Bilet na Księżyc Cały Film (2013) - Oglądaj Online!

2013
118 min
6.4
Czy zdarzyło Ci się kiedyś zastanowić, jak to było żyć w czasach, gdy człowiek stawiał pierwsze kroki na Księżycu, a na ulicach stały saturatory, tranzystory...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 1977
Teraz ogląda: 69

Bilet na Księżyc online cały film w kilku słowach

Czy zdarzyło Ci się kiedyś zastanowić, jak to było żyć w czasach, gdy człowiek stawiał pierwsze kroki na Księżycu, a na ulicach stały saturatory, tranzystory pulsowały rock’n’rollem, a szczytem marzeń każdego fan motoryzacji był Fiat 125p? Jeśli tak, to koniecznie musisz obejrzeć film Bilet na Księżyc. Premiera filmu odbyła się w 2013 roku. To barwny dramat opowiadający o młodości, przyjaźni i miłości w czasach, gdy epoka „dzieci kwiatów”, hipisów i bigbitu była na topie. Reżyserem filmu jest Jacek Bromski, a w obsadzie występują m.in.: Filip Pławiak, Mateusz Kościukiewicz, Bożena Adamek i Krzysztof Stroiński. Czas trwania filmu to 118 minut.

Masz ochotę poznać historię Adama, którego fascynacja lotnictwem zostanie poddana próbie, gdy zostanie powołany do wojska? Czy chcesz zobaczyć, jak próbuje sobie radzić z trudami służby w Marynarce Wojennej? A może ciekawi Cię, jak jego starszy brat, prowadzący nocne lokale i uwielbiający podrywać kobiety – Antek, będzie dążył do rozwoju młodszego brata? To wszystko możesz zobaczyć w filmie Bilet na Księżyc.

Zachęcamy Cię do obejrzenia całego filmu online i przeżycia niezapomnianych wrażeń, które niesioną są przez ten barwny dramat.

Produkcja Bilet na Księżyc online

Chcesz wiedzieć więcej o produkcji filmu Bilet na Księżyc? To po prostu niezwykła produkcja, której reżyser i producenci dali z siebie wszystko, by oddać ducha tamtej epoki. Film kręcony był w Polsce w roku 2013. Impresyjny montaż, stylowe efekty, poruszająca muzyka i kreatywnie ułożony scenariusz sprawiają, że film jest niezwykle interesujący i wciągający.

Reżyser

Jacek Bromski to geniusz filmowy, który po mistrzowsku potrafi opowiadać historie w swoich filmach. Urodzony w 1947 roku reżyser przygotował się do kariery filmowej pracując przez wiele lat jako montażysta. W 1981 roku stworzył swoją debiutancką produkcję, „Śmieciarz”, która okazała się sporym sukcesem kasowym. Od tamtej pory stworzył już wiele innych filmów, które zdobyły uznanie widzów i krytyki.

Obsada aktorska całego filmu Bilet na Księżyc

Filip Pławiak, Mateusz Kościukiewicz, Bożena Adamek, Krzysztof Stroiński, Anna Przybylska, Łukasz Simlat, Andrzej Chyra, Piotr Głowacki, Andrzej Grabowski i Piotr Dąbrowski to aktorzy, którzy wcielili się w postacie filmu. Wszyscy wspaniale poradzili sobie z grą i z powodzeniem udało im się przedstawić piękno i trudności tamtych czasów.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Bilet na Księżyc online

Akcja filmu rozgrywa się w 1969 roku w Polsce. Filmowy bohater Adam zostaje powołany do wojska, gdzie zostaje skierowany do służby w Marynarce Wojennej. Wyrusza w podróż z Antkiem, swoim starszym bratem, i podczas kilkudniowej podróży po Polsce odwiedzają starych znajomych i zawierają nowe przyjaźnie. Antek – niepoprawny podrywacz i król nocnych lokali – chce przygotować nieśmiałego brata do życia. Jednak spotkanie z piękną i tajemniczą kobietą wywoła mnóstwo komplikacji w życiu Adama, co inicjuje serię zaskakujących wydarzeń.

Bohaterowie

W filmie Bilet na Księżyc poznajemy wiele bohaterów pełnych pasji, marzeń i wierności. Przewodnim bohaterem filmu jest Adam, który staje przed wieloma trudnymi decyzjami oraz jego starszy brat, Antek, który opiekuje się młodszym bratem i stara się pomóc mu w radzeniu sobie ze wszystkimi życiowymi problemami. Oprócz tego poznajemy całą masę bohaterów drugoplanowych, którzy wnoszą swoje piękne i interesujące historie do fabuły tego wspaniałego filmu.

Gdzie obejrzeć Bilet na Księżyc cały film?

Film Bilet na Księżyc można obejrzeć za darmo na portalu zalukaj-cc.pl. Ten serwis proponuje nam również szereg wyszukiwarek legalnych źródeł, dzięki którym będziemy mogli obejrzeć dostępne filmy w najlepszej jakości.

Bilet na Księżyc lektor pl dla widzów z Polski

Czy marzysz o tym, by obejrzeć Bilet na Księżyc z polskim lektorem lub napisami? Wszystko to jest dostępne. A jeśli nie przepadasz za lektorem lub napisami, to możesz wybrać wersję z polskim dubbingiem.

Zalukaj cały film Bilet na Księżyc i ciesz się dostępem już teraz!

Jeśli jesteś zainteresowany historiami pełnymi pasji, miłości i przygód, to koniecznie musisz obejrzeć film Bilet na Księżyc. To niesamowita produkcja, która na długo zapadnie Ci w pamięć. Zachęcamy Cię do skorzystania z serwisu zalukaj-cc.pl i obejrzenia filmu online już teraz. W sekcji komentarzy pod tym artykułem możesz podzielić się swoją opinią o filmie i polecić go swoim znajomym.