Angelus Cały Film (2001) - Oglądaj Online!

2001
106 min
7
Film Angelus to poruszająca opowieść, która przenosi nas w lata 30. na Śląsk. W roli głównej występuje Jan Siodlaczek, a reżyserem jest Lech Majewski. Oglądając...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 1637
Teraz ogląda: 280

Angelus online cały film w kilku słowach

Film Angelus to poruszająca opowieść, która przenosi nas w lata 30. na Śląsk. W roli głównej występuje Jan Siodlaczek, a reżyserem jest Lech Majewski. Oglądając ten film, z pewnością przeżyjemy niezapomniane emocje. Czas trwania filmu to 106 minut.

Jeśli chcesz się przekonać, czy Angelus to film dla Ciebie, z pewnością zainteresują Cię kolejne rozdziały tego artykułu.

Produkcja Angelus online

Film Angelus to nie tylko świetna obsada, ale także niezwykle staranna praca zespołu odpowiedzialnego za produkcję filmu. W filmie wykorzystano specjalne efekty, muzykę i doskonale napisany scenariusz. Całość została dopracowana pod każdym względem, co sprawia, że film jest niezwykle ciekawy i dynamiczny.

Reżyser

Lech Majewski to reżyser, który stoi za produkcją Angelus. Jest jednym z najbardziej znanych polskich reżyserów. Poznaliśmy go m.in. na podstawie filmów takich jak „Królewskie sny” czy „Płynące wieżowce”. To artysta, którego twórczość zawsze spotyka się z uznaniem widzów i krytyków.

Obsada aktorska całego filmu Angelus

W filmie Angelus wystąpiło wielu znanych i cenionych aktorów. Na czele z Janem Siodlaczkiem, którego rola w tym filmie jest niezwykle wyrazista. W rolach drugoplanowych zobaczymy m.in. Małgorzatę Madejowską i Andrzeja Mastalerza.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Angelus online

Akcja filmu rozgrywa się w latach 30. na terenie Śląska. Bohaterem filmu jest malarz i teozof Teofil Ociepka, który zostaje namaszczony przez umierającego mistrza gminy okultystycznej. Akcja filmu jest niezwykle dynamiczna i spodoba się fanom filmów, które nie pozwalają na oderwanie wzroku od ekranu.

Bohaterowie

W filmie Angelus mamy do czynienia z wiarygodnymi, wyrazistymi postaciami. Każdy z bohaterów ma swoją unikalną historię i jest niezbędny dla fabuły filmu.

Gdzie obejrzeć Angelus cały film?

Jeśli chcesz obejrzeć Angelus online za darmo, warto zajrzeć na zalukaj-cc.pl. To miejsce, w którym znajdziesz legalne źródła do oglądania filmów online w najlepszej jakości.

Angelus lektor pl dla widzów z Polski

Jeśli chcesz obejrzeć ten film z polskim lektorem, napisami lub dubbingiem, na zalukaj-cc.pl masz do wyboru wiele opcji. Każda z nich to gwarancja niezapomnianych wrażeń filmowych.

Zalukaj cały film Angelus i ciesz się dostępem już teraz!

Jeśli lubisz kino, które przenosi Cię w inny czas i przestrzeń, Angelus to film, który musisz zobaczyć. Na zalukaj-cc.pl masz możliwość obejrzenia całego filmu w najlepszej jakości. Zachęcamy do skorzystania z tej okazji i podzielenia się swoją opinią na temat tego filmu w sekcji komentarzy pod tym artykułem.