Enen Cały Film (2009) - Oglądaj Online!

2009
100 min
6.3
Enen to film, który odkryje przed Tobą tajemnice szpitala psychiatrycznego. Na ekranie zobaczysz Borysa Szyca w roli lekarza, który samodzielnie poddaje terapii pacjenta cierpiącego na...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 1906
Teraz ogląda: 387

Enen online cały film w kilku słowach

Enen to film, który odkryje przed Tobą tajemnice szpitala psychiatrycznego. Na ekranie zobaczysz Borysa Szyca w roli lekarza, który samodzielnie poddaje terapii pacjenta cierpiącego na amnezję. To thriller z 2009 roku, który trzyma w napięciu przez całe sto minut. Reżyserem jest Feliks Falk, a w obsadzie oprócz Szyca znajdziesz takie nazwiska jak Magdalena Walach czy Marian Opania. Jeśli szukasz filmu, który zapadnie Ci w pamięć, Enen jest dla Ciebie. Sprawdź, gdzie obejrzeć cały film online i przekonaj się, jak wiele sekretów skrywa szpital psychiatryczny.

Produkcja Enen online

Praca nad filmem Enen zajęła reżyserowi, Feliksowi Falkowi, dwa lata. Zdjęcia kręcono w Żyrardowie i w okolicach Warszawy. Montaż ukończono w maju 2009 roku, a premiera odbyła się 4 września tego samego roku. Efekty wizualne to zasługa Magdaleny Kamienieckiej i Bartłomieja Kaczmarczyka. Muzyka do filmu została napisana przez Bartosza Chajdeckiego, a scenariusz powstał na podstawie powieści Piotra Rowickiego „Królewskie materiały”.

Reżyser

Feliks Falk to jeden z najlepszych polskich reżyserów. Zadebiutował w 1990 roku filmem „Święty interes”. Jego kolejne produkcje, takie jak „Komornik” czy „Kryminalni”, zyskały dużą popularność wśród widzów. Falk słynie ze szczegółowości i dbałości o detale. W swojej twórczości opowiada o niedoskonałości człowieka i o jego wewnętrznych konfliktach. W Enen z pomocą Borysa Szyca przedstawił historię lekarza, który chce pomóc pacjentowi cierpiącemu na amnezję.

Obsada aktorska całego filmu Enen

Główne role w filmie zagrali Borys Szyc, Magdalena Walach, Marian Opania, Grzegorz Kwiecień, Grzegorz Wolf i Ewa Ziętek. Borys Szyc, znany z takich produkcji jak „Drogówka” czy „Symetria”, wciela się w postać lekarza, który chce pomóc pacjentowi cierpiącemu na amnezję. Magdalena Walach, która wciela się w postać żony lekarza, to aktorka, która zagrała już w wielu udanych produkcjach polskiego kina. Marian Opania, znany przede wszystkim z roli Solińskiego w serialu „Zmiennicy”, tym razem wcielił się w rolę pacjenta szpitala psychiatrycznego.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Enen online

Akcja filmu rozgrywa się w szpitalu psychiatrycznym, gdzie lekarz Tomasz poznaje pacjenta, który nie pamięta nic ze swojego życia. Tomasz postanawia przenieść pacjenta do swojego domu i samodzielnie poddać go terapii. W efekcie jego żona zaczyna podejrzewać, że jej mąż jest w związku z pacjentem. W tle dochodzi do morderstw, a Tomasz staje się podejrzanym, który musi się bronić przed zarzutami policji. Czy udowodni swoją niewinność?

Bohaterowie

Lekarz Tomasz próbuje pomóc pacjentowi cierpiącemu na amnezję. Nie potrafi odmówić mu pomocy, dlatego przenosi go do swojego domu i samodzielnie poddaje terapii. Jego żona Ewa jest zazdrosna i podejrzliwa, a w tle dochodzi do morderstw. Pacjent szpitala psychiatrycznego nie pamięta nic ze swojego życia, a lekarzowi zależy na tym, aby go wyleczyć.

Gdzie obejrzeć Enen cały film?

Cały film Enen można obejrzeć na stronie zalukaj. To legalne źródło, które zapewni doskonałą jakość obrazu oraz dźwięku.

Enen lektor pl dla widzów z Polski

Jeśli preferujesz oglądanie filmów z polskim lektorem, wersją dostępną na zalukaj jest właśnie taka. Ponadto, możesz wybrać napisy lub dubbing – wybór należy do Ciebie.

Zalukaj cały film Enen i ciesz się dostępem już teraz!

Enen to thriller, który zapada w pamięć na długo. Jeśli szukasz filmu, który dostarczy Ci wrażeń, to historia lekarza, który przenosi pacjenta do swojego domu i samodzielnie poddaje go terapii, z pewnością Cię zaciekawi. Film można obejrzeć legalnie na stronie zalukaj, w wersji z polskim lektorem, napisami lub dubbingiem. Obejrzyj go już teraz i podziel się swoją opinią w sekcji komentarzy pod tym artykułem.