Dzień Świra Cały Film (2002) - Oglądaj Online!

2002
93 min
8.1
Jeśli chcesz poczuć się jak Adaś Miauczyński - zobacz film "Dzień Świra"! Marek Kondrat w postaci neurotycznego trędowatego człowieka, który boi się dnia i klnie...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 1560
Teraz ogląda: 165

Dzień Świra online cały film w kilku słowach

Jeśli chcesz poczuć się jak Adaś Miauczyński – zobacz film „Dzień Świra”! Marek Kondrat w postaci neurotycznego trędowatego człowieka, który boi się dnia i klnie na zmianę z żegnaniami, z pewnością dostarczy Ci wielu emocji. Film ten to komedia z 2002 roku, której reżyserem jest Marek Koterski. Całkowity czas trwania wynosi 93 minuty, a główną rolę oprócz Kondrata odgrywa też Janina Traczykówna, Andrzej Grabowski i Michał Koterski. Zapraszamy do obejrzenia filmu online i zanurzenia się w świecie Adaścia!

Produkcja Dzień Świra online

Film „Dzień Świra” pochodzi z Polski – powstał w 2002 roku. Reżyserem jest Marek Koterski, a film był produkowany przez firmę KADR. Początkowo scenariusz oraz główną postać swojego filmu-zapowiedzi niezwykle skłonny do kłopotów Adasia stworzył w 1998 roku. W 1999 scenariusz ten zdobył Grand Prix Stowarzyszenia Autorów ZAiKS. Film składa się z 60 ujęć, w których nie brakuje humoru, ironii, a także kosmicznej muzyki.

Reżyser

Marek Koterski, reżyser filmu „Dzień Świra”, to polski aktor, reżyser, scenarzysta i dramaturg. Urodził się 22 sierpnia 1942 roku i jest autorem wielu znakomitych filmów, takich jak „Dom wariatów”, „Weiser” czy „Historie miłosne”. Jego twórczość często dotyka problemów ludzi i sytuacji absurdalnych, jakie życie im przynosi.

Obsada aktorska całego filmu Dzień Świra

„„Dzień Świra” to film, w którym wspaniale występują: Marek Kondrat, Janina Traczykówna, Andrzej Grabowski, Monika Donner-Trelińska, Joanna Sienkiewicz, Aleksander Bednarz, Zbigniew Buczkowski czy Dorota Chotecka i Maria Ciunelis. Kondrat, który wcielił się w Adaścia, mimo swojego ciężkiego charakteru i sposobu bycia, doskonale poradził sobie z tą rolą.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Dzień Świra online

Akcja „Dnia Świra” rozgrywa się w Warszawie, w początkach XXI wieku. Film prezentuje dzień z życia Adasia, który jak na swoją chwilę zwariował. Adaś leży w łóżku i nie chce z niego wstawać. Klnie i żegna się z dniem. Gimnastykuje się do siedmiu, pociąga siedem łyków mineralnej, a podciera tyłek do siedmiu lub trzynastu bądź dwudziestu jeden. Film ukazuje jego neurotyczne zachowanie, a zarządzanie i kontrola emocji staje się dla niego coraz trudniejsza.

Bohaterowie

Akcja filmu skupia się na jednej postaci – Adaścu Miauczyńskim. To tytułowy „świr”, którego życie to seria dziwnych i absurdalnych wydarzeń. Adaś nie radzi sobie z otaczającym go światem, a każdy dzień przynosi mu kolejne kłopoty. W filmie pojawia się też kilka postaci pobocznych, jednak to Adaś jest bohaterem pierwszoplanowym.

Gdzie obejrzeć Dzień Świra cały film?

Cały film „Dzień Świra” możesz obejrzeć za darmo na zalukaj-cc.pl. Firma ta działa legalnie, dzięki czemu możesz być pewny, że korzystasz z oferty, która nie narusza praw autorskich. Na zalukaj-cc.pl każdy z widzów ma do wyboru trzy opcje: polski lektor, dubbing lub napisy. Zachęcamy do korzystania z usług zalukaj-cc.pl i zapraszamy do obejrzenia filmu.

Dzień Świra lektor pl dla widzów z Polski

Jeśli jesteś widzem z Polski, to na zalukaj-cc.pl możesz obejrzeć film „Dzień Świra” z polskim lektorem! Możliwe są też opcje dubbingu i napisów. Wybierz najlepszą opcję dla siebie i ciesz się oglądaniem filmu.

Zalukaj cały film Dzień Świra i ciesz się dostępem już teraz!

Zachęcamy do obejrzenia filmu „Dzień Świra”! To niepowtarzalna okazja, by zobaczyć jedną z najlepszych polskich komedii ostatnich lat. Na zalukaj-cc.pl cały film czeka na Ciebie! Nie zwlekaj i ciesz się świetnym humorem, którym przepełniona jest ta produkcja. Po obejrzeniu prosimy o podzielenie się swoją opinią w sekcji komentarzy poniżej. Zapraszamy do zabawy!