Daleko od okna Cały Film (2000) - Oglądaj Online!

2000
117 min
6.6
Czy ciekaw jesteś historii męża i żony, którzy ukrywają w swoim mieszkaniu Żydówkę, a między nią a mężczyzną rodzi się wzajemna fascynacja? Daleko od okna...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 1204
Teraz ogląda: 241

Daleko od okna online cały film w kilku słowach

Czy ciekaw jesteś historii męża i żony, którzy ukrywają w swoim mieszkaniu Żydówkę, a między nią a mężczyzną rodzi się wzajemna fascynacja? Daleko od okna to trzymający w napięciu dramat z 2000 roku, którego warto zobaczyć. Film został wyreżyserowany przez Jan Jakuba Kolskiego. W rolach głównych występują Bartosz Opania, Dominika Ostałowska, Karolina Gruszka i Dariusz Toczek. Cały film trwa około 117 minut i został wyprodukowany w Polsce. Zobacz, jak rozwinie się historia miłości pełnej tajemnic w czasie II Wojny Światowej.

Produkcja Daleko od okna online

Scenariusz filmu Daleko od okna oparty jest na opowiadaniu pt. „Mona Lisa” autorstwa Izabeli Kloc, a reżyserem jest Jan Jakub Kolski. Film został nakręcony w 2000 roku, a jego produkcją zajęła się wytwórnia filmowa ARKANA Studio. Montażem zajął się Wojciech Jagiełło, a zdjęcia wykonał Michał Pakulski. Muzykę do obrazu skomponował Michał Lorenc, a orkiestrą dyrygował Arnie Roth.

Reżyser

Jan Jakub Kolski jest polskim reżyserem, scenarzystą i producentem filmowym. Urodził się w 1956 roku w Wrocławiu. W 1982 roku ukończył studia na wydziale Reżyserii Filmowej PWSTiF w Łodzi. Jest znany z tworzenia artystycznych i nietuzinkowych filmów. W swojej karierze wyreżyserował m.in. „Pornografia”, „Cudowne miejsce”, „Jasminum” czy „Dzień świra”. W 2000 roku nakręcił obraz „Daleko od okna”, który został uhonorowany Nagrodą Specjalną Jury na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

Obsada aktorska całego filmu Daleko od okna

W całym filmie Daleko od okna wystąpili m.in. Bartosz Opania jako Jan, Dominika Ostałowska w roli Reginy, Karolina Gruszka jako Barbara i Dariusz Toczek jako Żyd Michał. Bartosz Opania jest polskim aktorem filmowym i teatralnym, znanym z takich filmów jak „W ciemności”, „Bogowie”, czy „Botoks”. Dominika Ostałowska to aktorka teatralna i filmowa, do jej najważniejszych ról należy rola w filmie „Kameleon” oraz postać Lipy Szydercowej w serialu „Czas honoru”. Karolina Gruszka to polska aktorka filmowa i telewizyjna, znana m.in. z filmów „Popiełuszko. Wolność jest w nas”, „Moonlighting” i „Sarasota”. Dariusz Toczek to aktor teatralny, filmowy i telewizyjny, zagrał m.in. w takich filmach jak „Cicha noc”, „Amok” i serialu „W rytmie serca”.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Daleko od okna online

Akcja filmu rozgrywa się w czasie II Wojny Światowej w Polsce. Mąż i żona, Jan i Barbara szybko stają się powiernikami tajemnicy Żydówki Reginy, której pomagają ukryć się przed Niemcami. Jan i Regina zakochują się w sobie i ich uczucie jest wspierane przez męża, który niepokoi się, że jego żona nie może urodzić dziecka. Ostatecznie Regina zaszła w ciążę z Janem. Barbara nie przeczuwa niczego, a Jan odbiera niemowlę i oddaje je do sierocińca, co prowokuje tragedię.

Bohaterowie

Jan i Barbara to małżeństwo skrzywdzone brakiem potomstwa, zadufani w swojej pozycji, którzy ukrywają Żydówkę, Reginę. Barbara to kobieta pozbawiona władzy, która chce mieć kontrolę nad sytuacją i udaje, że również jest w ciąży. Jan na przekór rodzącym się uczuciom, dąży do tego, by pomóc Reginie, która jest aż za bardzo istotna dla niego. Regina to przystojna Żydówka, której otwartość i urok osobisty przyciągają do niej Jan. Żyd Michał to nieoczekiwany bohater historii, który również skrywa swoją tożsamość i jest zmuszony do ukrycia się w mieszkaniu Jan i Barbary.

Gdzie obejrzeć Daleko od okna cały film?

Film Daleko od okna dostępny jest online na zalukaj. Znajdziesz tam cały film do obejrzenia bez żadnych opłat. Wyszukiwarka zalukaj-cc.pl posiada też wiele innych filmów i seriali, które można obejrzeć legalnie i za darmo. Przeglądając wyszukiwarkę, można znaleźć bardzo dużo wartościowych produkcji do obejrzenia.

Daleko od okna lektor pl dla widzów z Polski

Cały film Daleko od okna dostępny jest z polskim lektorem, napisami lub dubbingiem. Polski lektor to dobry sposób, aby na przykład podczas jedzenia kolacji, poznawać historie. Napisy pomogą zrozumieć, co mówią aktorzy, a dubbing dla tych, którzy wolą, by postacie w filmie mówiły w ich ojczystym języku.

Zalukaj cały film Daleko od okna i ciesz się dostępem już teraz!

Czasami trudno wybrać odpowiednią produkcję, która w pełni nas zainteresuje. Jednak film Daleko od okna może okazać się dobrym wyborem. Warto spojrzeć na historię miłości rozwijającej się w czasie wojny, a także na bohaterów, którzy decydują się pomagać Żydówce przed zagładą. Zalukaj oferuje bardzo dużo innych filmów, które może Cię zainteresować. Po obejrzeniu całego filmu Daleko od okna, podziel się swoją opinią o filmie w sekcji komentarzy.