Bodo Cały Film (2017) - Oglądaj Online!

2017
110 min
6
Poznajcie Bodzia! Film opowiada historię młodego chłopaka, który marzy o karierze scenicznej, choć jego rodzina chce, aby został lekarzem. Po latach staje się on gwiazdą,...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 3117
Teraz ogląda: 302

Bodo online cały film w kilku słowach

Poznajcie Bodzia! Film opowiada historię młodego chłopaka, który marzy o karierze scenicznej, choć jego rodzina chce, aby został lekarzem. Po latach staje się on gwiazdą, która będzie miała okazję wyjechać do Hollywood, lecz wojna pokrzyżuje jego plany. Film jest muzycznym dramatem, którego czas trwania wynosi 110 minut. W rolach głównych występują Tomasz Schuchardt, Agnieszka Wosińska, Mariusz Bonaszewski oraz Piotr Żurawski, a opieką reżyserską zajmował się Michał Kwieciński. Zapraszamy do obejrzenia całego filmu online!

Produkcja Bodo online

Bodo to polski film, który powstał w 2017 roku. Scenariusz napisała Joanna Bogacka, a za produkcję odpowiedzialni byli Sylwester Banaszkiewicz i Mikołaj Pokromski. Zajęli się oni także zdjęciami do filmu, które okrasili efektami specjalnymi. Muzykę skomponował Wojciech Płocharski, a montażu dokonali Wojciech Jagiełło i Jarosław Sztandera. Film okazał się dużym sukcesem w Polsce.

Reżyser

Reżyser polskiego filmu Bodo to Michał Kwieciński, który urodził się w 1979 roku. Oprócz reżyserowania, zajmuje się także scenopisarstwem, aktorstwem oraz produkcją. W 2005 roku ukończył studia na Wydziale Reżyserii Filmowej i Telewizyjnej w Szkole Filmowej w Łodzi. W 2017 roku zrobił furorę polskim box office’em, gdyż „Bodo” była jednym z najbardziej wyczekiwanych filmów polskiej produkcji.

Obsada aktorska całego filmu Bodo

W filmie Bodo można zobaczyć wielu utalentowanych aktorów. W rolę Bodzia wcielił się Tomasz Schuchardt, który jest polskim aktorem teatralnym i filmowym, a także programem telewizyjnym. Agnieszka Wosińska zagrała miłość Bodzia, która wprowadziła go na drogę kariery scenicznej. Mariusz Bonaszewski wcielają się w postać „Krakowiaka”, bohatera o wielkim sercu, a Piotr Żurawski to szef wytwórni płytowej, z którym Bodzio wchodzi w konflikt. W filmie można także zobaczyć Józefa Pawłowskiego oraz Wojciecha Solarza.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Bodo online

Akcja filmu Bodo rozgrywa się w Polsce, w roku 1916. Bodzio ucieka z domu, aby zrealizować swój sceniczny sen, mimo że rodzina chce, aby został lekarzem. Po latach uchodzi za jednego z najzdolniejszych artystów estradowych w kraju i podpisuje kontrakt z wytwórnią płytową, która chce go zabrać do Hollywood. Niestety, wpada w wir wydarzeń związanych z I wojną światową, która niszczy marzenia Bodzia.

Bohaterowie

Głównym bohaterem filmu jest Bodzio, młody chłopak, który marzy o karierze scenicznej. Jego rodzina chce, aby został lekarzem, ale on postanawia zrobić to, co kocha. W jego rodzinie możemy poznać jego ojca, który jest znanym lekarzem, oraz matkę, pragnącą dla syna kariery w medycynie. Miłość Bodzia jest Anka, dziewczyna o miłym usposobieniu, która wspiera go w jego marzeniach. Przez cały film pojawiają się także inni artyści i menedżerowie, którzy wpływają na karierę Bodzia.

Gdzie obejrzeć Bodo cały film?

Film Bodo dostępny jest online na stronie zalukaj-cc.pl. Jest to łatwe i wygodne rozwiązanie dla każdego, kto chce obejrzeć film w domowym zaciszu. Strona ta oferuje wyszukiwarkę legalnych źródeł, przez co możemy być pewni, że korzystamy z legalnego źródła.

Bodo lektor pl dla widzów z Polski

Cały film Bodo jest dostępny z polskim lektorem, napisami oraz w dubbingu. Opcje te są idealne dla wszystkich, którzy chcą w pełni skoncentrować się na filmie i nie zwracać uwagi na techniczne aspekty filmu. Każdy będzie mógł wybrać dla siebie najlepszą opcję!

Zalukaj cały film Bodo i ciesz się dostępem już teraz!

Zachęcamy do obejrzenia całego filmu online na zalukaj-cc.pl! „Bodo” to film, który łączy w sobie dramatyczne, muzyczne elementy i niesamowitą historię Bodzia. Film ten z pewnością się spodoba, a im więcej osób obejrzy go online, tym lepsza będzie jego popularność. Nie zapomnijcie podzielić się swoimi wrażeniami w sekcji komentarzy pod artykułem – zawsze warto porozmawiać na temat dobrego filmu!