Egzorcysta 2 i ½ Cały Film (1990) - Oglądaj Online!

1990
80 min
4.8
Egzorcysta Jedidiah Czymogę (Leslie Nielsen) toczy prywatny pojedynek z diabłem, którego przed laty wygnał z ciała małej Nancy (Linda Blair). Teraz demon powraca, by znów...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 4419
Teraz ogląda: 402

Egzorcysta 2 i ½ online cały film w kilku słowach

Egzorcysta Jedidiah Czymogę (Leslie Nielsen) toczy prywatny pojedynek z diabłem, którego przed laty wygnał z ciała małej Nancy (Linda Blair). Teraz demon powraca, by znów opętać dorosłą już Nancy. Jego przebiegły plan jest jednak zakrojony na szerszą skalę. Diabeł zamierza za pośrednictwem telewizji opętać cały świat. Tylko świątobliwy ojciec Czymogę jest w stanie stawić mu czoła. Egzorcysta 2 i ½ to horror i komedia z 1990 roku, w reżyserii Boba Logana. Cały film trwa 80 minut i w obsadzie występują m.in Linda Blair, Ned Beatty i Anthony Starke. Obejrzenie tego filmu na pewno Cię nie rozczaruje, więc zachęcamy do oglądania już teraz!

Produkcja Egzorcysta 2 i ½ online

Egzorcysta 2 i ½ to film, który łączy w sobie elementy horroru i komedii. Produkcja tego filmu miała miejsce w USA w 1990 roku. Film był kręcony z udziałem słynnych aktorów takich jak Linda Blair, Ned Beatty i Leslie Nielsen. W filmie wykorzystano również liczne efekty specjalne, które sprawiają, że oglądanie filmu jest jeszcze bardziej fascynujące. Za montaż odpowiedzialny był Eddie Hamilton, a muzykę do filmu skomponował Brian May. Scenariusz do filmu napisali Christopher Bond i Robert A. Goldberg.

Reżyser

Bob Logan, reżyser filmu Egzorcysta 2 i ½, jest znanym amerykańskim reżyserem i scenarzystą. Logan zaczął swoją karierę filmową w latach 80. Od tamtej pory wyreżyserował wiele popularnych filmów, w tym komedie i horrory. W jego dorobku reżyserskim znajdują się między innymi takie filmy jak „Słoweńcy”, „Motyle” czy „Szalony kierowca”.

Obsada aktorska całego filmu Egzorcysta 2 i ½

Główne role w Egzorcysta 2 i ½ zagrali Linda Blair, Ned Beatty, Leslie Nielsen oraz Anthony Starke. Linda Blair zyskała sławę dzięki swojej roli w pierwotnym Egzorcyście, a Leslie Nielsen znany jest głównie z ról w komediach. Anthony Starke zagrał także w takich filmach jak „Szeregowy Benjamin” czy „Więcej niż seks”. Ned Beatty to aktor, który występował w wielu popularnych produkcjach m.in. „Network” czy „Ojciec chrzestny II”. W Egzorcysta 2 i ½ jego rola była również niezwykle znacząca, co czyni ten film jeszcze bardziej interesującym.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Egzorcysta 2 i ½ online

Akcja filmu Egzorcysta 2 i ½ rozgrywa się w latach 90. Wiodącą postacią jest Egzorcysta Jedidiah Czymogę, który ponownie musi zmierzyć się z diabłem, którego przed laty wygnał z ciała małej Nancy. Tym razem demon ma cel za pośrednictwem telewizji opętać cały świat. Jedidiah musi stawić mu czoła i ocalić świat. Jak sobie poradzi? Obejrzyj cały film, aby dowiedzieć się, co się wydarzyło dalej.

Bohaterowie

Egzorcysta Jedidiah Czymogę to bohater filmu, który stoi na straży świętego kościoła i używa swoich mocy, aby walczyć z demonami. Mimo iż czasem może wydawać się niewinny, to jego umiejętności i wiedza pomogą mu stawić czoła diabłu i uratować świat. Po jego stronie stanąć muszą ludzie, których opętał diabeł i którzy przyczynili się do jego cierpienia i śmierci. Na drodze bohaterów powstaje wiele trudności, jednak dają z siebie wszystko, aby pomóc Jedidiahowi w walce z demonami.

Gdzie obejrzeć Egzorcysta 2 i ½ cały film?

Jeśli chcesz obejrzeć cały film online, możesz skorzystać z zalukaj. Ten serwis pozwoli Ci obejrzeć film w najlepszej jakości. Ważne jest, aby wybierać legalne źródła, aby nie narazić swojego urządzenia na uszkodzenie spowodowane złośliwym oprogramowaniem. Dlatego zachęcamy do korzystania właśnie z zalukaj-cc.pl, który zapewni Ci bezpieczeństwo i dostęp do legalnych źródeł.

Egzorcysta 2 i ½ lektor pl dla widzów z Polski

Jeśli chcesz oglądać cały film z polskim lektorem, możesz wybrać tę opcję przy oglądaniu. Film jest również dostępny z napisami oraz w wersji z dubbingiem, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Nabierz odwagi i sprawdź, jak brzmi polski lektor w Egzorcysta 2 i ½.

Zalukaj cały film Egzorcysta 2 i ½ i ciesz się dostępem już teraz!

Cały film Egzorcysta 2 i ½ dostępny jest na zalukaj-cc.pl. Obejrzenie tego filmu to gwarancja świetnej zabawy, ale też wiele wrażeń i emocji. Zachęcamy do obejrzenia całego filmu i podzielenia się swoją opinią w komentarzach. Nie czekaj dłużej! Sprawdź, co czeka na Ciebie w Egzorcysta 2 i ½ już teraz na zalukaj-cc.pl!