Cisza Cały Film (2010) - Oglądaj Online!

2010
97 min
5.5
Chcesz obejrzeć film, który został nakręcony na podstawie wstrząsających wydarzeń? Cisza to naprawdę poruszająca opowieść, która opowiada o tragicznej lawinie, jaka wydarzyła się w Tatrach....
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 1397
Teraz ogląda: 66

Cisza online cały film w kilku słowach

Chcesz obejrzeć film, który został nakręcony na podstawie wstrząsających wydarzeń? Cisza to naprawdę poruszająca opowieść, która opowiada o tragicznej lawinie, jaka wydarzyła się w Tatrach. Premiera miała miejsce w 2010 roku, a reżyserem jest Sławomir Pstrong. Warto zobaczyć ten dramatyczny film, który miejscami przypomina o bezcennej wartości ludzkiego życia.

Produkcja Cisza online

Zanim zaczniesz oglądać cały film, warto wiedzieć, co kryje się za kamerą. Produkcja tego filmu była bardzo wymagająca, a reżyser i cały zespół mieli za zadanie przedstawić dramatyczne wydarzenia w sposób, który na długo zostanie w pamięci widzów. Efekty specjalne, montaż, muzyka i scenariusz – to tylko kilka elementów, które odgrywają kluczową rolę w filmie Cisza.

Reżyser

Sławomir Pstrong to reżyser, który jest znany przede wszystkim z filmów, które w sposób zręczny łączą dramat z elementami komedii. W swojej karierze zrealizował wiele innych ciekawych projektów. Warto poświęcić czas, aby dowiedzieć się, co stoi za sukcesem tego reżysera.

Obsada aktorska całego filmu Cisza

W filmie Cisza występuję kilku znanych i utalentowanych aktorów. Edyta Olszówka, Paweł Królikowski i Małgorzata Kochan to tylko niektóre z nich. To oni wcielili się w postaci, które w sposób przekonujący opowiadają o tragicznej lawinie w Tatrach. Ich gra aktorska na pewno zachwyci każdego widza.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Cisza online

Akcja filmu Cisza rozgrywa się w 2003 roku w Tatrach. To właśnie tam wydarzyła się najsłynniejsza katastrofa górska w polskiej historii. Lawina zeszła z Rysów i pochłonęła osiem osób – uczniów z tyskiego liceum oraz ich nauczycieli. Film w strachliwym temacie, ale przedstawia bardzo ważne wydarzenia.

Bohaterowie

Bohaterowie filmu Cisza to osoby, które uczyły i chcą wrócić do domu, ale z różnych powodów są zmuszone do przetrwania w trudnych warunkach, ale zanim to podejmą muszą przeżyć wszystkie wyzwania, które czekają na nich w Tatrach. Być może wielu z nas podobnie podchodziła do myśli o odwiedzeniu gór. Jednak nie wszyscy biorą pod uwagę jakie zagrożenie towarzyszy takim wypadkom.

Gdzie obejrzeć Cisza cały film?

Jeśli chcesz obejrzeć film Cisza online, bez wychodzenia z domu, polecamy stronę zalukaj, która umożliwia oglądanie filmów w bardzo dobrej jakości. Korzystając z tej strony, będziesz miał pewność, że jesteś na bezpiecznej stronie i że nie naruszisz praw autorskich. Tym samym będziesz w stanie podziwiać cały film bez naruszenia prawa.

Cisza lektor pl dla widzów z Polski

Jeśli chcesz oglądać Ciszę w mowie polskiej, na stronie zalukaj znajdziesz dodatkowe opcje, takie jak polski lektor, napisy lub dubbing. To świetna wiadomość dla tych, którzy nie są biegli w języku angielskim lub nie lubią oglądać filmów bez lektora.

Zalukaj cały film Cisza i ciesz się dostępem już teraz!

Cisza to film, który zmusza do zastanowienia się nad tym, jak ważne jest życie i jak krótki jest czas, który mamy na ziemi. To emocjonująca opowieść, która przyciąga uwagę od pierwszej minuty do ostatniej. Zachęcamy do obejrzenia całości filmu i podzielenia się z nami własnymi odczuciami w komentarzach.