Gremliny 2 Cały Film (1990) - Oglądaj Online!

1990
106 min
6.4
Jeśli jesteś fanem komedii z elementami horroru i fantasy, to film "Gremliny 2" na pewno Cię zainteresuje! Reżyser Joe Dante zabrał nas do Nowego Jorku,...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 6295
Teraz ogląda: 411

Gremliny 2 online cały film w kilku słowach

Jeśli jesteś fanem komedii z elementami horroru i fantasy, to film „Gremliny 2” na pewno Cię zainteresuje! Reżyser Joe Dante zabrał nas do Nowego Jorku, gdzie Billy i Kate zostają zatrudnieni przez milionera Daniela Clampa. W drapaczu chmur na Manhattanie odkrywają laboratorium, w którym badany jest kolejny rodzaj gremlinów. Stworki są jeszcze bardziej złośliwe niż ich poprzednicy, więc bohaterowie postanawiają je powstrzymać. Film powstał w 1990 roku i trwa 106 minut. W obsadzie występują takie gwiazdy jak Zach Galligan, Phoebe Cates, John Glover, Robert Prosky i Christopher Lee.

Zapraszam do obejrzenia całego filmu online i przekonania się, co jeszcze przygotowali dla nas gremliny!

Produkcja Gremliny 2 online

Film „Gremliny 2” został wyprodukowany w Stanach Zjednoczonych w 1990 roku. Reżyserem został Joe Dante, a w rolach głównych wystąpili Zach Galligan i Phoebe Cates. Montaż filmu wykonano w studiu Warner Bros, a efekty specjalne stworzyli Michael Lantieri i Rick Baker. Z kolei muzykę do filmu skomponował Jerry Goldsmith, który jest znany ze współpracy m.in. z Ridleyem Scottem i Stevenem Spielbergiem. Scenariusz filmu powstał na podstawie historii Chrisa Columbusa, a dodatkowo do pracy nad scenariuszem dołączył Charles S. Haas.

Reżyser

Joe Dante jest amerykańskim reżyserem, scenarzystą i producentem filmowym. Urodził się w 1946 roku w Morristown w stanie New Jersey. Uczęszczał do studenckiego koła filmowego, gdzie poznał Martina Scorsese. W 1978 roku zadebiutował w filmie „Piranha”, a sławę zyskał dzięki zrealizowanemu w 1984 roku „Gremlins” (pierwszej części filmu). Dante jest znany z tworzenia filmów z gatunku dark comedy, w których łączy humor z horrorami. Kolejne jego filmy to m.in. „The 'Burbs” (1989), „Small Soldiers” (1998), „Looney Tunes: Zemsta koszmarów” (2003) czy „Trzecia Rzesza nocy” (2014).

Obsada aktorska całego filmu Gremliny 2

W filmie „Gremliny 2” występują takie gwiazdy jak Zach Galligan, Phoebe Cates, John Glover, Robert Prosky, Robert Picardo, Christopher Lee, Haviland Morris, Jackie Joseph, Gedde Watanabe i Keye Luke. Zach Galligan wciela się w postać Billy’ego, a Phoebe Cates gra jego dziewczynę Katię. Robert Prosky zagrał rolę zgorzkniałego dziennikarza, a John Glover wcielił się w postać Daniela Clampa – właściciela drapacza chmur, w którym pracują główni bohaterowie. Christopher Lee zagrał rolę dr Cathetera – naukowca, który odpowiedzialny jest za powstanie kolejnych gremlinów.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Gremliny 2 online

Akcja filmu „Gremliny 2” rozgrywa się w Nowym Jorku, w drapaczu chmur należącym do Daniela Clampa. Główni bohaterowie postanawiają zatrudnić się w tym miejscu, ale już po krótkim czasie biorą udział w znacznie poważniejszej przygodzie niż tylko praca. Odkrywają laboratorium, w którym zostali stworzeni nowi gremliny. To stworki, które okazują się jeszcze groźniejsze od poprzednich – i to właśnie na nich skupiona jest akcja filmu. Billy i Kate muszą nie tylko chronić siebie, ale też przestawić się na walkę z kolejnymi mutantami.

Bohaterowie

Głównymi postaciami w filmie „Gremliny 2” są Billy Peltzer (Zach Galligan) i Kate Beringer (Phoebe Cates). Są to młodzi ludzie, którzy po przeprowadzce do Nowego Jorku podejmują pracę w drapaczu chmur należącym do Daniela Clampa. Billy i Kate bardzo szybko stają się bohaterami, którzy muszą przeciwstawić się nowym gremlinom. Jest to bardzo trudne zadanie, ponieważ mutanty stale pokonują kolejne przeszkody i wymyślają nowe sposoby ataku. Główną przeszkodą dla Billy’ego i Kate jest fakt, że nie wiedzą, jak dokładnie powstrzymać stworki.

Gdzie obejrzeć Gremliny 2 cały film?

Film „Gremliny 2” można obejrzeć na platformie zalukaj. To bezpieczna i legalna strona, na której można znaleźć wiele ciekawych filmów oraz seriali. Wyszukiwarka znajdująca się na stronie pozwala na łatwe znalezienie tego, czego szukasz.

Gremliny 2 lektor pl dla widzów z Polski

Dla widzów z Polski cały film „Gremliny 2” jest dostępny z polskim lektorem, napisami i dubbingiem. Dzięki temu każdy może wybrać swoją ulubioną opcję oglądania i cieszyć się w pełni historią opowiedzianą przez Joe Dante. Lektor, napisy i dubbing są bardzo wysokiej jakości, dlatego z całą pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Zalukaj cały film Gremliny 2 i ciesz się dostępem już teraz!

Jeśli chcesz zobaczyć film, który połączył w sobie elementy horroru, fantasy i komedii, to „Gremliny 2” są idealnym wyborem dla Ciebie! Na zalukaj znajdziesz najwyższej jakości wersję filmu, z polskim lektorem, napisami lub dubbingiem. Zachęcamy do obejrzenia całego filmu online i podzielenia się swoją opinią w komentarzach pod artykułem. W ten sposób możesz pomóc innym zdecydować, czy warto poświęcić czas na ten film.