Double Threat Cały Film (2022) - Oglądaj Online!

2022
91 min
4.7
Jeśli jesteś fanem akcji, komedii i przygody, to film Double Threat jest dla Ciebie! Produkcja amerykańska z 2022 roku, wyreżyserowana przez Shane’a Stanleya, opowiada o...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 4199
Teraz ogląda: 290

Double Threat online cały film w kilku słowach

Jeśli jesteś fanem akcji, komedii i przygody, to film Double Threat jest dla Ciebie! Produkcja amerykańska z 2022 roku, wyreżyserowana przez Shane’a Stanleya, opowiada o młodej kobiecie z rozdwojona osobowością, która uwikła się w niebezpieczne przeprawy z bezwzględnymi gangsterami. W swojej drodze spotyka mężczyznę, który prywatnie pielgrzymuje przez cały kraj, by rozsypać prochy swojego brata. Oboje łączą siły i ruszają w tajemniczą, ale zarazem ekscytującą podróż. Cały film trwa 91 minut, a w rolach głównych wystąpili Danielle C. Ryan, Matthew Lawrence, Kevin Joy i Mo Gallini. Zobacz sam, co czeka na Ciebie!

Produkcja Double Threat online

Film Double Threat powstał w USA, którego premiera odbyła się 3 czerwca 2022 roku. Shane Stanley odpowiadał za reżyserię, a produkcją zajęło się studio filmowe MTZ Productions. Oprócz standardowych procesów produkcyjnych, film był montowany przez ekipę pracującą w Dolby Vision oraz Dolby Atmos, dzięki czemu otrzymał imponującą jakość techniczną. W filmie zostały zastosowane liczne efekty specjalne, które doskonale wprowadzają widza w narrację fabularną. Całość dopełnia muzyczna oprawa, a za scenariusz odpowiadało trio Richard Preston Jr., Barry Massoni i Skyler Massoni.

Reżyser

Shane Stanley to amerykański reżyser filmowy, który zyskał sławę dzięki swoim świetnym produkcjom. W swojej karierze wyreżyserował kilkadziesiąt filmów, w tym takie jak: „Rite of Passage”, „My Trip to the Dark Side” czy „The Untold Story”. Jest także laureatem wielu nagród filmowych, m.in. nagrody Emmy. Jest znany ze swoich oryginalnych pomysłów, które są często ukryte pod pozorem prostych fabuł. Double Threat to kolejna produkcja, którą możemy nazwać przełomową w jego karierze.

Obsada aktorska całego filmu Double Threat

W głównych rolach w filmie Double Threat występują: Danielle C. Ryan, Matthew Lawrence, Kevin Joy i Mo Gallini. Aktorzy ci to legitymują się doświadczeniem w branży filmowej, występują w filmach i serialach od kilkunastu lat. Danielle C. Ryan to aktorka, która zagrała w takich produkcjach jak „The Sweetheart”, „Angels in Stardust” i „Dragons”. Matthew Lawrence to znany nie tylko z aktorstwa, ale także z tańca i śpiewu. Zagrał m.in w takich filmach jak „The Comebacks”, „The Hot Chick” czy „Mrs. Doubtfire”. Kevin Joy to aktor, scenarzysta i producent, którego możemy zobaczyć w takich filmach jak „Meet the Wrong Man” i „Echoes of Time”. Mo Gallini z kolei znany jest z takich produkcji jak „The Unit”, „CSI:” czy „The Mentalist”.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Double Threat online

Akcja filmu Double Threat rozgrywa się we współczesnych czasach, jednak czasem możemy poczuć się, jakbyśmy przenieśli się do czasów, gdy kowboje i Indianie rządzili prerią. Główna bohaterka, Lindsey, stara się uporać się z zaburzeniami osobowości i bezwzględnymi przestępcami, którzy są jej na pięcie. W drodze napotyka na pielgrzyma Kena, który ma swoje własne problemy, a także misję do wykonania. Wspólnie ruszają na niełatwą, pełną niebezpieczeństw drogę, która wydaje się prowadzić wprost do przepaści.

Bohaterowie

Lindsey (Danielle C. Ryan) to główna bohaterka Double Threat. Młoda kobieta cierpiąca na zaburzenia osobowości, która musi walczyć z przeciwnościami losu i bezwzględnymi gangsterami, którzy są jej na pięcie. Ken (Matthew Lawrence) to pielgrzym, któremu przygłupiają pewne tajemnice z przeszłości. Wspólnie, choć zdecydowanie przeciwstawne, postacie łączą siły i ruszają w pełną niebezpieczeństw drogę. Bohaterowie gościnnie odwiedzają wiele barwnych postaci, co tylko dodaje dynamiki filmowemu światu.

Gdzie obejrzeć Double Threat cały film?

Double Threat online dostępny jest na platformie Zalukaj. Dzieki tej platformie masz szansę zobaczyć ten film w prawdziwie dobrej jakości! Zanim jednak skorzystasz z pirackich źródeł, poszukaj legalnych linków! Na zalukaj-cc.pl znajdziesz wyszukiwarkę legalnych źródeł pokazujących, gdzie jest dostępny film Double Threat online.

Double Threat lektor pl dla widzów z Polski

Jeśli chcesz obejrzeć film Double Threat z polskim lektorem, możesz to zrobić na platformie Zalukaj. Film jest dostępny także z polskimi napisami i dubbingiem. Wybierz opcję, która najbardziej Ci odpowiada i obejrzyj jeden z najlepszych filmów akcji, komedii i przygody!

Zalukaj cały film Double Threat i ciesz się dostępem już teraz!

Double Threat to film, który z pewnością nie pozwoli Ci się nudzić przez całą projekcję. Wspaniała gra aktorska i niezwykła fabuła będą trzymać Cię w napięciu od początku do końca. Już teraz obejrzyj Double Threat online i dołącz do grona zadowolonych widzów! Podziel się swoją opinią o filmie w sekcji komentarzy – z pewnością zainteresuje to innych chętnych do obejrzenia tej produkcji.