Bad Boy Cały Film (2020) - Oglądaj Online!

2020
135 min
3.8
Bad Boy to polski film z 2020 roku, który opowiada o dwóch braciach - policjancie i złodzieju - którzy po latach spotykają się ponownie. Akcja...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 3459
Teraz ogląda: 67

Bad Boy online cały film w kilku słowach

Bad Boy to polski film z 2020 roku, który opowiada o dwóch braciach – policjancie i złodzieju – którzy po latach spotykają się ponownie. Akcja filmu toczy się w środowisku kibiców i narkotyków. W rolach głównych wystąpili Antoni Królikowski i Maciej Stuhr. Reżyserem filmu jest Patryk Vega. Cały film można obejrzeć online, a my zachęcamy do tego!

Produkcja Bad Boy online

Bad Boy to film z polskiej produkcji, w reżyserii Patryka Vegi. Film został nakręcony w 2019 roku, a premiera odbyła się w lutym 2020 roku. Montażem zajęli się Chie Takahashi i Jarosław Barzan, który jest również producentem filmu. Efekty specjalne przygotowało studio Orka Postprodukcja. Muzykę do filmu skomponował Antoni Komasa-Łazarkiewicz, a scenariusz napisał sam reżyser Patryk Vega.

Reżyser

Patryk Vega to polski reżyser, scenarzysta i producent filmowy. Jest znany z takich filmów jak „Pitbull”, „Botoks” czy „Kobiety Mafii”. Twórca swoich filmów jest także reżyserem zdjęć, scenarzystą i montażystą. Jego filmy zawsze wyróżniają się nie tylko dobrym kinem akcji, ale także fabułą, która często opowiada o najtrudniejszych społecznych problemach. Vega jest cenionym reżyserem, twierdzącym, że kino akcji może być i powinno być czymś więcej niż tylko przerywnikami między scenami akcji.

Obsada aktorska całego filmu Bad Boy

W filmie Bad Boy występują trzy role główne. Antoni Królikowski gra Pawła, Maciej Stuhr – jego brata Piotra, a Katarzyna Zawadzka – Olu, dziewczynę Piotra. Dodatkowo w filmie występuje wiele znanych twarzy, między innymi Piotr Stramowski, Kamil Grosicki, Małgorzata Kożuchowska, Andrzej Grabowski, Zbigniew Zamachowski i Zbigniew Kozłowski.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Bad Boy online

Akcja filmu Bad Boy toczy się we współczesnej Polsce, w środowisku kibiców, gangów narkotykowych i policji. Film opowiada historię dwóch braci, których życiowe drogi rozeszły się na skutek różnic charakterów, ale również przeszłości rodzinnej. Paweł staje się gangsterem i wpada w spiralę przestępczą, którą pragnie przerwać jedynie jego brat Piotr, który pracuje w policji.

Bohaterowie

Piotr to doświadczony glina, który wszystko stawia na jedną kartę – na pomoc bratu, którego chce uwolnić z więzienia. Paweł to młodszy brat, narkoman i złodziej, którego nadzieje na lepsze życie gonią zawsze aktualną potrzebę narkotyków. Ola to adwokat, która uwielbia trudne przypadki i w przeciwnościach losu zawsze znajdzie wyjście. Twardy to przywódca gangsterskiej grupy, którą kibicuje Paweł.

Gdzie obejrzeć Bad Boy cały film?

Jeśli chcesz obejrzeć film Bad Boy online, polecamy serwis Zalukaj. Na tej stronie znajdziesz wyszukiwarkę legalnych źródeł, które udostępniają film w dobrej jakości. To bezpieczne i wygodne rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią sobie swój czas i nie chcą tracić go na niebezpieczne strony, które zalewają nas w internecie.

Bad Boy lektor pl dla widzów z Polski

Film Bad Boy jest dostępny w języku polskim, zarówno z napisami jak i z polskim lektorem. Dzięki temu, każdy widz z Polski będzie mógł w pełni zrozumieć dialogi i zanurzyć się w klimat filmu. Jeśli wolisz oglądać filmy z polskim dubbingiem, także znajdziesz takie źródła w serwisie Zalukaj.

Zalukaj cały film Bad Boy i ciesz się dostępem już teraz!

Film Bad Boy to doskonały wybór dla wszystkich, którzy lubią kino akcji i nie boją się ostrzejszych scen. Reżyser Patryk Vega opowie historię, która zapewni Ci dobrą zabawę i emocje na długi czas. Dzięki serwisowi Zalukaj będziesz mógł obejrzeć film legalnie i bezpiecznie. Zachęcamy cię do podzielenia się swoją opinią o filmie w sekcji komentarzy pod artykułem i do cieszenia się w pełni z obejrzenia filmu online.