A Christmas Masquerade Cały Film (2022) - Oglądaj Online!

2022
90 min
5.3
Czy wiesz, że można przeżyć znakomite święta Bożego Narodzenia, oglądając kino? Film "A Christmas Masquerade" będzie dla Ciebie idealnym wyborem! To komedia romantyczna z Kanady,...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 4785
Teraz ogląda: 311

A Christmas Masquerade online cały film w kilku słowach

Czy wiesz, że można przeżyć znakomite święta Bożego Narodzenia, oglądając kino? Film „A Christmas Masquerade” będzie dla Ciebie idealnym wyborem! To komedia romantyczna z Kanady, która swoją premierę miała 6 listopada 2022 roku. Reżyserką produkcji jest Michelle Ouellet. Film trwa 90 minut. W obsadzie występują Erin Agostino, David Lafontaine, Cory Lee oraz Maya Misaljevic.

Koniecznie obejrzyj „A Christmas Masquerade”! Będziesz miał okazję skorzystać z zabawnego humoru, kipiącej emocjami romantycznej miłości oraz niesamowitej scenografii. Film ten sprawi, że poczujesz magię świąt Bożego Narodzenia.

Produkcja A Christmas Masquerade online

Podczas tworzenia filmu wykorzystano najnowsze technologie kinowe. Montaż, efekty specjalne, jak również muzyka i scenariusz – wszystko to zostało dopracowane w najdrobniejszych szczegółach.

Reżyser

Michelle Ouellet to Kanadyjka, która swoją karierę reżyserską rozpoczęła w 2005 roku. Zasłynęła tworząc współczesne podejście do mitów kultury pop w swoim pierwszym filmie fabularnym „Afterparty”, który miał swoją premierę na międzynarodowym festiwalu filmowym w Toroncie. W kolejnych swoich produkcjach, jak np. „The Curse of Clara”, gościnnie na festiwalu w Cannes, pokazała swój talent w stylu musical-komedii. W filmie „A Christmas Masquerade”, Michelle Ouellet zdecydowała się na połączenie dwóch gatunków – komedii i romansu.

Obsada aktorska całego filmu A Christmas Masquerade

W filmie występuje utalentowana obsada, wśród której znajdują się Erin Agostino, David Lafontaine, Cory Lee oraz Maya Misaljevic. Erin Agostino to amerykańska aktorka, która zagrała w takich produkcjach, jak „The Fosters” czy „Reign: Królestwo zdrady”. David Lafontaine w swojej karierze aktorskiej wystąpił w licznych kanadyjskich produkcjach, takich jak „Rookie Blue” oraz „The Kennedys After Camelot”. Cory Lee to ceniona w Kanadzie aktorka, producentka muzyczna oraz dziennikarka. Maya Misaljevic zagrała barwnie w takich produkcjach, jak „The Expanse” czy „Cardinal”.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film A Christmas Masquerade online

Akcja filmu „A Christmas Masquerade” rozgrywa się w Kanadzie, w malowniczym miasteczku, w czasie przedświątecznym. Loryn jest bizneswoman i właścicielką sklepu z cieknymi ubraniami. Wkrótce do miasteczka przyjeżdża Anthony, biznesmen, który wraz z rodzeństwem przygotowuje się do zaprezentowania nowego projektu. Z przeznaczenia spotykają się na balu maskowym, gdzie szalona zabawa toczy się pośród odpowiednio dobranej muzycznej oprawy. Oboje nie wiadomo, że to właśnie ich losy zostały połączone. Czy dziewczyna zdoła zrealizować swoje zawodowe ambicje, jednocześnie odnajdując swoje uczucia?

Bohaterowie

Loryn (Erin Agostino) – właścicielka sklepu z ciuchami i bizneswoman. Zdecydowana i niezależna, stawiająca na swoim.

Anthony (David Lafontaine) – biznesmen i gadżeciarz, który postawił na siebie i swoją rodzinę.

Gdzie obejrzeć A Christmas Masquerade cały film?

Ciesz się filmem z serwisem zalukaj-cc.pl, który udostępnia „A Christmas Masquerade” w najwyższej jakości. To świetna okazja, aby radosne emocje towarzyszące świętom Bożego Narodzenia zagościły w Twoim życiu na dłużej. Wykorzystaj wyszukiwarkę legalnych źródeł na zalukaj-cc.pl.

A Christmas Masquerade lektor pl dla widzów z Polski

Tak, całkowicie polska wersja językowa filmu z pewnością okaże się dla wielu błogosławieństwem. Wybierz opcje z polskim lektorem, napisami lub dubbingiem – ciesz się najnowszymi filmowymi produkcjami w Twoim języku. Bez obawy o wrażenia z językami obcymi.

Od teraz możesz obejrzeć komedię romantyczną „A Christmas Masquerade” w swoim ulubionym języku! Produkcja udostępniona została z różnymi opcjami językowymi, co oznacza, że możesz oglądać ją z polskim lektorem, napisami lub dubbingiem. Wybierz tę opcję, która będzie dla Ciebie najlepsza i ciesz się zabawą, miłym czasem oraz emocjami związanymi z filmem.

Zalukaj cały film A Christmas Masquerade i ciesz się dostępem już teraz!

Zapraszamy do obejrzenia „A Christmas Masquerade”, najnowszej produkcji filmowej, która łączy w sobie elementy komedii romantycznej. Dowiedz się, jakie dane dotyczą filmu, opowieści, fabuły i aktorów. Przekonaj się, co zainspiruje Cię do zabawy i dobrej zabawy. Zacznij teraz i podziel się swoją opinią o filmie A Christmas Masquerade w sekcji komentarzy poniżej. Już teraz zapewnij sobie emocje związane z radosnymi świętami Bożego Narodzenia, ciesz się komedią romantyczną A Christmas Masquerade.