Cześć, Tereska Cały Film (2001) - Oglądaj Online!

2001
86 min
7.1
Film Cześć, Tereska to opowieść o 15-letniej dziewczynie, która po podstawówce idzie do szkoły krawieckiej. Tereska nie czuje się tam dobrze i zawiera niezwykłą przyjaźń...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 8825
Teraz ogląda: 232

Cześć, Tereska online cały film w kilku słowach

Film Cześć, Tereska to opowieść o 15-letniej dziewczynie, która po podstawówce idzie do szkoły krawieckiej. Tereska nie czuje się tam dobrze i zawiera niezwykłą przyjaźń z kalekim portierem, Edziem. To w szkole Tereska szybko zdaje sobie sprawę, że życie w tej szarej rzeczywistości nie będzie łatwe. Cały film powstał w Polsce w 2001 roku, a reżyserem jest Robert Gliński. W filmie występuje wiele znanych aktorów, m.in. Aleksandra Gietner, Karolina Sobczak, Zbigniew Zamachowski i Małgorzata Rożniatowska. Film trwa 86 minut i skłania do refleksji na temat życia młodych ludzi w trudnych warunkach.

Jeśli chcesz zobaczyć interesujący i poruszający film, to warto obejrzeć Cześć, Tereska online już dziś!

Produkcja Cześć, Tereska online

Cześć, Tereska to film, który powstał w Polsce w 2001 roku. Reżyserem jest Robert Gliński, a scenariusz został napisany przez reżysera oraz Dorotę Warakomską-Gradzik i Mariusza Grzegorzek. Film zdobył wiele nagród, m.in. na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Montaż filmu wykonał Cezary Grzesiuk, a muzykę do niego skomponował Michał Lorenc. Film świetnie oddaje klimat tamtych czasów i sytuację życiową, z jaką borykali się młodzi ludzie.

Reżyser

Robert Gliński to polski reżyser i producent filmowy. Urodził się w 1953 roku w Poznaniu. Studiował na Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu i na Wydziale Reżyserii PWSFTviT w Łodzi. Wyreżyserował wiele znanych filmów, m.in. Cześć, Tereska, Mój Nikifor, Piggate czy Ejna. Gliński jest znany z przenikliwych portretów ludzi i realistycznego ukazania rzeczywistości. Jest jednym z najważniejszych polskich reżyserów filmowych.

Obsada aktorska całego filmu Cześć, Tereska

W filmie Cześć, Tereska występują znani i utalentowani aktorzy, m.in. Aleksandra Gietner, która gra tytułową Tereskę, Karolina Sobczak, która wciela się w postać koleżanki Teresy, Zbigniew Zamachowski, który gra kalekiego portiera Edzia oraz Małgorzata Rożniatowska, która wciela się w postać matki Teresy. Aleksandra Gietner to debiutująca aktorka filmowa, a Zbigniew Zamachowski to jedna z największych gwiazd polskiego kina.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Cześć, Tereska online

Akcja filmu Cześć, Tereska rozgrywa się w szarej, wielkomiejskiej rzeczywistości w Polsce. Tereska to spokojna i nieśmiała 15-latka, która szuka swojego miejsca w tym trudnym świecie. Zaprzyjaźnia się z kalekim portierem, którego spotyka na co dzień w szkole krawieckiej. Edzio pomaga jej zrozumieć, że życie często bywa trudne i nieprzewidywalne. Tereska musi się nauczyć przystosować do szarej rzeczywistości i radzić sobie w codziennych problemach.

Bohaterowie

Tereska to młoda, niezwykle wrażliwa dziewczyna, która nie czuje się dobrze w szkole krawieckiej. Edzio to portier z lekkim kalectwem, który staje się dla niej przyjacielem i mentorem. Matka Teresy to kobieta, która marzy, by córka została artystką, ale musi pogodzić się z rzeczywistością i pomóc Teresce znaleźć swoje miejsce w życiu. Bohaterowie filmu zmagają się z trudnościami codzienności i próbują znaleźć swoje miejsce w szarej rzeczywistości.

Gdzie obejrzeć Cześć, Tereska cały film?

Cały film Cześć, Tereska można obejrzeć na zalukaj-cc.pl – popularnym serwisie udostępniającym filmy online. Serwis ten oferuje wyszukiwarkę legalnych źródeł, dzięki której możemy w prosty sposób znaleźć legalne źródła filmów i seriali w internecie. Zalukaj-cc.pl to nie tylko miejsce, gdzie możemy obejrzeć filmy online, ale również czytać recenzje filmów oraz dodawać własne komentarze.

Cześć, Tereska lektor pl dla widzów z Polski

Film Cześć, Tereska jest dostępny z polskim lektorem, napisami i dubbingiem. Dzięki temu każdy widz może wybrać wersję, która mu odpowiada najlepiej. Lektor pl to popularny sposób umożliwiający nam słuchanie filmów w języku polskim. Napisy pozwalają nam na czytanie dialogów w naszym ojczystym języku. Dubbing natomiast umożliwia nam oglądanie filmów w sposób najbardziej zbliżony do oryginału.

Zalukaj cały film Cześć, Tereska i ciesz się dostępem już teraz!

Cześć, Tereska to film, który skłania do refleksji na temat życia młodych ludzi w trudnych czasach. To uniwersalna opowieść o poszukiwaniu swojego miejsca w życiu i walce z rzeczywistością. Dzięki zalukaj-cc.pl możesz teraz obejrzeć cały film online i podzielić się swoimi wrażeniami z innymi użytkownikami serwisu. Koniecznie obejrzyj Cześć, Tereska już teraz i przekonaj się, jak ważne jest znalezienie swojego miejsca wśród szarej rzeczywistości.