Facet (nie)potrzebny od zaraz Cały Film (2014) - Oglądaj Online!

2014
87 min
4.4
Facet (nie)potrzebny od zaraz to polski film z 2014 roku w reżyserii Weroniki Migoń. To romantyczna komedia, która opowiada historię Zosi, kobiety, która szuka miłości...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 1077
Teraz ogląda: 351

Facet (nie)potrzebny od zaraz online cały film w kilku słowach

Facet (nie)potrzebny od zaraz to polski film z 2014 roku w reżyserii Weroniki Migoń. To romantyczna komedia, która opowiada historię Zosi, kobiety, która szuka miłości swojego życia. W rolę głównej bohaterki wcieliła się Katarzyna Maciąg, a w filmie można zobaczyć również Joanna Kulig, Pawła Małaszyńskiego i Annę Czartoryską. Czas trwania filmu wynosi 87 minut.

Jeśli chcesz zobaczyć piękną opowieść o poszukiwaniach miłości, to koniecznie obejrzyj Facet (nie)potrzebny od zaraz online cały film.

Produkcja Facet (nie)potrzebny od zaraz online

Facet (nie)potrzebny od zaraz został nakręcony przez polską wytwórnię Aurora Film. Reżyserem filmu jest Weronika Migoń, która wcześniej wyreżyserowała m.in. filmy Złoty środek czy Pocztówki. Scenariusz do filmu napisała Katarzyna Szczepanowska.

Montaż filmu zrobiła Bożena Kelm, a za zdjęcia odpowiadał Bartosz Bieniek. Muzykę skomponował Łukasz Targosz. Facet (nie)potrzebny od zaraz został wyprodukowany w 2014 roku w Polsce.

Reżyser

Weronika Migoń to polska reżyserka i scenarzystka filmowa. Urodziła się w 1976 roku w Warszawie. Studiowała reżyserię filmową na Wydziale Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Swój debiut filmowy, krótkometrażowy Odejście, zrealizowała w 2001 roku. W 2004 roku wyreżyserowała film dokumentalny o rodzinie, zatytułowany Ciało. W 2007 roku nakręciła pełnometrażową komedię romantyczną pt. Pocztówki, a w 2012 roku dreszczowiec Złoty środek.

Weronika Migoń jest znana również z realizacji spotów reklamowych, teledysków i filmów korporacyjnych. W jej twórczości pojawiają się często wątki związane z bliskimi relacjami między ludźmi.

Obsada aktorska całego filmu Facet (nie)potrzebny od zaraz

W filmie Facet (nie)potrzebny od zaraz występują:
– Katarzyna Maciąg jako Zosia
– Joanna Kulig jako Patrycja
– Anna Czartoryska jako Anna
– Paweł Małaszyński jako Ksawery
– Czesław Mozil jako Janek
– Krzysztof Globisz jako Michał
– Marcel Sabat jako Tomek
– Michał Żebrowski jako Łysy
– Bartosz Porczyk jako lekarz

Katarzyna Maciąg to polska aktorka teatralna i filmowa. Zagrała m.in. w filmach Tadeusza Konwickiego i w serialu Małżeństwo z rozsądku. Joanna Kulig to również aktorka teatralna i filmowa, znana m.in. z filmu Ida. Anna Czartoryska zagrała m.in. w serialach Ranczo i Pierwsza miłość, a Paweł Małaszyński – w filmach Psy i Chłopaki nie płaczą.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Facet (nie)potrzebny od zaraz online

Akcja filmu Facet (nie)potrzebny od zaraz rozgrywa się współcześnie, ale w klimacie lat 90. XX wieku. Główna bohaterka, Zosia, po rozstaniu z chłopakiem, staje przed koniecznością znalezienia nowej miłości. Dodatkowo sytuację komplikuje stary zakład, zgodnie z którym Zosia, uważana za typową kandydatkę na „starą pannę”, nie może przyjść samotnie na ślub swojej koleżanki z lat szkolnych – Anny.

Pod namową przyjaciółki, Zosia postanawia odszukać facetów, którzy kiedyś byli ważni w jej życiu, aby sprawdzić, czy przeoczyła wielką miłość i czy któryś z byłych chłopaków nie jest tym jedynym. W tym celu odwiedza sześciu różnych mężczyzn, w tym uwielbianego przez studentki wykładowcę, popularnego aktora i kompozytora.

Czy uda jej się znaleźć prawdziwą miłość? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz, obejrzałwszy cały film Facet (nie)potrzebny od zaraz online.

Bohaterowie

Główną bohaterką Filmu Facet (nie)potrzebny od zaraz jest Zosia, młoda kobieta, która stara się odnaleźć swoją prawdziwą miłość. Przyjaciele Zosi to przede wszystkim Patrycja, która namawia ją do poszukiwań, oraz Anna, koleżanka ze szkoły, która ma wkrótce ślub.

W filmie pojawia się również sześciu facetów, którzy w przeszłości mieli znaczący wpływ na życie Zosi:
– Ksawery, uwielbiany przez studentki wykładowca
– Tomek, popularny aktor
– Michał, wzięty kompozytor
– Łysy, zbuntowany romantyk
– Janek, właściciel modnego klubu
– lekarz, którego poznaje Zosia na ostrym dyżurze.

Gdzie obejrzeć Facet (nie)potrzebny od zaraz cały film?

Facet (nie)potrzebny od zaraz cały film można obejrzeć na zalukaj. Zalukaj-cc.pl to strona, na której znajdziesz wiele filmów i seriali do obejrzenia online. Portal ten działa legalnie i umożliwia oglądanie filmów bez pobierania ich na dysk.

Jeśli chcesz obejrzeć cały film Facet (nie)potrzebny od zaraz online, to warto skorzystać z dostępnych na zalukaj-cc.pl opcji. Wyszukiwarka legalnych źródeł jest niezwykle pomocna w znalezieniu interesującego Cię materiału.

Facet (nie)potrzebny od zaraz lektor pl dla widzów z Polski

Cały film Facet (nie)potrzebny od zaraz online możesz obejrzeć z polskim lektorem, napisami lub dubbingiem. Jeśli wolisz, możesz też obejrzeć film w oryginalnej wersji językowej z angielskimi napisami.

Bez względu na to, jakiej opcji wybierzesz, film jest świetny i warto go obejrzeć. Facet (nie)potrzebny od zaraz to romantyczna komedia, którą polubisz na pewno.

Zalukaj cały film Facet (nie)potrzebny od zaraz i ciesz się dostępem już teraz!

Facet (nie)potrzebny od zaraz to film, który z pewnością przypadnie do gustu fanom romantycznych komedii. To doskonała propozycja dla tych, którzy szukają filmów pełnych emocji i miłości.

Jeśli chcesz obejrzeć Facet (nie)potrzebny od zaraz online cały film, to koniecznie korzystaj z legalnych źródeł, takich jak zalukaj-cc.pl. Obejrzenie filmu w ten sposób jest bezpieczne i legalne. Zachęcamy do podzielenia się własnymi wrażeniami w sekcji komentarzy pod tym artykułem i polecamy ten film wszystkim miłośnikom romansów.