Ciemno, prawie noc Cały Film (2019) - Oglądaj Online!

2019
114 min
4.6
"Ciemno, prawie noc" to polski thriller z 2019 roku, w reżyserii Borysa Lankosza. Film opowiada o dziennikarce Alicji Tabor, która przyjeżdża do Wałbrzycha, by rozwikłać...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 3009
Teraz ogląda: 123

Ciemno, prawie noc online cały film w kilku słowach

„Ciemno, prawie noc” to polski thriller z 2019 roku, w reżyserii Borysa Lankosza. Film opowiada o dziennikarce Alicji Tabor, która przyjeżdża do Wałbrzycha, by rozwikłać zagadkę tajemniczych zaginięć dzieci. W obsadzie występują m.in. Magdalena Cielecka, Marcin Dorociński i Dawid Ogrodnik. Całość trwa 114 minut i jest idealnym filmem dla miłośników tajemnic i trzymającej w napięciu fabuły. Zachęcamy do obejrzenia całego filmu online i przekonania się samemu, jak historia się rozwinie.

Produkcja Ciemno, prawie noc online

„Ciemno, prawie noc” to film stworzony przez utalentowaną ekipę. W reżyserii Borysa Lankosza, scenariuszemu Joanny Bator oraz zdjęciach Łukasza Bielanowskiego powstała historia, która trzyma widownię w napięciu do ostatnich sekund. W filmie możemy przekonać się również o mocy muzyki, która została skomponowana przez Piotra Klimka. Montaż, efekty specjalne i cała produkcja stoi na najwyższym poziomie, co sprawia, że film jest ciekawą propozycją dla miłośników kina.

Reżyser

Borys Lankosz to jeden z najwybitniejszych polskich reżyserów. Urodzony w 1976 roku zdobył wiele nagród na krajowych i międzynarodowych festiwalach filmowych. Znany ze swojego charakterystycznego stylu i świetnego odczytywania scenariuszy, Lankosz stworzył takie filmy jak „Rewers” (2009) czy „Generał Nil” (2009). W „Ciemno, prawie noc” pokazał swoje nieprzeciętne umiejętności, tworząc dojrzały i trzymający w napięciu thriller.

Obsada aktorska całego filmu Ciemno, prawie noc

W obsadzie filmu „Ciemno, prawie noc” wyróżnia się kilku bardzo utalentowanych aktorów. Magdalena Cielecka, która wcieliła się w rolę Alicji Tabor, to jedna z najlepszych polskich aktorek swojego pokolenia. W filmie występuje również Marcin Dorociński, znany z takich produkcji jak „Róża” (2011) czy „Pitbull. Ostatni pies” (2018). Dawid Ogrodnik, którego kariera rozwinęła się po roli w „Idzie” (2013), gra postać Adama Stasiaka. Cała trójka aktorów znakomicie poradziła sobie ze swoimi rolami, dostarczając widzom wiele emocji i trzymając ich w napięciu przez cały film.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Ciemno, prawie noc online

Fabuła „Ciemno, prawie noc” rozgrywa się we Wałbrzychu podczas serii tajemniczych zaginięć dzieci. Alicja Tabor, dziennikarka i była mieszkanka miasta, zdecydowana jest rozwikłać tę zagadkę. W swoim śledztwie poznaje rodzinę jednej z zaginionych dziewczynek, która z czasem zaczyna odkrywać mroczne tajemnice z przeszłości. Kiedy okazuje się, że policja jest bezradna, Alicja musi działać na własną rękę, eksponując się na niebezpieczeństwo. Film zaskakuje widzów nie tylko inteligentnym scenariuszem, ale również świetną grą aktorska i świetnymi zdjęciami, które wprowadzają nas w klimat Wałbrzycha oraz lat 80.

Bohaterowie

Główną postacią „Ciemno, prawie noc” jest Alicja Tabor, która jako dziennikarka staje się główną bohaterką i siłą napędową akcji. Pojawiają się również inni, równie ważni bohaterowie, którzy są żywymi ludzkimi tragediami. W obsadzie znajdziemy m.in. matkę zaginionej dziewczynki – grana przez Dorotę Kolak, znaną z „Body/Ciało” (2015) i „Kamerdynera” (2018) – oraz jej męża, granego przez Jerzego Trelę, znanego z takich filmów jak „Ślepnąc od świateł” (1998) czy „Karbala” (2015).

Gdzie obejrzeć Ciemno, prawie noc cały film?

Gotowi na seans? Cały film Ciemno, prawie noc można obejrzeć w internecie, na stronie zalukaj. To legalne źródło wideo, które udostępnia filmy i seriale w najlepszej jakości. Znajdziesz tam również wyszukiwarkę, która pozwala na znalezienie innych legalnych źródeł, takich jak Netflix czy HBO GO. Zachęcamy, by korzystać z legalnych źródeł, które zapewniają dostęp do najlepszych produkcji filmowych i serialowych.

Ciemno, prawie noc lektor pl dla widzów z Polski

Dla widzów z Polski, którzy preferują oglądanie filmów z polską wersją, na stronie zalukaj dostępna jest wersja z polskim lektorem, napisami lub dubbingiem. Każdy może wybrać odpowiednią opcję i cieszyć się wysoką jakością obrazu oraz dźwięku. Lektor, napisy czy dubbing – wybór należy do widza.

Zalukaj cały film Ciemno, prawie noc i ciesz się dostępem już teraz!

„Ciemno, prawie noc” to thriller, który warto obejrzeć. Od samego początku wciąga widzów w świat tajemnic i intryg, a zakończenie jest zaskakujące i pozostawia ślad w pamięci. Cały film jest dostępny na zalukaj, więc nic nie stoi na przeszkodzie, by oglądać go już teraz! Zachęcamy również do podzielenia się swoją opinią o filmie w sekcji komentarzy pod artykułem.