Dzień kobiet Cały Film (2012) - Oglądaj Online!

2012
90 min
6.1
Film "Dzień kobiet" opowiada historię Haliny, pracownicy sieci handlowej "Motylek", która zostaje awansowana na kierowniczkę sklepu. Jednak za wysokie stanowisko musi zapłacić cenę. Kiedy korporacja...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 7559
Teraz ogląda: 262

Dzień kobiet online cały film w kilku słowach

Film „Dzień kobiet” opowiada historię Haliny, pracownicy sieci handlowej „Motylek”, która zostaje awansowana na kierowniczkę sklepu. Jednak za wysokie stanowisko musi zapłacić cenę. Kiedy korporacja przekroczy granice, Halina rzuca jej wyzwanie, narażając się na brutalne konsekwencje. Film został wyprodukowany w 2012 roku w Polsce, a reżyserem jest Maria Sadowska. W rolach głównych występują Katarzyna Kwiatkowska, Eryk Lubos, Grażyna Barszczewska i Klara Bielawka. Cały film trwa 90 minut. Zapraszamy do obejrzenia!

Produkcja Dzień kobiet online

Film „Dzień kobiet” został wyprodukowany w Polsce w 2012 roku. Montażem zajęli się Marcin Kot Bastkowski oraz Marek Dzięcioł. Muzykę do filmu skomponował Mikołaj Trzaska. Scenariusz natomiast napisała Katarzyna Sarnowska, a producentem był Leszek Bodzak. Efekty specjalne stworzyli Marcin Karpiński oraz Krzysztof Napierała. Film kręcony był w różnych rejonach Polski.

Reżyser

Reżyserem filmu „Dzień kobiet” jest Maria Sadowska. Jest to polska reżyserka filmowa, aktorka, wokalistka i autorka tekstów. Urodziła się w Warszawie w 1976 roku. Zdobyła uznanie jako wokalistka, a później podjęła pracę w telewizji. Nakręciła kilka filmów dokumentalnych, a debiutem fabularnym była komedia „Ono” z 2004 roku. Maria Sadowska jest znana także jako reżyserka teledysków. Za swoje osiągnięcia otrzymała już wiele nagród i wyróżnień.

Obsada aktorska całego filmu Dzień kobiet

W głównych rolach w filmie „Dzień kobiet” wystąpili Katarzyna Kwiatkowska jako Halina, Eryk Lubos jako Hubert, Grażyna Barszczewska jako matka Haliny oraz Klara Bielawka jako córka Haliny. Katarzyna Kwiatkowska to polska aktorka teatralna i filmowa. W filmie zagrała Halinę, którą poznajemy w trudnym życiowym momencie. Grał również w takich filmach, jak „Głęboka woda” czy „Kopernik”.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Dzień kobiet online

Akcja filmu „Dzień kobiet” rozgrywa się w Polsce, w latach 2010-2011. Halina, samotna matka, zostaje awansowana na kierowniczkę sklepu w sieci handlowej „Motylek”. Wraz z nowym stanowiskiem zaczynają się problemy. Halina musi zmierzyć się z trudnymi wyzwaniami, a także nieuczciwymi praktykami w korporacji. Kobieta postanawia jednak nie pozwolić, aby manipulowano nią i staje w obronie swoich praw.

Bohaterowie

Halina, główna bohaterka, to samotna matka wychowująca córkę. Zdeterminowana i odważna, staje się symbolem walki o prawa pracownicze i godność człowieka. Hubert, kolega Haliny z pracy, wspiera ją w ciężkim czasie i jest gotowy pomóc w trudnych sytuacjach. Matka Haliny, to osoba, która jest dla niej wsparciem, ale jednocześnie sprawia problemy ze względu na swoje pochodzenie. Córka Haliny to uczennica, która także przeżywa trudne chwile, ale zawsze może liczyć na wsparcie matki.

Gdzie obejrzeć Dzień kobiet cały film?

Film „Dzień kobiet” można obejrzeć na stronie zalukaj-cc.pl. Jest to legalne źródło filmów online, gdzie można znaleźć wiele polskich i zagranicznych produkcji. Wyszukiwarka na stronie pozwala na szybkie i łatwe znalezienie interesującego nas filmu.

Dzień kobiet lektor pl dla widzów z Polski

Cały film „Dzień kobiet” jest dostępny z polskim lektorem, napisami i dubbingiem. Widzowie z Polski mogą wybrać opcję, która im najbardziej odpowiada. Lektor pozwala na łatwiejsze zrozumienie dialogów, napisy umożliwiają oglądanie z niskim wolumenem, a dubbing sprawia, że filmy łatwiej trafiają do młodszej widowni.

Zalukaj cały film Dzień kobiet i ciesz się dostępem już teraz!

Film „Dzień kobiet” to mocna historia o walce o godność człowieka. Wspaniała reżyseria i świetna obsada aktorska sprawiają, że oglądanie tego filmu to czysta przyjemność. Zapraszamy do obejrzenia online na stronie zalukaj-cc.pl. Po obejrzeniu zachęcamy do podzielenia się swoją opinią o filmie w sekcji komentarzy pod tym artykułem.