DOA at the PTA Cały Film (2022) - Oglądaj Online!

2022
90 min
5.9
Czy szkoła może być miejscem, w którym dochodzi do morderstwa? Odpowiedź znajdziesz w filmie DOA at the PTA online. To thriller z 2022 roku, w...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 5304
Teraz ogląda: 376

DOA at the PTA online cały film w kilku słowach

Czy szkoła może być miejscem, w którym dochodzi do morderstwa? Odpowiedź znajdziesz w filmie DOA at the PTA online. To thriller z 2022 roku, w reżyserii Dave’a Thomasa. Film ten trwa 90 minut i podbija serca widzów na całym świecie. W obsadzie znaleźli się Brianna Cohen, Alissa Filoramo, Madison Paige i Jonathan Stoddard. Jeśli lubisz filmy, które trzymają w napięciu do samego końca, to DOA at the PTA będzie dla Ciebie idealnym wyborem. Zamów dostęp już dziś i zanurz się w świat tej szalonej historii!

Produkcja DOA at the PTA online

DOA at the PTA to film, który powstał pod koniec 2021 roku, a premiery miał wkrótce potem, w 2022 roku. Film ten zyskał popularność dzięki wspaniałej produkcji oraz świetnej muzyce, która wprowadza nas w idealny klimat. Całość składa się z przemyślanej fabuły, ciekawych postaci oraz zapierających dech w piersiach efektów. Z pewnością film ten będzie w stanie zainteresować i zachwycić każdego widza.

Reżyser

Dave Thomas jest kanadyjskim reżyserem. Znany jest przede wszystkim ze swojego udziału w reality-show „SCTV Network 90”. Reżyserował również kilka innych filmów, w tym „Intern Academy” i „White Coats”. Na swoim koncie ma również wiele prestiżowych nagród, które zdobył dzięki pracy na planie filmowym. Jego stylem i wyczuciem sprawiły, że DOA at the PTA to film, którego nie można przegapić.

Obsada aktorska całego filmu DOA at the PTA

DOA at the PTA to film z doskonałą obsadą aktorską. W filmie występują: Brianna Cohen grająca rolę Nikki, Alissa Filoramo wcielająca się w postać Ariel, Madison Paige jako Kara oraz Jonathan Stoddard, który gra szkolnego dyrektora Teda. Każde z nich zagrało rewelacyjnie, co sprawiło, że film jest jeszcze bardziej interesujący. Aktorzy te zyskały już wielką popularność, a dzięki DOA at the PTA ich kariera na pewno nabierze jeszcze więcej rozgłosu.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film DOA at the PTA online

Akcja filmu DOA at the PTA rozgrywa się w z pozoru spokojnej szkole podstawowej. Jednak gdy jeden z rodziców zamienia się w mordercę, nauczyciele i uczniowie zaczynają podejrzewać, że za zabójstwem kryje się coś większego. Carlos Guzman to rodzic, który zabił swoją żonę oraz jedną z nauczycielek. Gdy wszystko wychodzi na jaw, w szkole zapanowuje chaos, a mieszkańcy muszą znaleźć sposób, by go powstrzymać.

Bohaterowie

W filmie można wyróżnić kilku bohaterów, którzy wciągają nas w całą tę historię. Nikki to matka nastolatka, który był w szkole podczas morderstwa. Ariel to matka jednego z uczniów, którzy przeżyli napad. Postać Karoliny to nauczycielka, która zginęła podczas napadu. Dyrektor Ted to osoba odpowiedzialna za całą tę szkołę, która próbuje powstrzymać chaos. Bohaterów tych poznajemy bliżej w trakcie całego filmu i to właśnie oni zapewniają nam jego niezapomnianą atmosferę.

Gdzie obejrzeć DOA at the PTA cały film?

Film DOA at the PTA online można obejrzeć na zalukaj. Zalukaj jest największym serwisem z filmami w Polsce i oferuje dostęp do tysięcy filmów z różnych krajów. Ciesz się dostępem do DOA at the PTA już teraz na łóżku i w fotelu. Wybierz najlepszą opcję dla siebie i zrelaksuj się przed ekranem komputera.

DOA at the PTA lektor pl dla widzów z Polski

Film DOA at the PTA cały czas online jest dostępny z polskim lektorem, jasnymi napisami i różnymi opcjami dźwiękowymi. Lektor to najpopularniejszy sposób na oglądanie filmów zagranicznych, a DOA at the PTA jest doskonałym filmem do obejrzenia z polskim lektorem. Jeśli lubisz filmy, w których słyszysz w swoim języku wszystko, co dzieje się na ekranie, to zdecydowanie ten film jest dla Ciebie.

Zalukaj cały film DOA at the PTA i ciesz się dostępem już teraz!

DOA at the PTA to naprawdę wspaniały thriller, który każdy miłośnik filmów powinien obejrzeć. Przekonaj się na własnej skórze, co stało się w szkole, która powinna być bezpiecznym miejscem. Zamów dostęp już dziś i pokaż swoim znajomym, że masz dobry gust. Bądź jednym z pierwszych, którzy obejrzeli DOA at the PTA online i podziel się swoją opinią z nami w komentarzach pod artykułem.