Gliniarz w Przedszkolu Cały Film (1990) - Oglądaj Online!

1990
111 min
6.2
Arnold Schwarzenegger w roli detektywa Johna Kimble'a, który musi przeprowadzić się do Astoria w Oregonie, aby schwytać groźnego przestępcę. Tam zostaje zmuszony do podjęcia pracy...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 6544
Teraz ogląda: 88

Gliniarz w Przedszkolu online cały film w kilku słowach

Arnold Schwarzenegger w roli detektywa Johna Kimble’a, który musi przeprowadzić się do Astoria w Oregonie, aby schwytać groźnego przestępcę. Tam zostaje zmuszony do podjęcia pracy wychowawcy w przedszkolu, co okazuje się dla niego wielkim wyzwaniem. Film jest komedią z elementami sensacji, z 1990 roku, w reżyserii Iwana Reitmana. Czas trwania to 111 minut, a w obsadzie oprócz Schwarzeneggera występują m.in. Penelope Ann Miller, Pamela Reed oraz Linda Hunt.
Jeśli lubisz Schwarzeneggera i klasyczne filmy akcji, to musisz obejrzeć „Gliniarza w Przedszkolu”.

Produkcja Gliniarz w Przedszkolu online

„Gliniarz w Przedszkolu” to amerykański film komediowy z 1990 roku, wyprodukowany przez Imagine Entertainment i Universal Pictures. Reżyserem jest Ivan Reitman, który zasłynął m.in. z takich filmów jak „Ghostbusters” czy „Bliźniak”. Scenariusz napisał Murray Salem, Hershel Weingrod i Timothy Harris, a muzykę skomponował Randy Edelman. Montażem zajął się Sheldon Kahn, a zdjęcia wykonał Michał Ballhaus. Film zyskał popularność dzięki swojemu zabawnemu scenariuszowi, oryginalnej fabule i, oczywiście, charakterystycznemu dla swojego czasu stylowi.

Reżyser

Ivan Reitman to kanadyjski reżyser, producent filmowy oraz scenarzysta. Urodził się w 1946 roku w Czechosłowacji, ale wychowywał się w Kanadzie. Jego kariera rozpoczęła się na początku lat 70., a do największych sukcesów zalicza się serię filmów „Ghostbusters”. Oprócz „Gliniarza w Przedszkolu”, Reitman wyreżyserował również takie hity, jak „Powyżej chmur”, „Bliźniak” czy „Legalna blondynka”. Za swoją pracę otrzymywał liczne nagrody, w tym Złote Globy i Oscary.

Obsada aktorska całego filmu Gliniarz w Przedszkolu

W filmie „Gliniarz w Przedszkolu” główną rolę detektywa Johna Kimble’a zagrał Arnold Schwarzenegger. Wiązało się to z pewnym ryzykiem, ponieważ aktor do tej pory kojarzony był raczej z rolami akcyjnymi, a nie komediowymi. W obsadzie znaleźli się również tacy aktorzy jak Penelope Ann Miller, Pamela Reed, Linda Hunt czy też Cathy Moriarty. Wszyscy zagrali swoje role znakomicie, dzięki czemu film cieszył się dużą popularnością.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Gliniarz w Przedszkolu online

Akcja filmu rozgrywa się w małym miasteczku Astoria w Oregonie, gdzie detektyw John Kimble przenieść się z Los Angeles. Tam zostaje zmuszony do pracy w przedszkolu, aby zdobyć informacje na temat groźnego przestępcy, którego poszukuje. Kimble boryka się z trudnościami związanymi z opieką nad dziećmi, ale z czasem zyskuje respekt swoich wychowanków. W międzyczasie próbuje schwytać przestępcę i zdobyć jego zaufanie. Fabuła „Gliniarza w Przedszkolu” to wyjątkowa mieszanka sensacji i komedii, która z pewnością przyciągnie uwagę widzów.

Bohaterowie

W filmie „Gliniarz w Przedszkolu” pojawiają się postacie o bardzo zróżnicowanym charakterze. Głównym bohaterem jest detektyw John Kimble, który musi zmierzyć się z nowymi wyzwaniami i nauczyć się dbać o dzieci. Drugim ważnym bohaterem jest Joyce, nauczycielka przedszkola, z którą Kimble zaczyna się zbliżać. Oprócz nich w filmie pojawia się grupka dzieci, które urozmaicają akcję i wprowadzają wiele zabawy.

Gdzie obejrzeć Gliniarz w Przedszkolu cały film?

„Gliniarz w Przedszkolu” to film, który możesz obejrzeć online na zalukaj. Ta witryna internetowa oferuje dostęp do wielu filmów, które można oglądać za darmo, legalnie i bez rejestracji. Wystarczy wpisać tytuł filmu w wyszukiwarce, a po chwili będziesz mógł cieszyć się filmową rozrywką.

Gliniarz w Przedszkolu lektor pl dla widzów z Polski

Dla widzów z Polski idealnym rozwiązaniem będzie obejrzenie „Gliniarza w Przedszkolu” z polskim lektorem. Dzięki temu film będzie bardziej zrozumiały, a jednocześnie stanie się ciekawszy. Możliwe jest także wybranie filmu z napisami albo z dubbingiem. Zalukaj udostępnia wiele opcji, dzięki którym możesz dostosować film do swoich potrzeb.

Zalukaj cały film Gliniarz w Przedszkolu i ciesz się dostępem już teraz!

„Gliniarz w Przedszkolu” to klasyczny film akcji, który na pewno Cię zainteresuje. Obejrzenie go na zalukaj to doskonała okazja, aby zobaczyć, jak Arnold Schwarzenegger radzi sobie w roli wychowawcy przedszkolaków. Film jest pełen humoru, akcji i niespodziewanych zwrotów akcji. Po obejrzeniu go będziesz miał wiele do opowiedzenia swoim znajomym. A zatem nie zwlekaj i obejrzyj „Gliniarza w Przedszkolu” już teraz! Zachęcamy też do dzielenia się swoją opinią w sekcji komentarzy.