E=mc2 Cały Film (2002) - Oglądaj Online!

2002
93 min
5.5
Ci, którzy lubią filmy o mafii, powinni obejrzeć E=mc2. Film opowiada historię Ramzesa, gangstera znającego wszystkich w Warszawie. Reżyserem jest Olaf Lubaszenko, a w obsadzie...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 7275
Teraz ogląda: 109

E=mc2 online cały film w kilku słowach

Ci, którzy lubią filmy o mafii, powinni obejrzeć E=mc2. Film opowiada historię Ramzesa, gangstera znającego wszystkich w Warszawie. Reżyserem jest Olaf Lubaszenko, a w obsadzie można zobaczyć takich znanych aktorów jak Cezary Pazura czy Renata Dancewicz. Film trwa 93 minuty i został wyprodukowany w Polsce w 2002 roku. Zdecydowanie warto obejrzeć E=mc2 online, żeby poznać losy Ramzesa i jego rywala Arnolda.

Produkcja E=mc2 online

E=mc2 jest produkcją polską i w całości nakręcono ją w Warszawie. W filmie widać mroczne ulice miasta i młodzież grającą w piłkę na podwórku. Montaż jest świetny i zwraca uwagę na szczegółowe ujęcia. Efekty specjalne nie są skomplikowane, ale nadają filmowi odpowiedni nastrój. Muzyka, która pojawiła się w E=mc2, została dobrana idealnie do poszczególnych scen. Scenariusz został napisany w sposób, który sprawia, że widzowie nie będą się nudzić i zainteresowani zobaczą urywki życia Ramzesa.

Reżyser

Olaf Lubaszenko to reżyser filmu E=mc2. Znany jest przede wszystkim z kariery aktorskiej, ale w swoim dorobku ma również szereg produkcji, w tym filmy fabularne i dokumentalne, a także spektakle teatralne. Lubaszenko zaczął swoją karierę jako aktor już w młodym wieku, a pierwsze role zagrał jeszcze jako dziecko. W 1997 roku wraz z bratem, Edwardem Linde-Lubaszenką, założył prywatny teatr w Warszawie. W 2019 roku Olaf Lubaszenko został uhonorowany Złotym Medalem „Zasłużony Kulturze Gloria Artis” i jest uważany za jednego z najlepszych reżyserów w Polsce.

Obsada aktorska całego filmu E=mc2

W filmie E=mc2 występują tacy aktorzy jak Cezary Pazura, Renata Dancewicz czy Agnieszka Włodarczyk. Pazura wciela się w postać Ramzesa, głównego bohatera filmu. Znany jest przede wszystkim z ról komediowych, ale również potrafi udanie zagrać w dramatach. Renata Dancewicz, która zagrała w E=mc2 postać matki Ramzesa, to aktorka z szerokim dorobkiem filmowym i teatralnym. Agnieszka Włodarczyk z kolei zagrała w filmie rolę prostytutki.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film E=mc2 online

Film E=mc2 rozgrywa się w Warszawie, gdzie główny bohater, Ramzes, jest gangsterem. Mężczyzna ma problemy z rywalem, Arnoldem, który stara się mu przeszkadzać. W międzyczasie Ramzes poznaje prostytutkę, w której zaczyna się zakochiwać. Akcja filmu toczy się wśród gangsterskich porachunków i codziennego życia Ramzesa.

Bohaterowie

Ramzes to główny bohater filmu, gangster mieszka w Warszawie. Arnold jest jego rywalem. W filmie pojawia się też matka Ramzesa, która zawsze sprzeciwia się synowi. Bohaterka drugoplanowa, prostytutka, zostaje przez Ramzesa wyprowadzona z prostytucji.

Gdzie obejrzeć E=mc2 cały film?

Jeśli chcesz obejrzeć film E=mc2 w całości, możesz to zrobić na stronie zalukaj.pl. To jedno z najpopularniejszych w Polsce źródeł filmów online. Warto zaznaczyć, że na zalukaj.pl możesz zdobyć dostęp do legalnych źródeł, a dzięki temu unikniesz problemów z prawem autorskim.

E=mc2 lektor pl dla widzów z Polski

E=mc2 możesz obejrzeć z polskim lektorem, napisami lub dubbingiem. Wybór zależy od Ciebie, ale trzeba przyznać, że lektorzy w Polsce wykonują świetną pracę. Dzięki lektorowi polskojęzycznemu, każdy będzie mógł zrozumieć treść filmu. Dubbing też jest opcją, ale warto zaznaczyć, że w Polsce nie jest to popularne rozwiązanie.

Zalukaj cały film E=mc2 i ciesz się dostępem już teraz!

E=mc2 to film, który warto zobaczyć. Opowiada historię gangstera Ramzesa i jego problemów z rywalem. W filmie można zobaczyć znanych aktorów jak Cezary Pazura czy Renata Dancewicz. Film został bardzo dobrze zrealizowany, a efekty specjalne wzbogacają fabułę. Dzięki zalukaj.pl możesz obejrzeć E=mc2 online w całości, zarówno z polskim lektorem, dubbingiem jak i angielskimi napisami. Zachęcamy Cię do obejrzenia filmu i podzielenia się swoją opinią w komentarzach!