Dziura w głowie Cały Film (2018) - Oglądaj Online!

2018
95 min
6.2
Zapraszamy na film Dziura w głowie, dramat z 2018 roku. Produkcja opowiada historię aktora, który wraz z trupą teatralną odwiedza graniczne rejony Polski, gdzie prowadzi...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 3129
Teraz ogląda: 398

Dziura w głowie online cały film w kilku słowach

Zapraszamy na film Dziura w głowie, dramat z 2018 roku. Produkcja opowiada historię aktora, który wraz z trupą teatralną odwiedza graniczne rejony Polski, gdzie prowadzi swoją sztukę. Bohater zostaje zmuszony do powrotu do swojej rodzinnej wsi, gdzie jego umierająca matka leży na łożu śmierci. W domu wsiaduje on na trop zagadkowego mężczyzny, który okazuje się być jego sobowtórem. Czy bohater odnajdzie prawdę o tajemniczym gościu? Obejrzcie to i nie tylko, oglądając cały film online.

Produkcja Dziura w głowie online

Historia opowiedziana w Dziurze w Głowie jest dziełem polskiego reżysera Piotra Subbotko. Film został wyprodukowany w Polsce, a ścieżka dźwiękowa stanowi dzieło polskich muzyków. Z całą pewnością warto zwrócić uwagę na estetykę przemijania używaną w produkcji.

Reżyser

Piotr Subbotko jest polskim reżyserem i scenarzystą. Urodził się w 1980 roku w Łodzi, gdzie studiował reżyserię na tamtejszej Akademii Sztuk Teatralnych. Jest autorem filmów takich jak: Spacer po linie (2014) czy Kamper (2013), a jego ostatnim dziełem jest Dziura w Głowie. Piotr Subbotko niesłusznie jest często zatrzymywany w cieniu innych reżyserów, mimo że jego filmy zdobywają wiele nagród na festiwalach filmowych.

Obsada aktorska całego filmu Dziura w głowie

W Dziurze w głowie widzimy m.in. Bartłomieja Topę w roli głównej, który jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych aktorów polskiego kina niezależnego. W filmie występują również m.in. Andrzej Szeremeta, Ewa Dałkowska, czy Teresa Marczewska. Ich niesamowite kreacje aktorskie rozwijają fabułę, przyciągając uwagę do samego końca.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Dziura w głowie online.

Fabuła filmu rozgrywa się w granicach Polski i Białorusi. W głównym wątku śledzimy etapy życia aktora, którego bohaterowie badają życie rodziny i towarzyszącej im ludzkiej przypadłości z czułością i głęboką empatią. Ten drażliwy i emocjonalny dramat kładzie nacisk na humanitaryzm, który stanowi jedną z kluczowych wartości filmu.

Bohaterowie

Głównym bohaterem filmu jest aktor, którego gra Bartłomiej Topa. W okolicach jego rodzinnej wsi, bohaterowie zagubią się i wpadną w emocjonalny konflikt. W filmie występują również mężczyzna o upośledzeniu umysłowym, jego opiekunka i matka głównego bohatera.

Gdzie obejrzeć Dziura w głowie cały film?

Cały film Dziura W Głowie legalnie możesz obejrzeć w wysokiej jakości na stronie zalukaj.

Dziura w głowie lektor pl dla widzów z Polski

Cały film Dziura w Głowie można obejrzeć w polskim lektorze, napisami i dubbingiem, co pozwala na lepsze zrozumienie historii i wczucie się w klimat filmu. Z pewnością każdy z Odbiorców znajdzie dla siebie wymarzoną opcję.

Zalukaj cały film Dziura w głowie i ciesz się dostępem już teraz!

Dziura w głowie to wciągający dramat, który skłania do namysłu nad ludzką naturą i zmaganiami, którymi ci ludzie przeżywają. Film pokazuje, że warto mieć przyszłość, na którą można patrzeć z nadzieją, a życie to doświadczanie, dzielenie się nim i pozostawianie śladu. Zachęcamy odbiorców do obejrzenia całego filmu online i podzielenia się własną opinią w sekcji komentarzy na temat Dziury w Głowie.