Beksa Cały Film (1990) - Oglądaj Online!

1990
84 min
6.5
Zapraszamy do wirtualnego świata lat 50. w Ameryce, gdzie młodzi ludzie ubrani w skórzane kurtki i obcisłe spodnie budzą odrazę ludzi z wyższych sfer. W...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 5333
Teraz ogląda: 291

Beksa online cały film w kilku słowach

Zapraszamy do wirtualnego świata lat 50. w Ameryce, gdzie młodzi ludzie ubrani w skórzane kurtki i obcisłe spodnie budzą odrazę ludzi z wyższych sfer. W tym klimacie rozgrywa się historia Beksy – sieroty, którego rodzice zostali straceni na krześle elektrycznym. Główną rolę w filmie zagrał Johnny Depp, a reżyserem jest John Waters. To musical, komedia i romans w jednym! Film trwa 84 minuty, a jego premiera odbyła się w 1990 roku.

Zapraszamy do obejrzenia całego filmu online, który z pewnością zaskoczy Was swoją oryginalnością i pozwoli na chwilę przenieść się w czasie.

Produkcja Beksa online

Film „Beksa” powstał w 1990 roku. Reżyserem jest John Waters, znany z kontrowersyjnych filmów. W „Beksie” zastosował ciekawe efekty montażowe, a w filmie usłyszymy muzykę, która wspaniale oddaje klimat tamtej epoki. Scenariusz został stworzony przez samego Watersa, a w obsadzie za główną rolę odpowiada zawsze jakościowy Johnny Depp.

Reżyser

John Waters to uznany amerykański reżyser, który zasłynął swoimi kontrowersyjnymi filmami. Urodził się w Baltimore i właśnie tam osadził akcję swojego dzieła „Beksa”. Waters jest odpowiedzialny za stworzenie oryginalnego, charakterystycznego stylu. Oprócz kina zajmuje się również pisaniem i publicystyką. Na jego koncie znajdują się takie filmy jak „Hairspray” czy „Pink Flamingos”.

Obsada aktorska całego filmu Beksa

W głównej roli w „Beksie” występuje Johnny Depp, który wcielił się w postać sieroty o imieniu Wade. Amy Locane zagrała jego ukochaną Allison. W obsadzie nie mogło zabraknąć również Susana Tyrrella, Iggiego Popa czy Ricki Lake.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Beksa online

Akcja filmu rozgrywa się w Baltimore w 1954 roku. Beksa był sierotą, którego rodzice zostali straceni na krześle elektrycznym. Młodzi ludzie z jego grupy byli uważani za awanturników i budzili lęk wśród mieszkańców miasta. Gdy Wade zakochał się w Allison, dziewczyna z „porządnej” rodziny, jego życie się skomplikowało. Ich miłość skomplikowała się jeszcze bardziej, gdy Wade trafił do więzienia. Konflikt między młodzieżą zakończył się walką i szeregiem niespodziewanych wydarzeń.

Bohaterowie

Główną postacią jest Wade, nazywany Beksa. To uwielbiający rock, sierota, którego rodzice zostali straceni na krześle elektrycznym. Zakochał się w Allison, która pochodzi z „porządnej” rodziny. Oprócz tych głównych postaci, pojawia się szereg innych, których role są nie mniej ważne.

Gdzie obejrzeć Beksa cały film?

„Beksa” można obejrzeć legalnie na stronie zalukaj, gdzie cały film jest dostępny do oglądania online bez jakichkolwiek opłat. Serwis oferuje także wyszukiwarkę legalnych źródeł udostępniających filmy w internecie. Zachęcamy do korzystania z takich źródeł!

Beksa lektor pl dla widzów z Polski

„Beksę” do obejrzenia online można znaleźć w wersji z polskim lektorem, napisami i dubbingiem. Każda z opcji pozwala na pełne zanurzenie się w klimat filmu i zapewnia świetną zabawę. Lektorem w filmie „Beksa” jest Sławomir Pacek, a w obsadzie dubbingowej usłyszymy również takie osoby jak Piotr Fronczewski czy Katarzyna Tatarak.

Zalukaj cały film Beksa i ciesz się dostępem już teraz!

Zapraszamy do podzielenia się Waszymi wrażeniami po obejrzeniu filmu „Beksa”. Niezależnie od tego, czy zdecydujecie się na wersję z lektorem, czy dubbingiem, gwarantujemy pełne wrażeń 84 minuty. Przenieście się do lat 50. w Ameryce i pozwólcie sobie na chwilę oderwać się od rzeczywistości. Zachęcamy również do dzielenia się Waszą opinią w sekcji komentarzy pod tym artykułem. Film „Beksa” to wspaniała propozycja dla miłośników kina z niepowtarzalnym klimatem. Oglądajcie i cieszcie sie!