Być jak Kazimierz Deyna Cały Film (2012) - Oglądaj Online!

2012
95 min
6.1
Jeśli szukasz filmu pełnego humoru, lekkości, ale też refleksji, to Być jak Kazimierz Deyna to produkcja dla Ciebie. Film opowiada historię chłopca Kazika, który rodzi...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 1401
Teraz ogląda: 109

Być jak Kazimierz Deyna online cały film w kilku słowach

Jeśli szukasz filmu pełnego humoru, lekkości, ale też refleksji, to Być jak Kazimierz Deyna to produkcja dla Ciebie. Film opowiada historię chłopca Kazika, który rodzi się tego samego dnia, co Kazimierz Deyna strzela gola w meczu z Portugalią. Niestety, Kazik nie dziedziczy po Deynie talentu do piłki nożnej i poszukuje swojej własnej drogi. Cały film to prawdziwa gratka dla fanów sportu, ale też dla tych, którzy lubią historie o odnajdywaniu swojego miejsca i pasji. Reżyserem filmu jest Anna Wieczur-Bluszcz, a w obsadzie Przemysław Bluszcz, Gabriela Muskała, Jerzy Trela, Marcin Korcz, Kamil Kulda i Aleksander Staruch. Czas trwania to 95 minut, a premiera miała miejsce w Polsce w 2012 roku.

Jeśli chcesz rozśmieszyć się i zastanowić nad własnym miejscem w życiu, koniecznie obejrzyj cały film Być jak Kazimierz Deyna online!

Produkcja Być jak Kazimierz Deyna online

Produkcja filmu Być jak Kazimierz Deyna jest pełna kreatywności i profesjonalizmu. Montaż i efekty stosowane w filmie są bardzo dobrej jakości, co sprawia, że historia Kazika zyskuje na rzeczywistości. Muzyka dodatkowo podkreśla nastrój filmu. Scenarzyści wybrali bardzo interesujący pomysł na fabułę, która pozwoliła stworzyć wzruszający i pełen humoru film.

Reżyser

Anna Wieczur-Bluszcz to reżyserka filmu Być jak Kazimierz Deyna. To kobieta, która od wielu lat pracuje w branży filmowej. Tworzyła reklamy, filmy dokumentalne, krótkie i pełnometrażowe produkcje. W swoim dorobku ma już kilka filmów, które zdobyły wiele nagród na międzynarodowych festiwalach, a Być jak Kazimierz Deyna to dla niej kolejna realizacja. Wieczur-Bluszcz jest znana przede wszystkim z dbałości o szczegóły i z uwagi, jaką poświęca każdej pracy. Jej filmy poruszają ważne tematy, ale też dostarczają widzom niezapomnianych wrażeń.

Obsada aktorska całego filmu Być jak Kazimierz Deyna

Aktorzy w całym filmie Być jak Kazimierz Deyna wcielają się w różne postacie i dają z siebie wszystko. Na czele obsady stoi Przemysław Bluszcz, który gra główną rolę chłopca, który próbuje odnaleźć się w świecie piłki nożnej. W obsadzie są też takie nazwiska jak Gabriela Muskała, Jerzy Trela, Marcin Korcz, Kamil Kulda czy Aleksander Staruch. Wszyscy ci aktorzy są bardzo doświadczonymi i uznanymi artystami, którzy potrafią oddać emocje i uczucia swoich postaci.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Być jak Kazimierz Deyna online

Akcja filmu Być jak Kazimierz Deyna rozgrywa się w Polsce w czasach, gdy piłka nożna była bardzo ważna dla każdego Polaka. Film opowiada historię chłopca, który próbuje odnaleźć się w tym sportowym świecie i szuka swojego miejsca. Musi zmierzyć się z różnymi trudnościami i odkryć swoje prawdziwe pasje. Na drodze Kazika pojawią się różne postacie i wydarzenia, które wpłyną na jego życie i karierę.

Bohaterowie

Głównym bohaterem filmu jest Kazik, którego gra Przemysław Bluszcz. To chłopiec, który urodził się tego samego dnia co Kazimierz Deyna strzelił gola w meczu z Portugalią. Chłopak jest jednak bardzo różny od legendy polskiej piłki nożnej i stara się odnaleźć swoje miejsce w świecie. W filmie pojawiają się też inne postaci, takie jak nauczyciel wychowania fizycznego, trener, kolega z drużyny czy ojciec Kazika.

Gdzie obejrzeć Być jak Kazimierz Deyna cały film?

Cały film Być jak Kazimierz Deyna można obejrzeć na zalukaj. To legalny i bezpieczny sposób na oglądanie filmów online. Zalukaj posiada bogatą bibliotekę filmową, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Zachęcamy do korzystania z legalnych źródeł i cieszenia się najlepszymi produkcjami bez zbędnego ryzyka.

Być jak Kazimierz Deyna lektor pl dla widzów z Polski

Jeśli zależy Ci na tym, aby obejrzeć film z polskim lektorem, napisami lub dubbingiem, będziesz miał taką opcję do wyboru. Film Być jak Kazimierz Deyna jest dostępny w różnych opcjach językowych, więc każdy z łatwością znajdzie coś dla siebie. Polski lektor czy napisy to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą jeszcze lepiej zrozumieć historię i cieszyć się dialogami.

Zalukaj cały film Być jak Kazimierz Deyna i ciesz się dostępem już teraz!

Jeśli chcesz poznać historię chłopca szukającego swojego miejsca w świecie sportu, to koniecznie obejrzyj cały film Być jak Kazimierz Deyna online na zalukaj. Produkcja ta to prawdziwa gratka dla fanów sportu, ale też dla każdej osoby, która pragnie cieszyć się humorystycznymi i emocjonalnymi historiami. Zachęcamy do obejrzenia i skorzystania z okazji, jaką daje zalukaj-cc.pl. W sekcji komentarzy pod tym artykułem zachęcamy do podzielenia się własną opinią o filmie – chętnie przeczytamy Wasze wrażenia i słowa zachęty dla innych czytelników!