Bokser Cały Film (2012) - Oglądaj Online!

2012
91 min
5.4
Czy marzyłeś kiedykolwiek o czymś tak bardzo, że jesteś w stanie poświęcić wszystko, by osiągnąć wymarzony cel? O takiej historii opowie nam film Bokser. Wyprodukowany...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 1575
Teraz ogląda: 197

Bokser online cały film w kilku słowach

Czy marzyłeś kiedykolwiek o czymś tak bardzo, że jesteś w stanie poświęcić wszystko, by osiągnąć wymarzony cel? O takiej historii opowie nam film Bokser. Wyprodukowany w Polsce w 2012 roku, film przedstawia historię Przemka – mężczyzny, który marzy o tytule mistrza świata w kickboxingu. Jego marzenie staje się faktem, a Przemek w czasie swojej pierwszej walki o pas mistrzowski czuje, iż cały świat leży przed nim. Niestety, wraz ze wzrostem popularności, Przemek zaczyna tracić swoich najbliższych…

Produkcja Bokser online

Film Bokser został wykonany z dbałością o każdy szczegół. Montaż oraz efekty specjalne są na najwyższym poziomie, a muzyka podkreśla nastrój przedstawianych scen. Scenariusz stanowi doskonałą mieszankę dramatu, pasji oraz polskiej kultury sportowej. Wszystko to, by widzowie poczuli się jakby byli na ringu razem z bohaterami.

Reżyser

Tomasz Blachnicki, reżyser filmu Bokser, to jedna z jednostek twórczych, którzy dla polskiej kinematografii zrobili już wiele. Blachnicki zyskał uznanie publiczności dzięki swoim dotychczasowym produkcjom. Przede wszystkim jednak, jego nazwisko kojarzone jest z reżyserią filmów o tematyce sportowej. Blachnicki perfekcyjnie uchwycił ducha rywalizacji i pasji, który panuje w kickboxingu.

Obsada aktorska całego filmu Bokser

Bokser to film po polsku, z polskimi aktorami. W obsadzie tego filmu możemy zobaczyć takie sławy jak Szymon Bobrowski, Greg Kriek, Anna Przybylska oraz Marek Probosz. Każdy z tych aktorów stworzył niezapomniane role, które z jednej strony pokazują ludzką determinację i motywację, a z drugiej – siłę i ambicję sportowej rywalizacji.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Bokser online

Akcja filmu Bokser rozgrywa się w Polsce i przedstawia lata osiemdziesiąte, kiedy to Polska przygotowywała się do organizacji Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej. Przemek marzy o tym, by zdobyć pas mistrzowski w kickboxingu. Wraz z każdym sukcesem staje się coraz bardziej popularny, ale i coraz bardziej oddalony od swojej żony oraz córki. W trakcie kolejnej walki Przemka coś się zmienia – czuje, że już nigdy nie będzie już taki jak wcześniej.

Bohaterowie

W Bokserze pojawiają się cztery postaci, które będą miały kluczowe znaczenie dla losem głównego bohatera. Przemek – młody mężczyzna marzący o tytule mistrza świata w kickboxingu, który poświęca wszystko, by jego marzenie stało się faktem. Natalia – żona Przemka, która staje po jego stronie nie tylko wtedy, kiedy jest na szczycie, ale również wtedy, kiedy traci wszystko. Wiara – córka Przemka i Natalii, która w młodym wieku już zdaje sobie sprawę z trudów, jakie niesie za sobą życie sportowca. Fabian – inny zawodnik kickboxingu, który z natury jest agresywny i mało skłonny do przyjaźni.

Gdzie obejrzeć Bokser cały film?

Cały film Bokser można obejrzeć na serwisie zalukaj-cc.pl. Jeśli chcesz obejrzeć prawdziwie dobry i poruszający dramat, to na pewno nie zawiedziesz się na wyborze. Wpisz tytuł filmu w wyszukiwarce Zalukaj i ciesz się dostępem do niego bez wychodzenia z domu.

Bokser lektor pl dla widzów z Polski

Jeśli nie jesteś biegły w języku angielskim, możesz wybrać opcję z polskim lektorem, z polskimi napisami lub z polskim dubbingiem. Każda opcja może wprowadzić Cię w świat sportowej pasji i rywalizacji.

Zalukaj cały film Bokser i ciesz się dostępem już teraz!

Jeśli masz ochotę obejrzeć film Bokser online, to na pewno nie zawiedziesz się na wyborze. Film jest emocjonujący, poruszający i pokazuje, jak wiele można poświęcić, by osiągnąć cel. Przekonaj się sam – obejrzyj Bokser już dziś! A po seansie zachęcamy do podzielenia się własnymi odczuciami w komentarzach poniżej.