Demon Cały Film (2015) - Oglądaj Online!

2015
93 min
6.1
Chcesz zobaczyć film, który zapędzi Cię w kozi róg? To idealny moment na obejrzenie "Demon - online cały film". To niezwykła produkcja z 2015 roku,...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2020
Teraz ogląda: 223

Demon online cały film w kilku słowach

Chcesz zobaczyć film, który zapędzi Cię w kozi róg? To idealny moment na obejrzenie „Demon – online cały film”. To niezwykła produkcja z 2015 roku, która składa się z elementów horroru, dramatu i thrilera. Z pewnością nie wyjdziecie z kina bez emocji.

Film „Demon” to historia młodego mężczyzny, Piotra, którego zagrał Itay Tiran. Piotr przyjeżdża do Polski z Anglii razem ze swoją narzeczoną – piękną Żanetą. Mężczyzna zamierza w starym domu, który otrzymał od swojego przyszłego teścia, zacząć swoje nowe życie. Jednak w przeddzień ślubu odkrywa w pobliżu swojej posesji ludzkie szczątki. Następnie dochodzi do nieszczęśliwego wypadku, po którym Piotr traci przytomność i nie przypomina sobie niczego z ostatnich godzin. Podczas wesela okazuje się, że z panem młodym dzieje się coś dziwnego…

Produkcja Demon online

Produkcja „Demon” została nakręcona w 2015 roku w Izraelu. W trakcie realizacji filmu użyto bardziej nowoczesnych technik kamerowych, co pozwoliło na osiągnięcie niezwykłych efektów specjalnych. Zawiłości fabularne udało się przekazać dzięki ciekawej scenariusz, którego autorem jest Paweł Masłona. Na początku miał on być reżyserem, jednak został zastąpiony przez Marcina Wronę, który ostatecznie nakręcił cały film. Muzykę do produkcji stworzył Marcin Macuk.

Reżyser

Marcin Wrona, reżyser filmu „Demon” niestety już nie żyje. Zmarł w wieku 42 lat we wrześniu 2015 roku. „Demon” był ostatnim filmem, który wyreżyserował. Wrocławianin z długoletnim stażem reżyserskim zaczął swoją karierę od krótkiego metrażu „Moja żona jest czarownicą”. W 2009 roku wyreżyserował swój debiutancki film fabularny pt. „Moja krew”. Następnie przychodzi kolej na „Cicha noc”, którym zdobył uznanie krytyków i publiczności.

Obsada aktorska całego filmu Demon

„Demon” to film, który zaskoczy Cię swoją niebanalną treścią i aktorską grą. Itay Tiran, znany izraelski aktor wcielił się w postać Piotra – młodego mężczyzny, który przyleciał z Anglii. Z kolei piękną Żanetę gra Agnieszka Żulewska. Tomasz Schuchardt, który zagrał Jasnego, trudno, by komukolwiek był nieznany. Podobnie jest z Andrzejem Grabowskim, cenionym polskim aktorem charakterystycznym.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Demon online

Akcja filmu „Demon” rozgrywa się w Polsce, dokładnie – w Małopolsce. To tu odbywa się ślub Piotra i Żanety, a następnie cała akcja rozgrywa się na ich posiadłości. Akcja filmu toczy się w czasie 93 minut, które z pewnością nie pozwolą Wam się nudzić.

Bohaterowie

Bohaterowie „Demon” to wspaniałe kreacje aktorskie. Piotra wciela się Itay Tiran – młody mężczyzna, który pragnie zacząć nowe życie w Polsce. Agnieszka Żulewska to Żaneta, narzeczona Piotra, który zrobił wszystko, by jej zaimponować. W filmie możemy też zobaczyć Tomasza Schuchardta, który wciela się w rolę brata Żanety – Jasnego. Grę aktorską dopełniają Andrzej Grabowski, Tomasz Ziętek czy też Maria Dębska.

Gdzie obejrzeć Demon cały film?

„Demon” to film, który obejrzycie online na zalukaj-cc.pl. Jednak nie zapominajmy, że warto korzystać z legalnych źródeł, które zapewniają bezpieczeństwo i wysoką jakość filmów.

Demon lektor pl dla widzów z Polski

„Demon” to film, który możesz obejrzeć w oryginalnej wersji językowej z polskimi napisami, ale także z polskim dubbingiem i lektorem. Wybór należy do Ciebie, a każda z tych opcji zapewni Ci niepowtarzalną przygodę filmową.

Zalukaj cały film Demon i ciesz się dostępem już teraz!

Jeśli szukasz filmu, który pozwoli Ci oderwać się od rzeczywistości i zanurzyć się w nieco mroczniejszym świecie – „Demon” na pewno jest dla Ciebie. Cały film można obejrzeć w serwisie zalukaj-cc.pl. Nie czekaj więcej i zanurz się w tej niezwykłej opowieści już dziś! Jeśli już obejrzałeś „Demon”, to zachęcamy do podzielenia się własnymi wrażeniami w sekcji komentarzy pod tym artykułem.