Fotograf Cały Film (2014) - Oglądaj Online!

2014
110 min
6
Film "Fotograf" to thriller rozgrywający się na terenie Moskwy i Polski w latach 70. Grupa rosyjskich detektywów podąża za seryjnym mordercą zwieńczonym przydomkiem "Fotograf". Film...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 1978
Teraz ogląda: 399

Fotograf online cały film w kilku słowach

Film „Fotograf” to thriller rozgrywający się na terenie Moskwy i Polski w latach 70. Grupa rosyjskich detektywów podąża za seryjnym mordercą zwieńczonym przydomkiem „Fotograf”. Film został wyreżyserowany przez Waldemara Krzystka, a w obsadzie wystąpili między innymi Tomasz Kot, Sonia Bohosiewicz i Agata Buzek. „Fotograf” ma 110 minut długości i został wyprodukowany w Polsce w 2014 roku. To idealny film dla fanów thrillera, którzy lubią rozwiązywać zagadki kryminalne.

Jeśli interesuje Cię historia mordercy i jego przerażające zbrodnie, to film „Fotograf” z pewnością zaspokoi Twoją ciekawość. Zaskakujące zwroty akcji oraz wciągająca fabuła przyciągną widzów na wiele emocjonujących chwil.

Produkcja Fotograf online

Film „Fotograf” został zrealizowany w Polsce w 2014 roku i wyprodukowany przez wytwórnię filmową „Apple Film Production”. Reżyser Waldemar Krzystek wykorzystał różne techniki filmowe, aby stworzyć mroczną atmosferę i wciągającą fabułę. Wykorzystane efekty specjalne i muzyka skomponowana przez Mikołaja Trzaskę dodają filmowi dodatkowej głębi. Scenariusz napisali: Maciej Karpiński, Waldemar Krzystek i Łukasz M. Maciejewski, a montażu dokonał Jarosław Kamiński.

Reżyser

Waldemar Krzystek to polski reżyser, scenarzysta i producent filmowy. Urodził się w 1953 roku w Lublinie i ukończył studia na wydziale reżyserii na Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi. Krzystek jest znany z filmów, takich jak „Cudowne dziecko”, „Zmiennicy” czy „Ostatni prom”. Jest również autorem kilku książek, w tym „Meandry baśni” i „Niepokój czyli II wojna światowa”.

Obsada aktorska całego filmu Fotograf

W filmie „Fotograf” w rolach głównych wystąpili Tomasz Kot jako Rafał Król, Sonia Bohosiewicz jako Natasza Sobolewska, Adam Woronowicz jako oficer policji w Legnicy, a Agata Buzek jako Marina. Oprócz nich w obsadzie znaleźli się również Tatyana Arntgolts, Aleksandr Baluev, Alena Babenko, Evklid Kyurdzidis oraz Artyom Tkachenko.

Tomasz Kot znany jest z ról w filmach takich jak „Sala samobójców”, „Bogowie” i „Róża”. Sonia Bohosiewicz wystąpiła w takich produkcjach jak „Kryminalni”, „M jak Miłość” i „Rodzinka.pl”. Adam Woronowicz zagrał m.in. w filmach „Jesteś Bogiem” i „Cicha noc”. Agata Buzek z kolei zyskała sławę dzięki rolom w filmach takich jak „Rewers” i „Z odzysku”.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Fotograf online

Akcja filmu rozgrywa się na terenie Moskwy i Legnicy na początku lat 70. XX wieku. Tam grasuje nieuchwytny seryjny morderca, którego ślady prowadzą do Polski. Rosyjska ekipa dochodzeniowa wyrusza do Polski, by razem z lokalnymi policjantami schwytać mordercę.

Film „Fotograf” to prawdziwy majstersztyk świetnie skonstruowanej fabuły. Wciągający scenariusz, zaskakujące zwroty akcji oraz wspaniała gra aktorska zapewnią widzom niezapomniane wrażenia i pełną dawkę emocji.

Bohaterowie

Głównymi bohaterami filmu są Rafał Król – rosyjski policjant prowadzący śledztwo, Natasza Sobolewska – jedyna osoba, która rozmawiała z mordercą i przeżyła, oficer policji w Legnicy – Adam Woronowicz, Marina – rosyjska policjantka, a także sam morderca. Każdy z tych bohaterów odgrywa istotną rolę w fabule i wprowadza dodatkowe tajemnicze elementy.

Gdzie obejrzeć Fotograf cały film?

Cały film „Fotograf” można obejrzeć na stronie zalukaj, która oferuje legalne źródła do oglądania filmów online. Wystarczy wpisać tytuł filmu w systemie wyszukiwania, wybrać wersję z lektorem, napisami lub dubbingiem i cieszyć się seansami w domowym zaciszu.

Zachęcamy do skorzystania z legalnych źródeł, aby nie narażać się na niebezpieczeństwa ze strony nielegalnych stron streamingowych.

Fotograf lektor pl dla widzów z Polski

Film „Fotograf” dostępny jest z polskim lektorem, napisami lub dubbingiem. Każdy z widzów może wybrać wersję, która mu najbardziej odpowiada i cieszyć się filmem w swoim ojczystym języku. Lektor, napisy czy dubbing – to wszystko zależy od Twojego gustu i preferencji.

Film „Fotograf” to wspaniały thriller, który dostarcza widzom mnóstwo emocji i wciągającej fabuły. Nie wahaj się, już teraz obejrzyj cały film online na stronie zalukaj-cc.pl, a następnie podziel się swoją opinią o nim w sekcji komentarzy.