Damon’s Revenge Cały Film (2022) - Oglądaj Online!

2022
89 min
2.9
Przygotujcie się na mrożące krew w żyłach wrażenia z filmu Damon’s Revenge! Ten thrilller akcji i horroru, wyprodukowany w USA, trafił na ekrany kin w...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2024
Teraz ogląda: 263

Damon’s Revenge online cały film w kilku słowach

Przygotujcie się na mrożące krew w żyłach wrażenia z filmu Damon’s Revenge! Ten thrilller akcji i horroru, wyprodukowany w USA, trafił na ekrany kin w 2022 roku. To opowieść o grupie przyjaciół spędzających weekend nad jeziorem, którzy spotykają zabójcę i zbiegłego skazańca, a także powrót Damona, zamaskowanego stalkera. Reżyserem filmu jest David Gere, a w rolach głównych zobaczymy takich aktorów jak Tom Sizemore, Robert LaSardo, Michael Madsen i Chelsea Vale. Film trwa 89 minut, a jego ocena to PT1H29M17S. Jeśli szukasz mocnych wrażeń, Damon’s Revenge jest dla Ciebie!

Produkcja Damon’s Revenge online

Damon’s Revenge to film, który miał swoją premierę w 2022 roku. Reżyserem i jednym z producentów jest David Gere, a producentem wykonawczym jest Brendan Keegan. Zdjęcia do filmu były kręcone w różnych lokalizacjach, w tym w stanie Rhode Island. Tło muzyczne do filmu skomponował Rich Vreeland, a za montaż odpowiada Max Goldblatt. W filmie znajdują się liczne efekty specjalne, które tworzą napięcie i dodają dramatyzmu.

Reżyser

David Gere to amerykański reżyser filmowy, scenarzysta i producent. Jest znany ze swojego udziału w takich filmach jak Paranormal Whacktivity, czy In Search of Lovecraft. Damon’s Revenge to kolejny film, który udowadnia, że Gere ma wyczucie dla napięcia i klimatu. Wciąga widzów w mroczne i pełne niebezpieczeństwa historie. Jego umiejętności w reżyserii czynią z każdej sceny na prawdę porywającą opowieść.

Obsada aktorska całego filmu Damon’s Revenge

W filmie Damon’s Revenge występuje kilka znanych twarzy. Tom Sizemore, Robert LaSardo, Michael Madsen i Chelsea Vale to aktorzy, którzy wprowadzą widza w mroczny nastrój filmu. Sizemore, znany z takich filmów jak Złap mnie, jeśli potrafisz, to postać mająca w filmie ważną rolę. LaSardo z kolei wcielił się w postać Damona, przerażającego stalkera. Madsen to już prawdziwy weteran kina, znany między innymi z filmów Kill Bill i Thelma i Louise. Vale natomiast wcieliła się w rolę jednej z bohaterek, która znalazła się w krzyżowym ogniu groźnych wydarzeń.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Damon’s Revenge online

Akcja filmu Damon’s Revenge rozgrywa się nad jeziorem, gdzie grupa przyjaciół postanawia spędzić czas. Niestety, wkrótce po odbyciu terapii na łodzi spotykają złowrogiego Damona, który ma dla nich przygotowane niezwykle okrutne plany. W międzyczasie spotykają również zbiegłego skazańca – wodza rdzennej Ameryki i zostają zaatakowani przez jego popleczników. Z szeregiem niebezpieczeństw i groźnych sytuacji, czy bohaterowie będą mieli szansę uporać się z zagrożeniami?

Bohaterowie

W filmie Damon’s Revenge poznajemy grupę przyjaciół, którzy wybrali się na weekendowy wypad nad jezioro – to oni stają się obiektem ataku Damona i jego popleczników, a ich zadaniem jest przetrwanie. W filmie pojawiają się także inni bohaterowie, którzy wprowadzają do fabuły niepokój i napięcie.

Gdzie obejrzeć Damon’s Revenge cały film?

Damon’s Revenge to thriller, który jest dostępny online na takich stronach jak zalukaj. Wystarczy wpisać tytuł filmu, by móc obejrzeć go w całości. Oprócz tego można skorzystać z wyszukiwarki legalnych źródeł filmowych, udostępnionej na stronie zalukaj-cc.pl.

Damon’s Revenge lektor pl dla widzów z Polski

Ciekawą opcją dla widzów z Polski jest możliwość obejrzenia filmu z polskim lektorem, napisami lub dubbingiem. Wybór zależy wyłącznie od preferencji widza. Wszystkie wersje językowe są dostępne podczas oglądania online.

Zalukaj cały film Damon’s Revenge i ciesz się dostępem już teraz!

Damon’s Revenge to film, który przyciąga przerażającymi scenami i intrygującą fabułą. To niesamowita opowieść, która z pewnością zaintryguje każdego miłośnika mocnych wrażeń. Zachęcamy do obejrzenia całego filmu online i pochwalenia się swoją opinią o produkcji w komentarzach. Przekonajcie się, jak wiele emocji i przygód skrywa Damon’s Revenge!