Dzikość Serca Cały Film (1990) - Oglądaj Online!

1990
124 min
7.2
Czy kiedykolwiek spotkaliście ludzi, którzy byliby ze sobą jak ogień i woda, a mimo wszystko łączyła ich miłość? Oto właśnie tematem filmu Dzikość Serca, który...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 4312
Teraz ogląda: 411

Dzikość Serca online cały film w kilku słowach

Czy kiedykolwiek spotkaliście ludzi, którzy byliby ze sobą jak ogień i woda, a mimo wszystko łączyła ich miłość? Oto właśnie tematem filmu Dzikość Serca, który powstał w 1990 roku w reżyserii Deepaka Nayara. Film łączy w sobie kilka gatunków – kryminał, romans i thriller, co pozwala na nieprzewidywalną i intrygującą fabułę. W rolach głównych występują znani aktorzy jak Nicolas Cage, Laura Dern, Willem Dafoe i J.E. Freeman. Całość trwa 124 minuty i zachęca do obejrzenia.

Produkcja Dzikość Serca online

Film Dzikość Serca został wyprodukowany w 1990 roku w Stanach Zjednoczonych. Jego reżyserem jest Deepak Nayar, a producentem Monty Montgomery. Muzykę do filmu stworzył Angelo Badalamenti, znanym z pracy nad kultowymi filmami reżysera Davida Lyncha. Efekty specjalne w filmie to efektowna scena wypadku samochodowego, która została zrealizowana za pomocą kulis i profesjonalnej kaskaderki.

Reżyser

Deepak Nayar to brytyjski reżyser i scenarzysta, urodzony w Bombaju w Indiach w 1945 roku. Jego największymi projektami reżyserskimi są między innymi Dzikość Serca, a także Bounty Hunters z 1996 roku. W czasie swojej kariery pracował także jako scenarzysta i producent. Wystąpił również jako aktor w filmach takich jak Indiana Jones i Świątynia Zagłady.

Obsada aktorska całego filmu Dzikość Serca

W obsadzie filmu występują znani aktorzy i aktorki. Nicolas Cage w roli Sailora Ripleya, Laura Dern w roli Luli, Willem Dafoe jako prywatny detektyw Farragut, a J.E. Freeman w roli Eddie’ego, męża Marietty. Diane Ladd wciela się w postać Marietty, matki Luli, a Isabella Rossellini w postać Perdity Durango. Harry Dean Stanton gra w filmie rolę Johnniego Farga, przyjaciela Sailora. Grace Zabriskie wciela się w rolę Marietty, ojca Luli.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Dzikość Serca online

Film Dzikość Serca rozgrywa się w południowych Stanach Zjednoczonych, w północnej Karolinie oraz w Nowym Orleanie. Akcja filmu toczy się w latach 90-tych ubiegłego wieku. Sailor Ripley, po odbyciu kary za zabójstwo, wraca do swojej wielkiej miłości Luli, niestety ich relacja spotyka się z silnym sprzeciwem ze strony matki dziewczyny, Marietty. Kobieta wraz z prywatnym detektywem Faragutem, próbuje wytropić młodą parę i zniszczyć ich związek. Bohaterowie uciekają na południe do Nowego Orleanu, gdzie oczekują na dalszy rozwój wydarzeń. Podczas tej ucieczki, nie brakuje napięcia, niebezpieczeństwa i pościgów, a również miłości i romantycznych chwil.

Bohaterowie

Głównymi postaciami filmu są Sailor Ripley i Lula. Sailor to mężczyzna, który po odbyciu kary więzienia stara się zrobić wszystko, aby odnaleźć swoją miłość. Lula to kobieta, która kocha Sailora miłością tą nieposkromioną. Marietta, matka Luli, jest głównym przeciwnikiem ich związku. Farragut to prywatny detektyw Marietty, który zostaje wynajęty do wytropienia Sailora i Luli. Eddie to mąż Marietty i ojciec Luli, postać bardzo agresywna i opanowana przez żonę. Wszyscy postanowią przekroczyć granice i zrobić wszystko, aby osiągnąć swoje cele.

Gdzie obejrzeć Dzikość Serca cały film?

Film można legalnie obejrzeć na stronie internetowej zalukaj-cc.pl. Wyszukiwarka oferuje dostęp do legalnych źródeł z filmami online.

Dzikość Serca lektor pl dla widzów z Polski

Dzikość Serca to film dostępny w różnych formach odtwarzania dla polskiego widza. Można obejrzeć film online z polskim lektorem, napisami lub dubbingiem. Dzięki temu, każdy z widzów może wybrać, jak właśnie chce obejrzeć ten film i odlecić w niesamowitą podróż przez południe Stanów Zjednoczonych.

Zalukaj cały film Dzikość Serca i ciesz się dostępem już teraz!

Jeśli zdecydowaliście się na obejrzenie filmu Dzikość Serca, to polecamy skorzystanie ze strony zalukaj-cc.pl, gdzie jest dostępny cały film w różnych wersjach. Obejrzenie tego filmu to emocjonująca podróż przez południe Stanów Zjednoczonych, pełna niebezpieczeństw, napięcia i miłości. Po zakończeniu filmu, zachęcamy do podzielenia się waszą opinią w komentarzu pod tym artykułem.