Bliscy Cały Film (2020) - Oglądaj Online!

2020
74 min
6.1
Czy zawsze warto walczyć o bliskich? Takie pytanie zadaje nam nowy, polski film – Bliscy. Opowiada on o rodzeństwie, które spotyka się po latach ze...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 3352
Teraz ogląda: 166

Bliscy online cały film w kilku słowach

Czy zawsze warto walczyć o bliskich? Takie pytanie zadaje nam nowy, polski film – Bliscy. Opowiada on o rodzeństwie, które spotyka się po latach ze względu na zaginięcie matki. Film ten zrobił spore wrażenie na widzach, przez co zachęcamy do obejrzenia go online. Produkcja pochodzi z Czech i miała swoją premierę 13 września 2020 roku. Reżyserem filmu jest Grzegorz Jaroszuk, a w roli głównej zobaczymy Olafa Lubaszenkę i Dorotę Kolak. Cały film trwa 74 minuty i z pewnością zmusi do refleksji.

Produkcja Bliscy online

Bliscy to film, który powstał dzięki czeskiej firmie produkcyjnej Coproduction Office. Montaż i postprodukcja odbyły się z kolei w Polsce, dzięki czemu twórcom udało się utworzyć niezapomniany klimat, charakteryzujący się subtelnym pięknem. Scenariusz napisał sam reżyser filmu, który w ogromnym stopniu przyczynił się do powstania tak wyjątkowej opowieści. Całość dopełnia przepiękna muzyka, która działa niczym hipnotyzujący element, przyciągający nas do ekranu.

Reżyser

Grzegorz Jaroszuk to polski reżyser, scenarzysta i producent filmowy. Urodzony w 1982 roku, swoją karierę zaczął od krótkometrażowego filmu „Zupa”. Po tym sukcesie pracował przy wielu innych projektach, z których wyróżnić można seriale „Cudowne lata” i „The Great Żuławski”. Najbardziej znany jest jednak z filmów „Kamper”, „Krew Boga” oraz „Bliscy” – wszystkie zostały przyjęte z entuzjazmem przez krytyków i publiczność.

Obsada aktorska całego filmu Bliscy

Głównymi bohaterami filmu Bliscy są Olaf Lubaszenko oraz Dorota Kolak, którzy w filmie wcielają się w rodzeństwo, które od dawna nie widziało się ze sobą. W obsadzie znajdziecie także: Izabelę Gwizdak oraz Adama Bobika, którzy w filmie przychodzą z pomocą głównym bohaterom. Olaf Lubaszenko jest znanym polskim aktorem, pracującym na wielu różnych płaszczyznach. Dorota Kolak to z kolei aktorka, która zaczęła swoją karierę od teatru. Od kilku lat możemy ją jednak oglądać także na ekranie, gdzie aktorka odnosi olbrzymie sukcesy.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Bliscy online

Fabuła filmu Bliscy skupia się na rodzeństwie, które kontynuuje swoje życie osobno od siebie. Pewnego dnia, dzięki telefonowi od ojca postanawiają się spotkać. Okazuje się, że powodem ich zjazdu jest zaginięcie matki. Film zmusza widza do refleksji co do wartości bliskich i tego, czy opłaca się walczyć o relacji, które już się skończyły.

Bohaterowie

Głównymi bohaterami filmu są Piotr i Marta, którzy z osobna prowadzą swoje życie. Piotr (Olaf Lubaszenko) jest mężczyzną dojrzałym, który od lat nie widział swojej matki. Marta (Dorota Kolak) jest natomiast ambitną i pewną siebie kobietą, prowadzącą karierę muzyczną. Ich zjazd związany z zaginięciem matki skłania ich do refleksji co do wartości bliskich i relacji rodzinnych. To emocjonująca i poruszająca opowieść, która z pewnością skłoni nas do zastanowienia się nad wartością rodzinnych więzi.

Gdzie obejrzeć Bliscy cały film?

Jeśli masz ochotę obejrzeć film Bliscy, zapraszamy na stronę zalukaj-cc.pl, gdzie można go znaleźć. To zupełnie legalne źródło, a dzięki widokowi filmu online, będzie można spędzić niezapomniany wieczór w gronie bliskich.

Bliscy lektor pl dla widzów z Polski

Filmy oglądane bez lektora, to przyjemność na wyciągnięcie ręki! Nie wyobrażasz sobie, by między tobą a ulubionym dziełem stała bariera w postaci napisów? W takim razie na pewno ucieszy Cię, że film Bliscy jest dostępny z polskim lektorem, napisami czy dubbingiem. Bez względu na to, co dla Ciebie będzie lepsze, masz pełną swobodę w wyborze. Mamy nadzieję, że po obejrzeniu naszego filmu, poczujesz się zupełnie inaczej, bo przecież każdy z nas kocha swoich bliskich!

Zalukaj cały film Bliscy i ciesz się dostępem już teraz!

Bliscy to film, którego przesłanie jest mocne i poruszające. Ta opowieść, którą z pewnością warto poznać, skłoni do refleksji nad wartością bliskich relacji. Zachęcamy do obejrzenia filmu online na zalukaj-cc.pl już teraz i podzielenia się własnymi wrażeniami w sekcji komentarzy. Każdy z nas zasługuje na niezapomnianą historię pełną emocji, a Bliscy to właśnie taki film. Nie czekaj i już teraz połącz się z rodzeństwem w momentach wzajemnego zrozumienia i bliskości.