Amy’s F**k It List Cały Film (2023) - Oglądaj Online!

2023
78 min
5.2
Jeśli szukasz lekkiej i zabawnej komedii, to "Amy's F**k It List" może być idealnym wyborem dla Ciebie. Film opowiada historię Amy, dziewczyny zainteresowanej muzyką, która...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 4385
Teraz ogląda: 267

Amy’s F**k It List online cały film w kilku słowach

Jeśli szukasz lekkiej i zabawnej komedii, to „Amy’s F**k It List” może być idealnym wyborem dla Ciebie. Film opowiada historię Amy, dziewczyny zainteresowanej muzyką, która wraz z najlepszą przyjaciółką Lizzy postanawia spełnić swoje marzenia, tworząc listę rzeczy do zrobienia przed ukończeniem szkoły. Film został wyreżyserowany przez Marka S. Allena, a w głównych rolach wystąpili Alyson Gorske i Angel Prater. Całość trwa 78 minut, a premiera zaplanowana jest na 14 lutego 2023 r.

Jeśli masz ochotę na dawkę pozytywnych wibracji, to warto sięgnąć po „Amy’s F**k It List” i zobaczyć, co zdarzy się z głównymi bohaterkami. Nie zawiedziesz się!

Produkcja Amy’s F**k It List online

Komedia „Amy’s F**k It List” powstała pod kierownictwem reżysera Marka S. Allena. Film został nakręcony w nieznanej lokalizacji, a montażem i efektami zajęła się ekipa specjalistów. Akcję zatrzymują też piosenki i muzyka, które towarzyszą bohaterom w każdej z życiowych chwil.

Scenariusz został napisany przez osobę, która odnajduje się w branży filmowej.

Reżyser

Mark S. Allen to reżyser filmu „Amy’s F**k It List”. Urodzony w Stanach Zjednoczonych oraz obecnie mieszka w kraju w którym zrealizowano film. Ma na swoim koncie kilka innych produkcji, m.in. „Leżąca”, „Dziewczyna do towarzystwa”, „Wampirzy reporter”. Wielu widzów zna go z telewizji, gdzie pełni funkcję prowadzącego show związanego z kinem. Allen jest uznawany za jednego z najlepszych reżyserów w branży filmowej. Jest profesjonalistą w każdym calu i potrafi w sposób uniwersalny przekazać widzom wiele emocji.

Obsada aktorska całego filmu Amy’s F**k It List

W filmie „Amy’s F**k It List” występują Alyson Gorske jako Amy, Angel Prater jako Lizzy, a także Mark DeCarlo, Cameron James Matthews i Jason Bortz. Każdy z nich w pełni wpisuje się w role, które otrzymał i dzięki temu całość prezentuje się naprawdę interesująco i zabawnie. Większość z aktorów ma już spore doświadczenie w pracy przed kamerą, co daje pewność, że ich występy ogląda się z przyjemnością.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Amy’s F**k It List online

Akcja filmu „Amy’s F**k It List” rozgrywa się w miejscu, gdzie powstają marzenia: w szkole. Tym razem towarzyszymy Amy – miłośniczce muzyki i dobrego humoru, dzięki której pokonujemy kolejne przeszkody i realizujemy marzenia. Wraz z Lizzy należy do grupki nieco ekscentrycznych uczennic, ale dzięki swojej determinacji i przyjaźni odnoszą wiele sukcesów i spełniają marzenia. Co ciekawe, film przedstawia aktualne wyzwania, z którymi borykają się młodzi ludzie w dzisiejszych czasach.

Bohaterowie

Amy i Lizzy to główne bohaterki filmu „Amy’s F**k It List”, obie razem realizują swoje marzenia występując pod przeszkodami. Charakterystyczne dla nich jest poczucie humoru, pozytywna energia i niezwykła przyjaźń. Pozostałe postacie pełnią w filmie również ważne role, przede wszystkim pomagając tytułowym bohaterkom osiągnąć ich cele życiow. Każda z bohaterek wraz z ich osobowością, swoimi problemami i wyzwaniem z którym muszą się zmierzyć przyciąga uwagę nawet najbardziej wymagających widzów.

Gdzie obejrzeć Amy’s F**k It List cały film?

Film „Amy’s F**k It List” można obejrzeć na platformie zalukaj-cc.pl, która oferuje dostęp do wielu filmów oraz seriali. Oglądanie z streamingu jest łatwe i nie wymaga rejestracji, co z pewnością ucieszy wielu użytkowników.

Jeśli masz ochotę obejrzeć „Amy’s F**k It List” już teraz, to znajdziesz go właśnie tam!

Amy’s F**k It List lektor pl dla widzów z Polski

Dla widzów z Polski, którzy nie znają angielskiego, do wyboru są trzy opcje: lektor polski, napisy polskie oraz dubbing polski. Każdy może zdecydować o tym, jakie rozwiązanie bardziej mu odpowiada i komfortowość w oglądaniu filmu „Amy’s F**k It List”.

Jeśli nie chcesz przegapić zabawy i pozytywnych emocji, jakie przyniesie Ci ten film, sięgnij po jego wersję z polskim lektorem.

Zalukaj cały film Amy’s F**k It List i ciesz się dostępem już teraz!

Jeśli szukasz filmu, który pomoże Ci odprężyć się i zapomnieć o troskach na chwilę, to „Amy’s F**k It List” jest dla Ciebie idealnym wyborem.

Wydajemy pozytywnie, że obraz został stworzony przez świetnego reżysera, a za kamerą pracowała świetna ekipa. Wymieniona już obsada aktorska, pełna doświadczenia i profesjonalizmu, sprawia, że film zrobił naprawdę dobre wrażenie na mnie.

Jeśli chcesz się przekonać, czy tak jest naprawdę, polecam obejrzenie filmu „Amy’s F**k It List”. Sprawdź na zalukaj-cc.pl i daj znać, co o nim sądzisz w komentarzach!