Człowiek z magicznym pudełkiem Cały Film (2017) - Oglądaj Online!

2017
104 min
5.6
"Człowiek z magicznym pudełkiem" to film, którego akcja rozgrywa się w Warszawie w roku 2030. Głównym bohaterem jest Adam, który dotknięty zanikiem pamięci musi zacząć...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2824
Teraz ogląda: 306

Człowiek z magicznym pudełkiem online cały film w kilku słowach

„Człowiek z magicznym pudełkiem” to film, którego akcja rozgrywa się w Warszawie w roku 2030. Głównym bohaterem jest Adam, który dotknięty zanikiem pamięci musi zacząć wszystko od nowa. Pewnego dnia odkrywa radio, które pozwala mu na teleportację w czasie. Podczas jednej z podróży, utyka w 1952 roku, a jego ukochana, Goria podejmuje się misji przywrócenia go z powrotem do teraźniejszości. Film jest mieszanką dramatu, romansu i science fiction. „Człowiek z magicznym pudełkiem” został wyreżyserowany przez Bodzo Koxa, a w obsadzie występują: Olga Bołądź, Piotr Polak, Sebastian Stankiewicz i Helena Norowicz. Zachęcamy do obejrzenia całego filmu online!

Produkcja Człowiek z magicznym pudełkiem online

„Człowiek z magicznym pudełkiem” to polski film wyreżyserowany przez Bodzo Koxa. Montażu dokonał Jarosław Kamiński, a efekty specjalne stworzył Michał Włodarczyk. Muzyka do filmu została skomponowana przez Patryka Kumora i Macieja Zielonkę. Scenariusz do filmu napisał Bodzo Kox.

Reżyser

Bodo Kox to polski reżyser, scenarzysta i producent filmowy. Zanim zaczął pracować w branży filmowej, studiował anglistykę i filologię polską na Uniwersytecie Warszawskim. Jego pierwszym filmem pełnometrażowym był „The Girl from the Wardrobe”, które zdobyło nagrody na festiwalach w Polsce i za granicą. W 2015 roku Kox wyreżyserował film „Kamerdyner”, który zdobył 11 nominacji do Polskich Nagród Filmowych, w tym za reżyserię i scenariusz. Bodo Kox jest znany z tworzenia filmów o nietypowej, często fantastycznej tematyce.

Obsada aktorska całego filmu Człowiek z magicznym pudełkiem

W filmie „Człowiek z magicznym pudełkiem” występują:

– Olga Bołądź jako Goria
– Piotr Polak jako Adam
– Sebastian Stankiewicz jako Wachowski
– Helena Norowicz jako Hanka
– Wojciech Zieliński jako Piotr
– Bartłomiej Firlet jako Młody Adam
– Iwo Adamczyk jako Bartek
– Lena Adamczyk jako Kaja
– Marcin Aftyka jako Jacek

Olga Bołądź to polska aktorka teatralna i filmowa, która zdobyła popularność dzięki rolom w serialach „Na dobre i na złe” i „Królowe życia”. Piotr Polak to aktor teatralny i filmowy, znany m.in. z filmów „Zimna wojna” i „Pitbull. Ostatni pies”. Sebastian Stankiewicz to aktor teatralny i filmowy, który zagrał m.in. w filmach „Jesteś Bogiem” i „Bogowie”. Helena Norowicz to aktorka teatralna i filmowa, która znana jest z ról w serialach „Czas honoru” i „O mnie się nie martw”.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Człowiek z magicznym pudełkiem online

Akcja filmu rozgrywa się w Warszawie w roku 2030. Głównym bohaterem jest Adam, który traci pamięć i musi zacząć wszystko od nowa. Pewnego dnia odkrywa radio, które pozwala mu na teleportację w czasie. Podczas jednej z podróży, utyka w 1952 roku, a jego ukochana, Goria, podejmuje się misji przywrócenia go z powrotem do teraźniejszości.

Bohaterowie

Adam to główny bohater filmu, który traci pamięć i musi zacząć wszystko od początku. Goria to dziewczyna, w której się zakochuje i która pomaga mu w walce z przeszłością. Wachowski to pracownik korporacji, w której Adam pracuje, a Hanka to praca biurowa, która jest jedną z pracowników korporacji. Pozostali bohaterowie to m.in. przyjaciele Adama i Gori, którzy pomagają im w walce z czasem.

Gdzie obejrzeć Człowiek z magicznym pudełkiem cały film?

Cały film „Człowiek z magicznym pudełkiem” można obejrzeć online na zalukaj. Polecamy korzystanie z wyszukiwarki legalnych źródeł, by w pełni cieszyć się filmem i uniknąć nielegalnych źródeł.

Człowiek z magicznym pudełkiem lektor pl dla widzów z Polski

Cały film „Człowiek z magicznym pudełkiem” jest dostępny z polskim lektorem, napisami i dubbingiem. Masz wybór! Możesz zdecydować, co bardziej Ci odpowiada. Wszystkie opcje są dostępne online.

Zalukaj cały film Człowiek z magicznym pudełkiem i ciesz się dostępem już teraz!

„Człowiek z magicznym pudełkiem” to film, który zaskoczy Cię swoją fabułą i wciągnie na długo. Polecamy obejrzeć go online na zalukaj i cieszyć się dostępem już teraz! Będziemy bardzo zainteresowani Twoją opinią, więc daj nam znać, co myślisz o filmie w sekcji komentarzy. Zachęcamy do obejrzenia, będzie to niezapomniane doświadczenie!