Dalej jest dzień Cały Film (2020) - Oglądaj Online!

2020
25 min
7.2
Jeśli szukasz filmu, który wciągnie Cię w świat emocji i prawdziwych ludzkich historii, to "Dalej jest dzień" będzie dla Ciebie idealny. Ten polski dramat z...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 1286
Teraz ogląda: 92

Dalej jest dzień online cały film w kilku słowach

Jeśli szukasz filmu, który wciągnie Cię w świat emocji i prawdziwych ludzkich historii, to „Dalej jest dzień” będzie dla Ciebie idealny. Ten polski dramat z 2020 roku opowiada o życiu migrantów, którzy szukają lepszego jutra w Polsce. Reżyserem filmu jest Damian Kocur, a w obsadzie występują m.in. Paweł B. i Mohammad A. Issa. Film trwa 25 minut i skłania do refleksji nad współczesnym światem. Obejrzyj i przekonaj się, jak bardzo wartość ma każde ludzkie życie.

Produkcja Dalej jest dzień online

„Dalej jest dzień” to film, który powstał w 2020 roku w Polsce. Został wyprodukowany przez firmę Black Goat Production przy współpracy z Ministerstwem Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Narodowym Centrum Kultury. Reżyserem filmu jest Damian Kocur, a scenariusz napisał Adam Nowak. Montażem zajęła się Joanna Kasperska, a zdjęcia wykonał Przemysław Brynkiewicz. Muzyki w filmie nie usłyszymy, ale to właśnie sprawia, że skupiamy się na dialogach i emocjach bohaterów.

Reżyser

Damian Kocur to reżyser filmu „Dalej jest dzień”. Absolwent Wydziału Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Podczas studiów zrealizował krótkometrażowe filmy, które zdobyły wiele nagród na międzynarodowych festiwalach. Jego pełnometrażowy debiut, „Moje córki krowy”, został doceniony przez widzów oraz krytyków. „Dalej jest dzień” to drugi film w jego karierze, którego motywem przewodnim jest szukanie swojego miejsca w świecie.

Obsada aktorska całego filmu Dalej jest dzień

W filmie „Dalej jest dzień” występuje niewielka obsada, ale każdy z aktorów stoi na wysokim poziomie. W rolę Roberta, Polaka, który chce pomóc uciekinierom z Afganistanu, wciela się Paweł B. To doświadczony aktor teatralny i filmowy, którego można kojarzyć m.in. z seriali „O mnie się nie martw” czy „Wataha”. Rola Afgańczyka o imieniu Elyas przypadła Mohammadowi A. Issie, dla którego była to pierwsza rola przed kamerą. Mohammad jest uchodźcą z Afganistanu, który od ponad 5 lat mieszka w Polsce i próbuje zintegrować się z nowym środowiskiem. W filmie występują także inni utalentowani aktorzy, którzy świetnie wkomponowali się w klimat opowiadanej historii.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Dalej jest dzień online

Film „Dalej jest dzień” to historia Roberta – mężczyzny, który chce pomóc uciekinierom z Afganistanu znaleźć schronienie w Polsce. W jego misji pomaga mu Elyas, który sam jest z Afganistanu. Ich przyjaźń sprawia, że zaczynamy dostrzegać problematykę uchodźców w Polsce, ale też przede wszystkim ludzkie historie za tymi opowieściami. Film przypomina nam o wartości każdego życia i o potrzebie empatii dla innych ludzi. Akcja filmu rozgrywa się w Polsce, która staje się nowym domem dla Afgańczyków, którzy musieli opuścić swój kraj ze względu na wojnę i cierpienia.

Bohaterowie

Robert to Polak, który postanawia pomóc uciekinierom z Afganistanu – dla niego ważniejsze jest ludzkie życie niż polityka i granice państw. Elyas to młody uciekinier z Afganistanu, który uciekł z kraju, by uchronić się przed wojną i cierpieniem. Ich przygoda zmusza ich do nawiązania przyjaźni i wzajemnego zrozumienia. To oni są głównymi bohaterami filmu i to ich historia skłania do refleksji nad współczesnym światem.

Gdzie obejrzeć Dalej jest dzień cały film?

Jeśli chcesz obejrzeć „Dalej jest dzień” online, możesz skorzystać z platformy zalukaj-cc.pl. To strona, która oferuje wiele filmów i seriali za darmo, ale również i płatnie. Dzięki temu, że film jest również dostępny legalnie, będziesz mógł przyczynić się do wsparcia twórców i producentów filmu. Firmy, takie jak zalukaj-cc.pl, pozwalają nam na oglądanie filmów w domowym zaciszu, ale zachęcamy do korzystania z możliwości oglądania legalnie i z poszanowaniem praw autorskich.

Dalej jest dzień lektor pl dla widzów z Polski

„Dalej jest dzień” to film dla widzów z różnych krajów. Dzięki dostępności z polskim lektorem, napisami i dubbingiem, każdy będzie mógł docenić wartość tego filmu. Wersję filmu z polskim lektorem możesz znaleźć na zalukaj-cc.pl i skorzystać z niej na swoim ulubionym urządzeniu. Bez względu na to, czy wolisz lektor, dubbing lub napisy, pozwól sobie na chwilę wytchnienia i oglądnięcie tego emocjonalnego dramatu.

Zalukaj cały film Dalej jest dzień i ciesz się dostępem już teraz!

„Dalej jest dzień” to film, który warto obejrzeć. To historia, która poruszy najtwardsze serca i zmusi do refleksji nad naszym życiem i postawami. Zachęcamy do oglądania filmu online na platformie zalukaj-cc.pl, która oferuje nie tylko bezpłatne, ale również całe filmy zgodne z prawem. Przekonaj się, jak ważne jest dla nas empatyczne podejście do innych ludzi i jak wiele wartości znajdziemy w krótkometrażowym filmie „Dalej jest dzień”. Udostępnij swoje wrażenia w komentarzach pod artykułem.