Ghoster Cały Film (2023) - Oglądaj Online!

2023
90 min
3.9
Jeśli lubisz filmy przygodowe i opowieści o duchach, to musisz obejrzeć Ghoster! To familijna produkcja z USA, która z pewnością zainteresuje całą rodzinę. Film Ryan'a...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 3273
Teraz ogląda: 122

Ghoster online cały film w kilku słowach

Jeśli lubisz filmy przygodowe i opowieści o duchach, to musisz obejrzeć Ghoster! To familijna produkcja z USA, która z pewnością zainteresuje całą rodzinę. Film Ryan’a Bellgardta zadebiutuje w 2023 roku, a jego czas trwania to 90 minut. W rolach głównych występują Sophie Proctor, Josh Escayg, J.R. Brown i Rachel G. Whittle. Opowieść o posiadłości Echoville Manor, najsłodszym duchu świata i niebezpiecznym Yuto zabierze Cię w fantastyczną podróż. Obejrzenie tej produkcji online to doskonały sposób na spędzenie wieczoru z całym domem. Zachęcam do zrobienia popcornu i przygotowania napojów, a następnie do włączenia Ghoster na zalukaj-cc.pl.

Produkcja Ghoster online

Film Ghoster powstał w USA, a jego reżyserem jest Ryan Bellgardt. W pracy nad tą produkcją wzięło udział sporo osób z branży filmowej, co dało doskonałe efekty zarówno wizualne, jak i dźwiękowe. Film został świetnie zmontowany, a efekty specjalne zrobią na Tobie wrażenie. Muzyka jest dopasowana do akcji i nadaje jej odpowiednie tempo. Scenarzyści postawili na ciekawą, niesztampową opowieść o duchach, która z pewnością przyciągnie widzów.

Reżyser

Ryan Bellgardt to amerykański reżyser oraz producent filmowy. Urodził się w 1980 roku i jest znany przede wszystkim z filmów takich jak Army of Frankensteins, The Jurassic Games czy Gremlin. Jest twórcą kilku popularnych projektów telewizyjnych, a jego filmy zdobyły wiele nagród na międzynarodowych festiwalach filmowych. W Ghoster postawił na mieszankę fantastyki, przygody i humoru. Ten film to kolejna pozycja w bogatej filmografii Bellgardta.

Obsada aktorska całego filmu Ghoster

Sophie Proctor zagrała w tym filmie postać Elizabeth. To młoda dziewczyna, którą nieoczekiwanie spotyka spadek rodzinnego domu – posiadłości Echoville Manor. Drugiego głównego bohatera, ducha najśmielszych marzeń Ghostera, zagrał Josh Escayg. Jego bohater uwielbiany jest przez widzów na całym świecie, ponieważ jest słodkim duszkiem, który nie robi nikomu krzywdy. J.R. Brown zagrał postać Yuto, złośliwego człowieka, który chce zdobyć nieśmiertelność. Rachel G. Whittle wystąpiła jako matka Elizabeth. Aktorzy zadbali, by ich postacie były wiarygodne, a ich występy były przekonujące.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Ghoster online

Film Ghoster rozgrywa się w posiadłości Echoville Manor, która zostaje odziedziczona przez Elizabeth i jej ojca. Na miejscu dziewczyna poznaje ducha Ghostera, który jest skazany na wieczną uwięź. Razem z nim muszą rozwiązać tajemnicę posiadłości, aby uwolnić ducha. Niestety, na ich drodze staje Yuto, który chce zdobyć władzę nad posiadłością, a do tego potrzebuje dusz. Czy Elizabeth, jej ojciec i Ghoster zdołają pokonać złego Yuto i uratować ducha?

Bohaterowie

Elizabeth to młoda dziewczyna, która odziedziczyła posiadłość Echoville Manor po swoich przodkach. Dzięki niej udaje się uwolnić uwięzionego ducha i pokonać złego Yuto. Ghoster to najsłodszy duch świata, który żyje w lustrzanym więzieniu na posiadłości. Jego marzeniem jest uwolnienie i powrót do normalnego życia. Yuto to złoczyńca, który chce zdobyć władzę nad posiadłością i nie waha się przed niczym, żeby osiągnąć swój cel. To postać, której nie lubimy, ale która idealnie wpisuje się w klimat filmu.

Gdzie obejrzeć Ghoster cały film?

Film Ghoster można obejrzeć na zalukaj-cc.pl. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę nazwę filmu, a naszym oczom ukaże się cały film w dobrej jakości. Zalukaj-cc.pl to legalna platforma i masz pewność, że nie naruszysz żadnych praw autorskich. Dzięki temu możesz cieszyć się Ghoster w zaciszu własnego domu i bez obaw o kary. Zachęcamy do korzystania z legalnych źródeł i oglądania filmów w sposób legalny.

Ghoster lektor pl dla widzów z Polski

W Ghoster możesz obejrzeć z polskim lektorem, napisami lub dubbingiem. Wszystko zależy od Twoich preferencji i gustu. Lektor pozwoli Ci na usłyszenie dialogów i zrozumienie fabuły, a napisy pomogą, gdy słysząc angielski trudno Ci się skupić na filmie. Dubbing to dobry wybór dla osób, które nie chcą czytać i woleliby, by postacie mówiły po polsku. Każda z tych opcji dostępna jest na zalukaj-cc.pl.

Zalukaj cały film Ghoster i ciesz się dostępem już teraz!

Film Ghoster to fascynująca opowieść o duchach, przygodzie i walce o dobro. Obejrzenie całego filmu na zalukaj-cc.pl to doskonały wybór dla rodzin i osób, które chcą poczuć się jak dzieci i wesoło się bawić. Ghoster to film, który przypadnie do gustu zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Jeśli jeszcze nie widziałeś Ghoster, to koniecznie musisz to zrobić i podzielić się swoją opinią w komentarzach!