Amok Cały Film (2017) - Oglądaj Online!

2017
108 min
5.8
Jeśli szukasz interesującego filmu kryminalnego, to Amok jest dokładnie tym, czego potrzebujesz. Produkcja z 2017 roku, reżyserii Kasi Adamik, przedstawia losy inspektora Jacka Sokolskiego (w...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2813
Teraz ogląda: 281

Amok online cały film w kilku słowach

Jeśli szukasz interesującego filmu kryminalnego, to Amok jest dokładnie tym, czego potrzebujesz. Produkcja z 2017 roku, reżyserii Kasi Adamik, przedstawia losy inspektora Jacka Sokolskiego (w tej roli Łukasz Simlat), który stara się rozwikłać zagadkę zamordowanego architekta, po czterech latach od znalezienia jego zwłok. Film napięcie utrzymuje od pierwszej do ostatniej sceny, a doskonała gra aktorska oraz genialna muzyka pełnią rolę wisienki na torcie.

Jeśli chcesz poczuć adrenalinę bijącą Ci w żyłach, obejrzyj cały film Amok online na zalukaj-cc.pl, najlepszym w Polsce serwisie streamingowym, który pozwoli Ci cieszyć się doskonałym obrazem i dźwiękiem bez wychodzenia z domu!

Produkcja Amok online

Film Amok z pewnością jest jednym z najlepszych kryminałów filmowych, jakie kiedykolwiek powstały. Produkcja ta rezonuje z widzami na całym świecie i zdobyła szereg nagród. Scenarzystkę opowiadania „Amok” Krystiana Bali doceniają również krytycy, a on sam zagrał w tym filmie jedną z głównych ról.

Muzykę do Amoka skomponował Bartosz Chajdecki, który otrzymał za nią nagrodę Gaudium Humani Tunes Awards 2018 za Najlepszą Muzykę Filmową.

Efekty specjalne w Amoku stanowią niebagatelny element, który dodaje filmowi dodatkowej tajemniczości i skupia uwagę na najważniejszym w kryminale – na tle osoby zamieszanej w zabójstwo.

Reżyser

Kasia Adamik to jeden z najbardziej znanych i cenionych reżyserów w Polsce. Urodziła się w Gdańsku w 1972 roku, a jej ojcem był słynny reżyser filmowy Agnieszka Holland. Po ukończeniu studiów na Wydziale Reżyserii i Produkcji Telewizyjnej w PWSFTviT w Łodzi, debiutowała na dużym ekranie w 2000 roku swoją pierwszą komedią „Boso”, która zdobyła uznanie publiczności i krytyków.

Od tego czasu Kasia Adamik regularnie realizuje kolejne filmy i seriale telewizyjne, zdobywając tym samym uznanie i sympatię widzów. Jej filmy cechują się nietypowym podejściem do filmowania, wyróżniając się artystycznym, wręcz malarskim charakterem i czułością dla swoich bohaterów.

Obsada aktorska całego filmu Amok

W filmie Amok wystąpiło wiele znanych i cenionych polskich aktorów, w tym Mateusz Kościukiewicz, Łukasz Simlat, Zofia Wichłacz i Zbigniew Stryj. Każdy z nich zagrał swoją rolę z niezwykłą wrażliwością i indywidualnym podejściem, co tylko dodaje kryminalowi Amok dodatkowej głębi emocjonalnej.

Mateusz Kościukiewicz zagrał rolę Krystiana Bali, autora opowiadania „Amok”, który stał się inspiracją dla zabójcy. Kościukiewicz jest jednym z najzdolniejszych aktorów młodego pokolenia, zdolnym do odegrania każdej roli z niezwykłą precyzją i wrażliwością.

W roli głównego bohatera – inspektora Jacka Sokolskiego – w Amoku wystąpił Łukasz Simlat, doskonały aktor charakterystyczny, który ze swoim specyficznym stylem gry przoduje na polskim ekranie.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Amok online

Akcja filmu rozgrywa się w Polsce, w Warszawie, cztery lata po znalezieniu zwłok architekta Mariusza Roszewskiego. Niestety, pomimo intensywnych poszukiwań, nie udało się znaleźć sprawcy, a śledztwo umieszczono w policyjnym archiwum X.

Jednak kiedy zjawia się anonimowy informator, inspektor Sokolski zaczyna poważnie zastanawiać się nad powiązaniami między zabójstwem a powieścią „Amok” autorstwa Krystiana Bali.

Kiedy dochodzi do kolejnych brutalnych morderstw, celem inspektora jest teraz nie tylko złapanie zbrodniarza, ale także wykazanie związku między książką i rzeczywistymi zdarzeniami.

Bohaterowie

Inspektor Jacek Sokolski to główny bohater filmu, którego rolę odegrał Łukasz Simlat. Sokolski to tajemniczy, mroczny i nieprzenikniony człowiek, który zdaje sobie sprawę z ciężaru odpowiedzialności za odkrycie prawdy.

Krystian Bali – autor opowiadania „Amok”, którego postać zagrał Mateusz Kościukiewicz – to człowiek niezwykle bogaty, niezwykle inteligentny oraz uważający się za nietykalnego. Jego powieść jest źródłem inspiracji dla mordercy.

Mariusz Roszewski – migrant z Ukrainy, a zarazem architekt – to ofiara zabójcy, której zwłoki zostały znalezione na Odrze z pętlą u szyi. Jego postać zdobi film po to, by utrwalić w pamięci widzów straszliwe konsekwencje tej zbrodni.

Gdzie obejrzeć Amok cały film?

Jeśli szukasz jakiegoś dobrego filmu kryminalnego, to Amok jest idealnym wyborem dla Ciebie. Film można obejrzeć w jakości FullHD na serwisie zalukaj-cc.pl, dając Ci niezapomniane wrażenia z oglądania w domu!

Zachęcamy Cię do korzystania z naszej rewelacyjnej wyszukiwarki filmowej i odkrywania niesamowitych historii oraz cieszenia się nimi zupełnie za darmo!

Amok lektor pl dla widzów z Polski

Cały film Amok jest dostępny z polskim lektorem, napisami i dubbingiem, więc możesz wybrać tę opcję, która odpowiada ci najlepiej.

Jeśli wolisz oglądać filmy z napisami, to z pewnością docenisz możliwość zatapiania się w dialogach i słowach. Jeśli natomiast czujesz się lepiej, kiedy słyszysz dialogi, możesz wybrać lektorowanie lub dubbingowanie, co pozwoli Ci na cieszenie się fabułą bez konieczności czytania.

Zalukaj cały film Amok i ciesz się dostępem już teraz!

Film Amok to napięta i fascynująca historia, w której każdy moment pełen jest intryg i zaskoczeń. Reżyserka zdołała stworzyć nie tylko kryminał na najwyższym poziomie, ale i kopciuszek wśród filmów polskich.

Jeśli chcesz zobaczyć ten film, zachęcamy Cię do odwiedzenia zalukaj-cc.pl – serwisu streamingowego, który oferuje wiele ciekawych i wartościowych filmów dla miłośników kina. Obejrzyj cały film Amok online i podziel się wrażeniami w sekcji komentarzy pod artykułem. Już dziś poczuj niezapomniane wrażenia w swoim domu!