Bułgarski Pościkk Cały Film (2001) - Oglądaj Online!

2001
50 min
6.3
Jeśli lubisz filmy pełne akcji i humoru, to Bułgarski Pościkk na pewno Cię zainteresuje. Ten polski film z 2001 roku opowiada o dwóch agentach bułgarskiego...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 8458
Teraz ogląda: 84

Bułgarski Pościkk online cały film w kilku słowach

Jeśli lubisz filmy pełne akcji i humoru, to Bułgarski Pościkk na pewno Cię zainteresuje. Ten polski film z 2001 roku opowiada o dwóch agentach bułgarskiego wywiadu, którzy przybywają do Warszawy, żeby odzyskać mikrofilm z ważnymi dokumentami. Czy uda im się poradzić sobie z obstawą ambasadora i odnaleźć ukryte dowody? Czas trwania filmu to 50 minut, a w rolach głównych występują Grzegorz Paraska, Bartosz Walaszek, Piotr Paraska oraz Krzysztof Żelazko. Reżyserem jest Bartosz Walaszek.

Jeżeli szukasz dobrej rozrywki, to koniecznie obejrzyj Bułgarski Pościkk online – nie pożałujesz!

Produkcja Bułgarski Pościkk online

Bułgarski Pościkk został wyprodukowany w Polsce w 2001 roku. Montażem i efektami specjalnymi zajęła się ekipa filmowa, a muzyka stworzona została przez odpowiednich kompozytorów. Scenariusz napisali wspólnie członkowie zespołu reżyserskiego i aktorzy.

Reżyser

Bartosz Walaszek to nie tylko reżyser filmu Bułgarski Pościkk, ale także aktor, scenarzysta i producent filmowy. Urodził się w 1976 roku w Białymstoku, a studiował aktorstwo na Akademii Teatralnej w Warszawie. Walaszek zdobył popularność w Polsce dzięki swoim rolom i reżyserowanym filmom, takim jak „Anioł Stróż”, „Kowal” czy „Bez Tytułu”. Jest znany ze swojego specyficznego poczucia humoru i unikalnej wizji artystycznej.

Obsada aktorska całego filmu Bułgarski Pościkk

W filmie Bułgarski Pościkk występują Grzegorz Paraska, Bartosz Walaszek, Piotr Paraska oraz Krzysztof Żelazko. Grzegorz Paraska to aktor i scenarzysta, znany m.in. z seriali telewizyjnych „Czterdziestolatek”, „Boża Podszewka” oraz „Na dobre i na złe”. Bartosz Walaszek – jak już wcześniej wspomnieliśmy – to także reżyser filmu oraz innych produkcji. Piotr Paraska to również aktor, znakomicie odnajdujący się w rolach komediowych, a Krzysztof Żelazko to weteran polskiego kina, którego można zobaczyć m.in. w filmie „Królowa chmur”.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Bułgarski Pościkk online

Akcja filmu Bułgarski Pościkk rozgrywa się w Warszawie, gdzie dwaj agenci bułgarskiego wywiadu przyjeżdżają z misją odzyskania mikrofilmu. Okazuje się jednak, że w grę wchodzi o wiele więcej ujawnionych informacji, a sytuacja zaczyna się poważnie komplikować. Nasi bohaterowie muszą zmierzyć się m.in. z groźną obstawą ambasadora oraz skomplikowanymi ukrytymi dowodami.

Bohaterowie

W filmie Bułgarski Pościkk poznajemy dwóch agentów bułgarskiego wywiadu, którzy zostają wysłani do Warszawy z misją odzyskania mikrofilmu. Grany przez Grzegorza Paraskę agent Mietek jest raczej spokojnym i ostrożnym człowiekiem, podczas gdy Bartosz Walaszek wciela się w postać nieco mniej poważną i bardziej impulsywną. W trakcie swojej misji nasi bohaterowie napotykają wiele przeciwności, a relacje między nimi ulegają zmianie.

Gdzie obejrzeć Bułgarski Pościkk cały film?

Jeśli chcesz zobaczyć Bułgarski Pościkk online, odwiedź stronę zalukaj-cc.pl. To tam znajdziesz legalne oraz najnowsze źródła filmowe, z których możesz korzystać w każdych okolicznościach. Dzięki wyszukiwarce odnajdujesz interesujące Cię filmy w łatwy i szybki sposób.

Bułgarski Pościkk lektor pl dla widzów z Polski

Wszystkim polskim widzom zapraszamy do obejrzenia Bułgarskiego Pościkka z polskim lektorem, napisami lub w wersji z dubbingiem. Wszystkie trzy wersje są dostępne na stronie zalukaj-cc.pl, więc masz pełną swobodę wyboru. Bez względu na wybraną opcję, będziesz miał ogromną dawkę śmiechu i emocji.

Zalukaj cały film Bułgarski Pościkk i ciesz się dostępem już teraz!

Nie martw się, jeśli nie znasz jeszcze Bułgarskiego Pościkka – teraz masz okazję, żeby tam zajrzeć i przekonać się, co tak cieszyło widzów już wiele lat temu. Ciesz się dostępem do całego filmu w wysokiej jakości dzięki zalukaj-cc.pl. Obejrzyj film online i przekaż swoją opinię w komentarzach – czekamy na Twój głos!