Fuks Cały Film (1999) - Oglądaj Online!

1999
86 min
5.9
Czy wiesz, że na Zalukaj-cc.pl możesz obejrzeć całkowicie za darmo jedną z najlepszych polskich komedii kryminalnych – Fuks z 1999 roku? Film typu "śmieszne pertraktacje"...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 1846
Teraz ogląda: 286

Fuks online cały film w kilku słowach

Czy wiesz, że na Zalukaj-cc.pl możesz obejrzeć całkowicie za darmo jedną z najlepszych polskich komedii kryminalnych – Fuks z 1999 roku? Film typu „śmieszne pertraktacje” to połączenie uśmiechu, emocji, a także kryminalnej intrygi. W jedną noc 18-letni Aleks rozbija samochody, krada auto i podpala mienie, co oczywiście nie pozostaje bez reakcji policji. Fuks to historia tego, co działo się dalej. W rolach głównych zobaczymy Agnieszkę Krukównę, Macieja Stuhra, Janusza Gajosa, Adama Ferency’ego. Reżyserem filmu jest Maciej Dutkiewicz.

Zapraszam do obejrzenia całego filmu i poświęcenia prawie godziny na niezwykle zabawny film akcji, którego akcja rozgrywa się w Polsce lat 90-tych!

Produkcja Fuks online

Fuks to film wyprodukowany w Polsce w 1999 roku. Przed kamerą zobaczymy takie gwiazdy, jak Agnieszka Krukówna, Maciej Stuhr, Janusz Gajos i Adam Ferency. Podczas produkcji filmu wykorzystano tylko wysokiej jakości materiały i wyposażenie. Montaż został wykonany w sposób perfekcyjny, a niezapomniane sceny z pewnością zostaną na długo w pamięci widzów. Muzyka w filmie jest świetnie dobrana i dodaje jeszcze więcej emocji w kluczowych momentach fabuły. Scenariusz jest oparty na oryginalnej historii, a reżyser doskonale wiedział, czego chce od swojego filmu!

Reżyser

Maciej Dutkiewicz jest reżyserem filmu Fuks. Po ukończeniu studiów na polskiej Akademii Sztuk Teatralnych wrocławskiej szkole filmowej, rozpoczął pracę jako asystent reżysera. Później zaczął samodzielnie reżyserować filmy i programy telewizyjne, za które otrzymał wiele nagród. Można zaliczyć do nich takie produkcje, jak „Pierścień i Róża”, „Młode Wilki”, „Senność” oraz wiele innych!

Obsada aktorska całego filmu Fuks

Agnieszka Krukówna jako piękna dziewczyna, Maciej Stuhr jako 18-letni Ali, Janusz Gajos jako doświadczony inspektor policji, Adam Ferency jako złodziej – to tylko niektóre z gwiazd występujących w filmie Fuks. Każdy z aktorów wspaniale opanował swoją rolę, a razem przyczynili się do stworzenia niezapomnianej komedii.

Krukówna wcześniej zdobyła popularność w takich produkcjach, jak „Boża podszewka” czy „Klan”. Stuhr był już wtedy na dobrej drodze do zdobycia statusu jednej z najważniejszych postaci polskiego kina. Gajos i Ferency byli już u szczytu swojej kariery, co dało im przestrzeń dla zabawy w filmie Fuks.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Fuks online

Fabuła filmu Fuks rozgrywa się w Polsce w latach 90-tych. 18-letni Ali bierze udział w serii wykroczeń: kradzież samochodu, podpalenia, rozbiórki itd. Policja szybko wpada na jego trop i rusza na pościg, a wśród śledczych młody inspektor z niekonwencjonalnym podejściem do sprawy. Podczas jednej z nocy Ali spotyka dziewczynę, w którą się zakochuje, co dodaje więcej emocji i zawirowań do już skomplikowanej sytuacji. Czy uda mu się uciec z policją, owinąć wokół palca piękną dziewczynę i uniknąć kłopotów?

Bohaterowie

Ali to 18-letni „bolek” z zamiłowaniem do wykroczeń, które są dla niego sposobem na przetrwanie. Główną męską rolę zagrał Maciej Stuhr, który wspaniale odegrał rolę półdorosłego chuligana. Kobieta, w którą zakochał się Ali, to piękna dziewczyna grana przez Agnieszkę Krukównę. Do obsady wchodzi również doświadczony inspektor policji, granego przez Janusza Gajosa, a także Adam Ferency w roli złodzieja. Wszyscy oni są kluczowymi postaciami w filmie, a ich charyzma, umiejętności aktorskie sprawiają, że fabuła jest jeszcze ciekawsza!

Gdzie obejrzeć Fuks cały film?

Fuks cały film online możesz obejrzeć na Zalukaj-cc.pl. Strona ta to legalne źródło filmów dostępnych online. Wyszukiwarka Zalukaj-cc.pl jest bardzo przyjazna użytkownikom i umożliwia łatwe znajdowanie filmów oraz serii. Bez obaw o otrzymanie kary za obejście prawa autorskiego, możesz po prostu cieszyć się swoim ulubionym filmem.

Fuks lektor pl dla widzów z Polski

Zalukaj-cc.pl oferuje pełne wsparcie dla widzów z Polski, umożliwiając im oglądanie filmów z polskim lektorem, napisami i dubbingiem. Wszystko to dostępne na ta stronie przy użyciu wyszukiwarki, która umożliwia łatwe znajdowanie filmów oraz serii z interesujących nas kategorii.

Zalukaj cały film Fuks i ciesz się dostępem już teraz!

Jeśli lubisz klasyczne komedie kryminalne, to bez wątpienia nie zawiedziesz się na filmie Fuks. Właśnie teraz znajdziesz go na Zalukaj-cc.pl. Zachęcamy do obejrzenia tego wspaniałego filmu, a następnie do podzielenia się z nami swoimi wrażeniami w sekcji komentarzy. Już teraz zachęcamy do oglądania i życzymy miłego wieczoru z niezapomnianym filmem!