Anatomia zła Cały Film (2015) - Oglądaj Online!

2015
122 min
5.9
Będąc bezrobotnym, płatny zabójca o pseudonimie „Lulek” zostaje warunkowo zwolniony z więzienia. W zamian za duże pieniądze, wymazanie kartoteki i możliwość dyskretnego opuszczenia kraju, „Lulek”...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2704
Teraz ogląda: 260

Anatomia zła online cały film w kilku słowach

Będąc bezrobotnym, płatny zabójca o pseudonimie „Lulek” zostaje warunkowo zwolniony z więzienia. W zamian za duże pieniądze, wymazanie kartoteki i możliwość dyskretnego opuszczenia kraju, „Lulek” musi zlikwidować komendanta Centralnego Biura Śledczego. Film jest mieszanką akcji i thrillera, a reżyserem jest Jacek Bromski. W głównych rolach występują Krzysztof Stroiński, Marcin Kowalczyk, Michalina Olszańska i Andrzej Seweryn. Film trwa 122 minuty i został wyprodukowany w Polsce w 2015 roku. Zachęcamy do obejrzenia całego filmu online, by móc przeżyć niezwykłą historię życia.

Produkcja Anatomia zła online

Film w reżyserii Jacka Bromskiego to nie tylko ciekawa historia, ale również dzieło z najnowocześniejszą techniką, a także filmową muzyką. W produkcji filmu brał udział sztab najlepszych scenarzystów oraz aktorów, by móc oddać klimat i emocje filmowej historii. Dużym wyzwaniem była praca nad scenami akcji, które zostały bardzo profesjonalnie zmontowane przy użyciu nowoczesnych technik.

Reżyser

Jacek Bromski jest jednym z najbardziej znanych i cenionych reżyserów w Polsce. Urodził się w 1948 roku w Sopocie. W swoim dorobku ma ponad dwadzieścia filmów fabularnych i kilka seriali telewizyjnych. Największe sukcesy odniósł dzięki filmom takim jak „U Pana Boga za piecem”, „Kochankowie z Marony”, „Testosteron” czy „Wszystko co kocham”. Bromski jest znany z inteligentnego humoru, ciepła, ale także chłodu i cynizmem. Jego filmy niosą ze sobą przesłanie, a także posiadają ważną wymowę, a „Anatomia zła” to nie jest wyjątek.

Obsada aktorska całego filmu Anatomia zła

W obsadzie filmu Anatomia zła mamy znanych i docenionych aktorów. Głównymi rolami zagrali: Krzysztof Stroiński (Lulek), Marcin Kowalczyk (Staszek), Michalina Olszańska, Andrzej Seweryn, Łukasz Simlat, Spencer Gibb, Ludek Drizhal, Krzysztof Czeczot i Halina Bednarz. Każdy z nich wnosi do filmu swój indywidualny styl i talent aktorski.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Anatomia zła online

Akcja filmu Anatomia zła rozgrywa się we współczesnej Polsce. Film opowiada o płatnym zabójcy o pseudonimie „Lulek”, który zostaje warunkowo zwolniony z więzienia, by zabić komendanta Centralnego Biura Śledczego. W drodze do sporządzenia zamachu zabójca angażuje do pomocy Staszka, by odgrywać rolę oficera kontrwywiadu. Jednak w trakcie przygotowań bohaterzy zaczynają nabierać podejrzeń co do prawdziwych intencji zleceniodawców.

Bohaterowie

W Anatomii zła mamy do czynienia z bohaterami, którzy przeważnie odgrywają role negatywne. Na czele stoi Krzysztof Stroiński, który zagrał Lulka – płatnego zabójcę. Jego partnerem został Marcin Kowalczyk, grający Staszka, snajpera wydalonego z wojska. W filmie mamy także inne postacie, które wpływają na losy bohaterów, a ich motywacje są dopiero z czasem ujawniane.

Gdzie obejrzeć Anatomia zła cały film?

Jeżeli chcesz obejrzeć Anatomię zła online, najlepszym wyborem jest platforma Zalukaj-cc.pl. Na stronie można obejrzeć cały film bez jakichkolwiek dodatkowych płatności. Co więcej, Zalukaj-cc.pl oferuje wyszukiwarkę legalnych źródeł, tak aby mieć pewność, że nie łamiesz żadnych praw podczas korzystania z serwisu.

Anatomia zła lektor pl dla widzów z Polski

Fanom polskiej fabuły oferujemy wybór między polskimi napisami, lektorem lub dubbingiem. Możesz wybrać to, co najlepiej pasuje do Twojego stylu oglądania filmów. Polski lektor z pewnością pomoże nam lepiej wczuć się w akcję filmu i sprawi, że cała historia stanie przed nami w jeszcze bardziej emocjonujący sposób.

Zalukaj cały film Anatomia zła i ciesz się dostępem już teraz!

Jeżeli szukasz filmu, który Cię wciągnie, koniecznie zobacz Anatomię zła. Płatny zabójca o pseudonimie „Lulek” i snajper Staszek, którzy próbują dokonać skomplikowanej zbrodni – to historia, która z pewnością przyciągnie Twoją uwagę. Dzięki platformie Zalukaj-cc.pl możesz obejrzeć cały film online w najwyższej jakości, wybierając z polskim lektorem lub napisami. Nie czekaj dłużej – zobacz Anatomię zła już teraz i podziel się swoją opinią o nim w komentarzach pod artykułem!