Disco Polo Cały Film (2015) - Oglądaj Online!

2015
107 min
5.2
Disco Polo to film z 2015 roku, który opowiada o Polakach w latach 90-tych, kiedy to nad Wisłą zagościła wolność. Filmowo jest to komedia muzyczna...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 1927
Teraz ogląda: 88

Disco Polo online cały film w kilku słowach

Disco Polo to film z 2015 roku, który opowiada o Polakach w latach 90-tych, kiedy to nad Wisłą zagościła wolność. Filmowo jest to komedia muzyczna z fantastyczną obsadą. Reżyserem filmu jest Maciej Bochniak, a w rolach głównych występują Dawid Ogrodnik, Piotr Głowacki, Joanna Kulig i Tomasz Kot. Czas trwania to 107 minut. Film warto zobaczyć zarówno ze względu na muzykę, jak i ciekawą fabułę.

Jeśli lubisz klimaty disco polo i chcesz cofnąć się w czasie, aby poczuć atmosferę lat 90-tych, to Disco Polo będzie dla Ciebie doskonałym wyborem. Zapraszamy do obejrzenia całego filmu online, który możesz znaleźć na zalukaj.

Produkcja Disco Polo online

O produkcji filmu Disco Polo warto powiedzieć kilka słów. Film powstał w 2015 roku w Polsce. Główny nacisk położono na muzykę i klimat lat 90-tych. Montaż filmu był bardzo staranny i efektywny, a muzyka była nieodzowną częścią filmowej opowieści.

Scenariusz opowiada historię dwóch chłopaków z prowincji, którzy marzą o karierze w show-biznesie. Towarzyszymy im w drodze na szczyt kariery i zmaganiach z trudnościami. Film jest zabawny, ale również pełen emocji.

Reżyser

Reżyserem filmu Disco Polo jest Maciej Bochniak. To młody, polski twórca, którego filmy cieszą się ogromnym zainteresowaniem w kraju i za granicą. Bochniak urodził się w 1983 roku w Gnieźnie. Studiował reżyserię w szkole filmowej w Łodzi.

Jego wcześniejsze filmy to „Mój biegun”, „Mrok” i „Festung”. Maciej Bochniak zyskał uznanie krytyków i widzów dzięki swojemu unikalnemu stylowi reżyserii i zdolności do opowiadania pełnych emocji i zabawy historii.

Obsada aktorska całego filmu Disco Polo

W obsadzie filmu Disco Polo można odnaleźć wiele znanych i cenionych polskich aktorów. W filmie główne role grali Dawid Ogrodnik, Piotr Głowacki, Joanna Kulig i Tomasz Kot. Ogrodnik zagrał rolę Tomka, a Głowacki Rudy’ego. Kulig i Kot wcielili się w postacie diwy Gensoniny i wytworcy muzycznego Daniela Polaka.

Dawid Ogrodnik należy do najbardziej utalentowanych polskich aktorów młodego pokolenia. Grał m.in. w filmach „Ida” i „Body/Ciało”. Piotr Głowacki znany jest ze swoich ról filmowych i teatralnych, w tym z udziału w spektaklu „Król Lear”. Joanna Kulig zagrała również w „Idzie” i „Cichym mężczyźnie”. Tomasz Kot to aktor teatralny i filmowy, który zdobył uznanie za rolę w filmie „Kler”.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Disco Polo online

Akcja filmu Disco Polo rozgrywa się w latach 90-tych w Polsce. W tamtych czasach nad Wisłą panowała gorączka złota i wielka transformacja. Wobec tej sytuacji dwóch chłopaków z prowincji postanawiają zdobyć swoją szansę w show-biznesie, a konkretnie w branży muzycznej disco polo.

Tomek i Rudy rozpoczynają swoją karierę w małych mieścinach, gdzie organizują koncerty w remizach i wiejskich dyskotekach. Stopniowo zyskują popularność i trafiają do wytwórni Alfa. Tam Tomasz zakochuje się w ekscentrycznej diwie, zdobywa kasę i sławę, a wszystkie dziewczyny tańczą już tylko dla niego.

Celem bohaterów jest podbicie muzycznych salonów i zdobycie sławy. Jednak cena sukcesu okazuje się być wysoka. Dolarowe marzenia szybko rozpływają się, a z amerykańskiego snu można się brutalnie przebudzić. Film opowiada o trudach i trudnościach drogi do sławy i pieniędzy oraz o tym, jak łatwo w takim świecie można stracić siebie.

Bohaterowie

Tomek i Rudy są głównymi bohaterami filmu Disco Polo. Tomek, w którego rolę wcielił się Dawid Ogrodnik, marzy o karierze i zdobyciu sławy, ma szczere serce i chce pomóc swojej rodzinie. Rudy, którego gra Piotr Głowacki, także ma serce na dłoni, ale jest bardziej sceptyczny co do zdobycia sławy.

Poza nimi w filmie występują liczni inni bohaterowie, którzy pomagają lub przeszkadzają w karierze Tomka i Rudy’ego. Są to m.in. diwa Gensonina, wytwórca Daniel Polak, menedżerka z zespołu LASER, a także rodzina Tomka. Ich historia jest opowieścią o dążeniu do celu, walki o marzenia oraz o nadziei na spełnienie swojej pasji.

Gdzie obejrzeć Disco Polo cały film?

Cały film Disco Polo można obejrzeć na wielu platformach filmowych, w tym na zalukaj-cc.pl, gdzie jest dostępny bezpłatnie. Warto jednak korzystać z legalnych źródeł, tak aby nie naruszać praw autorskich i cieszyć się filmem bez problemów związanych z nielegalnymi plikami.

Jeśli zdecydujesz się obejrzeć film online, możesz zaoszczędzić sporo czasu, a także uniknąć niepotrzebnych kosztów związanych z wypożyczaniem lub kupowaniem filmu na DVD. Zalukaj-cc.pl oferuje filmy w wysokiej jakości, co sprawia, że oglądanie filmów przez internet jest coraz bardziej popularne.

Disco Polo lektor pl dla widzów z Polski

Dla widzów z Polski dostępny jest cały film Disco Polo online z polskim lektorem, napisami oraz dubbingiem. Dzięki temu możesz wybrać opcję, która najlepiej odpowiada Twoim preferencjom. Lektor pl pozwala słuchać filmu po polsku, polskie napisy ułatwiają zrozumienie dialogów, a dubbing to idealne rozwiązanie dla osób, które lubią słuchać filmów po polsku.

Jeśli jeszcze nie widziałeś filmu Disco Polo, koniecznie to nadrobisz. Film zapewni Ci dawkę dobrej zabawy i pozwoli na chwilę relaksu. Warto zobaczyć historię dwojga młodych ludzi, którzy walczą o swoje marzenia w świecie disco polo, lat 90-tych i amerykańskiego snu.

Zalukaj cały film Disco Polo i ciesz się dostępem już teraz!

Film Disco Polo to nie tylko muzyczna opowieść o lat 90-tych, ale także historia o dążeniu do marzeń i walki o swoją szansę. To komedia, która rozśmieszy i wzruszy jednocześnie.

Na zalukaj-cc.pl czeka na Ciebie cały film Disco Polo online. Zachęcamy do obejrzenia tego filmu, który dla wielu osób na stałe wpisał się w polską kinematografię. Niech ta komedia muzyczna zainspiruje Cię do realizacji swoich marzeń i pozwoli na chwilę odpoczynku. Czekamy na Twoją opinię o filmie w sekcji komentarzy!