Gang Rosenthala Cały Film (2014) - Oglądaj Online!

2014
110 min
6.8
Jeśli jesteś miłośnikiem dobrego kina i fascynujących historii, to film "Gang Rosenthala" z pewnością przypadnie Ci do gustu. Produkcja opowiada prawdziwą historię zespołu "prawych gangsterów",...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 1027
Teraz ogląda: 262

Gang Rosenthala online cały film w kilku słowach

Jeśli jesteś miłośnikiem dobrego kina i fascynujących historii, to film „Gang Rosenthala” z pewnością przypadnie Ci do gustu. Produkcja opowiada prawdziwą historię zespołu „prawych gangsterów”, którzy w 1959 roku dokonali największego rabunku w historii Narodowego Banku Rumuńskiego. Film ten to doskonała mieszanka dramatu i komedii, którą warto obejrzeć. W rolach głównych zobaczymy takich aktorów jak Vera Farmiga, Mark Strong i Harry Lloyd. Reżyserem filmu jest Nae Caranfil, który doskonale oddaje klimat tamtych czasów i kreśli postacie bohaterów na ekranie.

Jeśli chcesz zobaczyć ten film, nie musisz nawet wychodzić z domu! Możesz obejrzeć Gang Rosenthala online na wielu portalach internetowych, w tym na zalukaj-cc.pl.

Produkcja Gang Rosenthala online

Produkcja filmu „Gang Rosenthala” była złożonym i trudnym przedsięwzięciem. Montaż filmu oraz efekty specjalne zapewniają wiele niezapomnianych wrażeń podczas oglądania. Muzyka w filmie pomaga utrzymać odpowiedni nastrój w najlepszy możliwy sposób. Scenariusz uderza w samo sedno tematu i zaskakuje widza niespodziewanymi zwrotami akcji.

Reżyser

Nae Caranfil, reżyser filmu „Gang Rosenthala”, to rumuński reżyser, który od wielu lat cieszy się uznaniem w branży filmowej. Zadebiutował w 1995 roku filmem „E Pericoloso Sporgersi”, a potem wyreżyserował kilka innych produkcji, w tym „Asfalt Tango” czy „Filantropica”. W filmie „Gang Rosenthala” pokazał swoje niezwykłe talenty reżyserskie, dzięki czemu jego produkcja stała się prawdziwą perełką na mapie światowego kina.

Obsada aktorska całego filmu Gang Rosenthala

W rolach głównych w filmie „Gang Rosenthala” występują takie gwiazdy jak Vera Farmiga (znaną z takich produkcji jak „W chmurach”, „Prawo zemsty” czy popularnego serialu „Bates Motel”), Mark Strong (aktora znany z roli w „Sherlock Holmes”, czy „Londyńczyk”), Harry Lloyd (występował m.in w filmie „Teoria wszystkiego”) czy Anton Lesser (bestsellera „Wolf Hall” i serialu „Gra o tron”).

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Gang Rosenthala online

Akcja filmu „Gang Rosenthala” rozgrywa się w Bukareszcie w 1959 roku. Bohaterowie planują i przeprowadzają spektakularny napad na Narodowy Bank Rumuński. Następnie zostają skazani na śmierć, ale przed egzekucją zostają zmuszeni przez władze komunistyczne do zagrania swojej roli w filmie dokumentalnym. Film „Gang Rosenthala” to opowieść o tym, co zaszło naprawdę, a również o tym, co wydarzyło się w świetle propagandy komunistycznej.

Bohaterowie

Główni bohaterowie to grupa „prawych gangsterów”. Rosenthal, Max, Alex, Marcel, Tibi i Andrzej spiskują, aby dokonać skoku na jednej z instytucji finansowych Bukaresztu. Ich plan jest prawie idealny, ale pochodzący z wyżej postawionej rodziny Tibi ulega zejściu z nałogu hazardowego i zdradza swoich kolegów. Grupa zostaje aresztowana, a następnie skazana na śmierć. W ostatniej chwili władze komunistyczne wykorzystują ich do kręcenia propagandowego filmu.

Gdzie obejrzeć Gang Rosenthala cały film?

Jeśli chcesz obejrzeć „Gang Rosenthala” bez opuszczania komfortu własnego domu, możesz to zrobić na zalukaj-cc.pl. Jest to portal internetowy, który oferuje dostęp do wielu ciekawych produkcji filmowych. Dzięki temu serwisowi możesz obejrzeć to bardzo interesujący film z całkowicie legalnego źródła.

Gang Rosenthala lektor pl dla widzów z Polski

Jeśli preferujesz filmy z polskim lektorem, napisami lub dubbingiem, to serwis zalukaj-cc.pl z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Film „Gang Rosenthala” jest dostępny z polskim lektorem, dzięki czemu możesz w pełni cieszyć się historią z zrozumiałym językiem i nie przegapić żadnych ważnych szczegółów.

Zalukaj cały film Gang Rosenthala i ciesz się dostępem już teraz!

„Gang Rosenthala” to film, który skradnie serce każdego amatora dobrego kina. Opowieść o „prawych gangsterach”, którzy stali się ofiarą propagandy komunistycznej, to historia, której nie sposób nie zobaczyć. Jeśli chcesz doświadczyć tej produkcji, odwiedź zalukaj-cc.pl i ciesz się dostępem do tego filmu. Nie zapomnij również podzielić się swoją opinią o filmie w sekcji komentarzy!