 80 milionów online

Akcja filmu „80 milionów” rozgrywa się na Dolnym Śląsku w 1981 roku, tuż przed wprowadzeniem stanu wojennego. Młodzi działacze Solidarności postanawiają wyprowadzić z banku 80 milionów związkowych pieniędzy, zanim zostaną one zablokowane przez SB. Funkcjonariusze SB podążają za nimi krok w krok. Z czasem pojawiają się również duchowni i cinkciarze, co skomplikowuje sytuację. Wszystko to razem tworzy pasjonującą rozgrywkę, z której każda ze stron ma asy w rękawie.

Bohaterowie

W „80 milionach” pojawia się wielu ciekawych bohaterów. Są to młodzi działacze Solidarności, którzy podejmują się niebezpiecznej akcji wyprowadzenia pieniędzy. W filmie widzimy również funkcjonariuszy SB, którzy starają się powstrzymać młodzież. Istotną rolę odgrywają duchowni, którzy bronią wartości demokratycznych, a także cinkciarze, którzy pomagają w przeprowadzeniu akcji. Wszyscy oni tworzą razem napiętą i emocjonującą historię.

Gdzie obejrzeć 80 milionów cały film?

Cały film „80 milionów” możesz obejrzeć online na zalukaj-cc.pl. Ta platforma oferuje dostęp do legalnych źródeł, co jest bardzo ważne z punktu widzenia prawa autorskiego. Wysokiej jakości obraz i dźwięk pozwolą Ci na pełne wczucie się w historię. Zachęcamy do skorzystania z tej wygodnej opcji oglądania filmów.

80 milionów lektor pl dla widzów z Polski

Cały film „80 milionów” dostępny jest z polskim lektorem, napisami i dubbingiem. Wybierz to, co Ci odpowiada najlepiej. Lektor to dobre rozwiązanie dla osób, które lubią słuchać filmów w tle, ale nie chcą przegapić żadnej ważnej kwestii. Napisy z kolei są dla tych, którzy lubią wyraźnie widzieć dialogi. Dubbing natomiast sprawdzi się w przypadku dzieci, które jeszcze nie potrafią czytać napisów.

Zalukaj cały film 80 milionów i ciesz się dostępem już teraz!

„80 milionów” to film, który warto obejrzeć ze względu na niesamowitą fabułę i doskonałe wykonanie. Akcja filmu wciąga już od pierwszych minut, a emocjonujące sceny trzymają w napięciu do końca. Cały film możesz obejrzeć online na zalukaj-cc.pl. Obejrzenie „80 milionów” to doskonała okazja, aby jeszcze raz przypomnieć sobie ważne wydarzenia w historii Polski i docenić odwagę młodych ludzi, którzy walczyli o wolność. Zapraszamy do komentowania i podzielenia się swoją opinią o filmie „80 milionów”!