Benek Cały Film (2007) - Oglądaj Online!

2007
97 min
6.2
Zapraszamy do zapoznania się z filmem "Benek" w reżyserii Roberta Glińskiego. Film ten opowiada historię 29-letniego Bohdana, który po latach pracy w kopalni postanawia rozpocząć...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 4125
Teraz ogląda: 354

Benek online cały film w kilku słowach

Zapraszamy do zapoznania się z filmem „Benek” w reżyserii Roberta Glińskiego. Film ten opowiada historię 29-letniego Bohdana, który po latach pracy w kopalni postanawia rozpocząć nowe życie. Premiera filmu odbyła się w 2007 roku, a czas trwania wynosi 97 minut. W filmie występują tacy aktorzy jak: Marcin Tyrol, Mirosława Żak oraz Magdalena Popławska. Cały film można obejrzeć online. Nie czekaj, wejdź od razu i zanurz się w historii Bohdana!

Produkcja Benek online

„Benek” to polski film dostępny online, który nakręcono w Polsce. Film powstał w 2007 roku, a reżyserią zajął się Robert Gliński. Scenariusz powstał na podstawie powieści Eustachego Rylskiego pt. „Góry Otwarte”. Montażem zajął się Jarosław Kamiński, natomiast muzykę skomponował Janusz Stokłosa. W filmie wspaniale znają się na swojej pracy, co pozwoliło stworzyć rzeczywiście wyjątkowe dzieło.

Reżyser

Robert Gliński jest znanym polskim reżyserem. Jest absolwentem Wydziału Reżyserii Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi. W swoim dorobku ma takie filmy jak: „Cześć Tereska”, „Hiob”, „Baza ludzi umarłych” oraz „Kamienie na szaniec”. Robert Gliński zawsze z sercem podchodzi do swoich projektów, co widać również w filmie „Benek”.

Obsada aktorska całego filmu Benek

W filmie „Benek” występują aktorzy z dużym doświadczeniem w branży filmowej. Główną rolę Bohdana zagrał Marcin Tyrol, który ma na swoim koncie takie filmy jak: „Nieulotne”, „Ambassada” czy „Bartosz”. W filmie znalazła się również doświadczona i znana aktorka – Mirosława Żak, która zagrała Annę, żonę Bohdana. W rolę młodej oraz tajemniczej Olgi wcieliła się Magdalena Popławska, która swój nieraz udowodniła swój talent aktorski.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Benek online

Akcja filmu rozgrywa się w latach 80-tych XX wieku w Polsce. Bohdan, którego gra Marcin Tyrol, postanawia odejść z pracy w kopalni i zacząć nowe życie. Chce rozwieść się z żoną Anną, ale okazuje się, że ma z nią córkę – Olę. Bohdan wyrusza wraz z nią w drogę, aby odnaleźć swoje miejsce we współczesnym świecie. W drodze poznają nowych ludzi, przeżywają wiele przygód i muszą zmierzyć się z przeszłością.

Bohaterowie

Głównym bohaterem w filmie „Benek” jest Bohdan, którego zagrał Marcin Tyrol. Bohdan to człowiek pełen sprzeczności – nie wie, czego chce od życia, jest zagubiony. W poszukiwaniu swojego miejsca na Ziemi, dostrzega, że jego córka, Ola, jest dla niego najważniejsza i ma dla niego ogromne znaczenie w procesie odnawiania się. Poza Bohdanem, w filmie pojawiają się także Anna, żona Bohdana, którą gra Mirosława Żak oraz Ola, córka Bohdana w postaci Magdaleny Popławskiej.

Gdzie obejrzeć Benek cały film?

Film „Benek” możesz obejrzeć online na zalukaj-cc.pl! To świetna okazja, aby zobaczyć ten wyjątkowy obraz bez wychodzenia z domu. Przy okazji, warto skorzystać z funkcji wyszukiwarki oferowanej przez zalukaj-cc.pl, aby znaleźć inne legalne źródła filmowe.

Benek lektor pl dla widzów z Polski

Cały film „Benek” dostępny jest również z polskim lektorem, napisami oraz dubbingiem. Dzięki temu każdy widz – niezależnie od swoich potrzeb – będzie mógł obejrzeć ten wyjątkowy film. Choć napisy wymagają większej uwagi, pozwalają na poznanie w całości autentycznego języka filmu.

Zalukaj cały film Benek i ciesz się dostępem już teraz!

Film „Benek” to wartościowe dzieło, które powinno interesować każdego widza, który lubi historie o ludzkich losach i poszukiwaniu sensu w życiu. Dostępność online i z polskim lektorem sprawia, że jest to idealna okazja do obejrzenia tego wyjątkowego dzieła bez wychodzenia z domu. Zachęcamy do podzielenia się swoją opinią o „Benku” w sekcji komentarzy pod tym artykułem!