Córka rzeźnika Cały Film (2022) - Oglądaj Online!

2022
91 min
5.8
Jeśli szukasz dobrej komedii romantycznej, warto zainteresować się filmem "Córka rzeźnika" w reżyserii Christophera Thompsona. Film opowiada historię Charly Fleury, redaktorki naczelnego magazynu modowego, która...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 3997
Teraz ogląda: 172

Córka rzeźnika online cały film w kilku słowach

Jeśli szukasz dobrej komedii romantycznej, warto zainteresować się filmem „Córka rzeźnika” w reżyserii Christophera Thompsona. Film opowiada historię Charly Fleury, redaktorki naczelnego magazynu modowego, która po śmierci ojca dziedziczy rodzinny interes – rzeźnię. Choć na początku myśli o szybkim pozbyciu się spadku, to dzięki wpływowi Martiala, byłego pomocnika jej ojca, zaczyna patrzeć na swoje życie z nowej perspektywy. „Córka rzeźnika” to przede wszystkim przyjemna rozrywka, idealna na spędzenie wieczoru w gronie przyjaciół.

Produkcja Córka rzeźnika online

Film „Córka rzeźnika” to produkcja belgijska z 2022 roku. Za reżyserię odpowiada Christopher Thompson, który zyskał popularność dzięki takim filmom jak „Klub Marcina”, „Rzeka miłości” czy „Le plus beau métier du monde”. W obsadzie filmu znaleźli się m.in. Géraldine Pailhas, Arnaud Ducret, Alison Wheeler i Stéphane De Groodt.

„Córka rzeźnika” to komedia romantyczna, która wciąga widza od pierwszych minut. Twórcy zadbali o detale – piękne zdjęcia, przemyślane efekty oraz dobrze dobraną muzykę. Scenariusz filmu jest pełen humoru, a jednocześnie porusza bardzo ważne tematy związane z naszym życiem – miłością, ambicjami, relacjami z rodziną.

Reżyser

Christopher Thompson, francuski reżyser i scenarzysta, to twórca filmów, które zyskały wielką popularność na całym świecie. Urodził się w 1962 roku w Paryżu. Jego ojciec Gérard Oury był znanym reżyserem filmów komediowych, a matka Jacqueline Roman była aktorką. Karierę reżyserską Thompson rozpoczął w latach 90.

Największym hitem w jego karierze był film „Klub Marcina” z 2008 roku, który zdobył nagrodę Césara dla najlepszego debiutanta. Wiele razy współpracował z takimi gwiazdami jak Catherine Deneuve czy Nathalie Baye. Thompson znany jest z doskonałego poczucia humoru oraz umiejętności kreowania interesujących postaci, które łatwo polubić i zidentyfikować się z nimi.

Obsada aktorska całego filmu Córka rzeźnika

W „Córce rzeźnika” występuje kilku znanych i lubianych aktorów. Géraldine Pailhas, która wciela się w główną rolę Charly, to francuska aktorka, która zagrała w wielu filmach i serialach. Wśród nich warto wspomnieć o „Westernie”, „Paryżu, miłości mojej”, „Małym sekrecie” czy „Emmanuelle 4”. Arnaud Ducret, który gra Martiala, to francuski aktor komediowy. Zagrał w takich filmach jak „Kobiety kochają miłość”, „Oto Julie” czy „Księżycowy sposób na miłość”. Obok nich występują Alison Wheeler i Stéphane De Groodt.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Córka rzeźnika online

Akcja filmu „Córka rzeźnika” rozgrywa się we Francji współczesnej. Mówimy tu o miejskim środowisku, w którym ludzie zmagają się na co dzień ze swoimi problemami i ambicjami. Główną bohaterką jest Charly Fleury, która po śmierci ojca dziedziczy rodzinny interes – rzeźnię. Charly chce szybko pozbyć się spadku, ale dzięki wpływowi Martiala zaczyna coraz bardziej zainteresować się rzeźnictwem. Ich wspólne projekty prowadzą do niespodziewanych i zabawnych sytuacji, a także do narodzin uczucia między nimi.

Film porusza ważne tematy związane z miłością, relacjami z rodziną oraz karierą. Charly musi zmierzyć się z oczekiwaniami innych ludzi oraz ze swoimi wewnętrznymi lękami. Warto zobaczyć ten film, aby przekonać się, jak ważne są nasze marzenia i ambicje, a także jak trudne są decyzje, jakie podejmujemy w naszym życiu.

Bohaterowie

Głównymi bohaterami „Córki rzeźnika” są Charly Fleury i Martial, który z czasem staje się jej wspólnikiem i partnerem w biznesie. Charly to młoda, ambitna kobieta, która prowadzi prestiżowy magazyn modowy i chce zdobyć świat. Jej światopogląd zmienia się, gdy niespodziewanie dziedziczy rodzinny interes – rzeźnię. Martial to były pomocnik jej ojca, który ma duże doświadczenie w branży i wie, jak rzucić wyzwanie konkurencji. Ich wspólne projekty prowadzą do zabawnych sytuacji i narodzin miłości.

Gdzie obejrzeć Córka rzeźnika cały film?

Film „Córka rzeźnika” możesz obejrzeć w serwisie zalukaj-cc.pl. Znajdziesz tam wiele legalnych źródeł, gdzie możesz obejrzeć film online. Wystarczy wpisać tytuł w wyszukiwarkę serwisu, a już po chwili możesz cieszyć się rozrywką.

Córka rzeźnika lektor pl dla widzów z Polski

Jeśli jesteś z Polski i chcesz obejrzeć „Córkę rzeźnika” z polskim lektorem, napisami lub dubbingiem, to na zalukaj-cc.pl znajdziesz odpowiednie opcje. Możesz też wybrać wersję z angielskimi napisami lub orginałem. Dzięki temu możesz cieszyć się filmem bez przeszkód i w pełnym komforcie.

Zalukaj cały film Córka rzeźnika i ciesz się dostępem już teraz!

Film „Córka rzeźnika” to historia pełna humoru, ciepła i emocji. Zachęcamy więc do obejrzenia tej produkcji online i podzielenia się swoją opinią w sekcji komentarzy. Jeśli szukasz dobrej komedii romantycznej, to na pewno nie będziesz zawiedziony. Nie czekaj i już teraz zaloguj się na zalukaj-cc.pl, aby zobaczyć „Córkę rzeźnika” w najlepszej jakości i w pełnej wersji.