Czas surferów Cały Film (2005) - Oglądaj Online!

2005
90 min
5.9
Czas surferów to polska komedia kryminalna z 2005 roku, której reżyserem jest Jacek Gąsiorowski. Akcja filmu rozgrywa się w Polsce w latach 90-tych. Głównymi bohaterami...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 1691
Teraz ogląda: 329

Czas surferów online cały film w kilku słowach

Czas surferów to polska komedia kryminalna z 2005 roku, której reżyserem jest Jacek Gąsiorowski. Akcja filmu rozgrywa się w Polsce w latach 90-tych. Głównymi bohaterami są trzej ludzie, którzy postanawiają porwać szefa, który w niesprawiedliwy sposób wyrzucił jednego z nich z pracy. W obsadzie filmu występują m.in. Bogusław Linda, Marian Dziędziel, Zbigniew Zamachowski i Agnieszka Maciąg-Wolańska. Czas trwania filmu to 90 minut. Polecamy ten film każdemu, kto szuka dobrej zabawy i chce zobaczyć świetną polską ekipę aktorską w akcji.

Produkcja Czas surferów online

Film Czas Surferów powstał w 2005 roku. Reżyserem jest Jacek Gąsiorowski, a scenarzysta filmu to Michał Szałkowski. Scenografia jest bardzo dobrze zrealizowana, a zdjęcia stworzone są z wykorzystaniem naturalnego światła, co dodaje im autentyczności. Muzyka wykonana przez Krzysztofa Komedę również zasługuje na pochwałę – idealnie wpisuje się w klimat filmu i podkreśla jego charakter.

Reżyser

Jacek Gąsiorowski to polski reżyser, który w swojej karierze wyreżyserował m.in. seriale „Plebania” czy „M jak Miłość”. Zanim jednak zajął się reżyserią, pracował jako scenopisarz i asystent reżysera. Jego filmy charakteryzują się ciekawymi pomysłami fabularnymi oraz świetnym doborem aktorów.

Obsada aktorska całego filmu Czas surferów

W filmie Czas surferów występują doświadczeni aktorzy jak Bogusław Linda, Marian Dziędziel, Zbigniew Zamachowski czy Agnieszka Maciąg-Wolańska. Wszyscy ci aktorzy stworzyli fantastyczne kreacje swoich postaci, co przyczyniło się do powstania doskonałej atmosfery w filmie i do zapewnienia widzom niezapomnianej rozrywki.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Czas surferów online

Akcja filmu toczy się w latach 90-tych w Polsce. Trzej ludzie postanawiają porwać biznesmena, który niesprawiedliwie zwolnił jednego z nich z pracy. Próba porwania kończy się niepowodzeniem i z powodu zbiegu okoliczności, to gangsterzy odzyskują swoją ofiarę. W końcowej scenie filmu dowiadujemy się, że bohaterowie zmusili biznesmena do spłacenia długu pewnemu gangsterowi, co przynosi im sporo pieniędzy.

Bohaterowie

W filmie Czas Surferów występują trzej bohaterowie: Joker, Doktor i Młodszy. Joker postanawia dokonać zemsty na swoim byłym szefie, który niesprawiedliwie zwolnił go z pracy. Danuta to żona Jokera, która odgrywa mało istotną rolę w filmie, ale jej krótkie wystąpienia dodają filmowi klimatu.

Gdzie obejrzeć Czas surferów cały film?

Film Czas Surferów można obejrzeć legalnie na stronie zalukaj-cc.pl. Wyszukiwarka ta gromadzi linki do wielu legalnych źródeł, dzięki czemu zawsze możesz znaleźć legalny sposób na obejrzenie ulubionego filmu.

Czas surferów lektor pl dla widzów z Polski

Film Czas Surferów jest dostępny z polskim lektorem, napisami i dubbingiem. Dzięki temu każdy odbiorca z Polski będzie mógł zrozumieć i docenić klimat i humor filmu.

Zalukaj cały film Czas surferów i ciesz się dostępem już teraz!

Czas Surferów to świetny film dla każdego, kto szuka dobrej zabawy i chce zobaczyć znane twarze polskiego kina w akcji. Polecamy go wszystkim, którzy chcą obejrzeć komedię z kryminalnym zacięciem, dobrą fabułę i świetną obsadą. Film można obejrzeć legalnie i za darmo na stronie zalukaj-cc.pl. Koniecznie daj nam znać w sekcji komentarzy, co myślisz o filmie i kto jest Twoim ulubionym bohaterem!