Dlaczego nie! Cały Film (2007) - Oglądaj Online!

2007
94 min
3.5
Zapraszamy do obejrzenia filmu pt. "Dlaczego nie!" w reżyserii Ryszarda Zatorskiego. Film opowiada historię młodej dziewczyny – Małgosi, która dopiero zaczyna swoją karierę po studiach...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 1197
Teraz ogląda: 358

Dlaczego nie! online cały film w kilku słowach

Zapraszamy do obejrzenia filmu pt. „Dlaczego nie!” w reżyserii Ryszarda Zatorskiego. Film opowiada historię młodej dziewczyny – Małgosi, która dopiero zaczyna swoją karierę po studiach na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Czy uda jej się znaleźć wymarzoną pracę i miłość? Film jest komedią romantyczną i trwa 94 minuty. W rolach głównych występują: Anna Cieślak, Maciej Zakościelny, Tomasz Kot oraz Anna Przybylska.

Zapraszamy, abyście poznali historię Małgosi oraz jej drogę do spełnienia marzeń.

Produkcja Dlaczego nie! online

Film „Dlaczego nie!” jest polską produkcją z 2007 roku. Scenariusz napisała Katarzyna Grochola, a za reżyserię odpowiadał Ryszard Zatorski. Montaż filmu został wykonany przez Wojciecha Włodarskiego. Muzyka w filmie została stworzona przez Marka Jackowskiego.

W filmie wykorzystano wiele efektów specjalnych, które sprawiają, że obraz staje się bardziej realistyczny i przyciągający uwagę widza.

Reżyser

Ryszard Zatorski to polski reżyser filmowy, scenarzysta i producent telewizyjny. Urodził się w roku 1958 w Poznaniu. Jest absolwentem filologii polskiej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Jego debiutem reżyserskim był film „Klejnot wolnego sumienia” w 1995 roku. Wiele jego filmów zdobywało nagrody na festiwalach filmowych w kraju i za granicą. Zatorski jest znany z tworzenia komedii romantycznych z lekkim, przystępnym humorem.

Obsada aktorska całego filmu Dlaczego nie!

W filmie „Dlaczego nie!” wystąpili najlepsi aktorzy polskiej sceny filmowej. W rolę Małgosi wcieliła się Anna Cieślak, która zagrała również w takich filmach jak „Ekstradycja 3” czy „Drowsiness”. Maciej Zakościelny, który wystąpił jako Dziki, to polski aktor, który zagrał między innymi w „Szpilki na Giewoncie” czy „Ojciec Mateusz”. Tomasz Kot, który wcielił się w postać Kuby zagrał w takich filmach jak „Bogowie” czy „Nowinki”. Anna Przybylska natomiast, która odgrywała rolę Pauli wystąpiła w filmach takich jak „Jestem Twój” czy „Kariera Nikosia Dyzmy”.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Dlaczego nie! online

Akcja filmu rozgrywa się w Warszawie. Główną bohaterką jest Małgosia, która po ukończeniu Akademii Sztuk Pięknych szuka pracy. Małgosia, przekonana o swoim talencie podejmuje pracę w agencji reklamowej. Wkrótce jednak poznaje tajemniczego Dzika, który rzuca jej wyzwanie i zachęca do podjęcia pracy w innej agencji. Czy Małgosia się zgodzi i jak potoczą się dalsze wydarzenia?

Film opowiada o tym, jak czasami życie przedstawia nam różne propozycje, a my musimy podjąć decyzję, która często okaże się być właściwa.

Bohaterowie

W filmie występują fantastycznie przedstawieni bohaterowie. Główną rolę, czyli Małgosi odgrywa Anna Cieślak. Małgosia to młoda dziewczyna, która, jak każdy absolwent, musi zmierzyć się z trudami codziennego życia, i odnaleźć swoje miejsce w zawodzie. Dziki, którego gra Maciej Zakościelny, to tajemniczy mężczyzna, który rzuca wyzwania Małgosi i zachęca do odważnych kroków. Tomasz Kot występuje jako Kuba, partner Małgosi w agencji reklamowej, a Anna Przybylska wciela się w postać Pauli, która staje się rywalką Małgosi w walce o pracę.

Gdzie obejrzeć Dlaczego nie! cały film?

Film „Dlaczego nie!” jest dostępny na stronie zalukaj. Na tej stronie znajdziecie wiele legalnych źródeł, które oferują filmy w świetnej jakości i bezpiecznie dla użytkowników. Zalukaj.cc.pl to miejsce, w którym znajdziecie dostęp do tysięcy filmów, seriali oraz programów telewizyjnych.

Dlaczego nie! lektor pl dla widzów z Polski

Film „Dlaczego nie!” jest dostępny z polskim lektorem, napisami i dubbingiem. Opcja ta pozwoli polskim widzom na śledzenie filmu w swoim rodzimym języku, co z pewnością zwiększy komfort i zrozumienie jego fabuły.

Zalukaj cały film Dlaczego nie! i ciesz się dostępem już teraz!

Zachęcamy wszystkich, którzy jeszcze nie widzieli filmu „Dlaczego nie!” do jego obejrzenia już teraz na stronie zalukaj. Ten świetny film to idealny wybór dla miłośników romantycznych komedii. Możecie podzielić się swoją opinią o filmie w sekcji komentarzy poniżej tego artykułu. Zapraszamy do zabawy i odkrywania piękna kina!