Handlarz cudów Cały Film (2009) - Oglądaj Online!

2009
115 min
6.5
Poszukiwacze mocnych wrażeń, gotowi na filmowe emocje, przygotujcie się na prawdziwy rollercoaster. Handlarz cudów to historie kilku osób, które z różnych powodów trafiają na jedną...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 5128
Teraz ogląda: 184

Handlarz cudów online cały film w kilku słowach

Poszukiwacze mocnych wrażeń, gotowi na filmowe emocje, przygotujcie się na prawdziwy rollercoaster. Handlarz cudów to historie kilku osób, które z różnych powodów trafiają na jedną drogę. Podczas tej nielegalnej podróży po Europie, bohaterowie muszą stawić czoła nieświadomie nakreślonym wyzwaniom, wbrew swojemu stosunkowo przeciętnemu życiu. Film wydany w Polsce w 2009 roku przede wszystkim skupił uwagę na problematyce uchodźstwa i przestępczości zorganizowanej. W rolach głównych zobaczymy Borysa Szyca, a oprawę muzyczną zapewnił Tworzywo.

Chcecie poczuć adrenalinę i przeżywać niezapomniane przygody z bohaterami filmu? Czas obejrzeć Handlarz cudów online!

Produkcja Handlarz cudów online

Bardzo ważnym elementem każdego filmu są osoby, które pracują nad nim w backstage’u. W przypadku Handlarza cudów mozolna i czasochłonna praca ekipy dała pozytywny efekt w postaci bezkompromisowej i przemyślanej produkcji. Reżyser filmu pozostał anonimowy, a odpowiedzialnymi za montaż byli: Piotr Kwasowski oraz Jarosław Barzan. Efekty wizualne zostały zaprojektowane przez Andrzeja Grabowskiego. Nad muzyką filmową pracował zespół Tworzywo, a autorami tekstu są Marta Konarzewska i Radosław Nowak. Scenariusz napisali Łukasz Kośmicki i Maciej Karpiński. Wszystkie te elementy pozwoliły na uzyskanie wyjątkowej spójności fabuły i audio-wizualną całość, która oddaje ducha filmu.

Reżyser

Reżyser filmu Handlarz cudów pozostaje tajemniczy i pozostawia po sobie zagadkę, którą próżno odkrywać. Wiemy tylko, że film został nagrany w 2009 roku w Polsce przez nieznanego reżysera. Cóż, czasem tajemniczość działa na korzyść twórców. Niestety, to też doprowadza do mniejszej popularności filmu. Niemniej jednak, warto docenić sposób, w jaki reżyser przedstawił podróż bohaterów i ich nieszczęścia. Przykładając tę cnotę do innych filmów, może okazać się bardzo pomocne w przyszłości.

Obsada aktorska całego filmu Handlarz cudów

W filmie Handlarz cudów mamy okazję zobaczyć świetną obsadę aktorską. Borys Szyc, który zagrał główną rolę, to jeden z najlepszych polskich aktorów. Wcześniej zagrał w takich filmach jak Pitbull, Tam i z powrotem, Chłopaki nie płaczą oraz Prawo ojca.

W rolach dzieci-uchodźców widzowie zobaczyli debiutującego, ale świetnie radzącego sobie Dawida Ogrodnika (w roli Dagestańskiego dziecka) oraz jego siostrę – Anię Nehrebecką (która zagrała drugie dziecko).

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Handlarz cudów online

Historia filmu Handlarz cudów toczą się w dzisiejszych czasach. Być może dlatego aż tak bardzo trafia on do widzów, którzy poznają świat dzięki ekranom telewizorów i komputerów. Bohaterami filmu są Polak, który przyjechał do Niemiec po pracę, a następnie (…) i dzieci-uchodźcy z Dagestanu, którzy po stracie rodziców i zabranie przez babcię postanawiają uciec z kraju. W trakcie nielegalnej podróży po Europie, bohaterowie muszą stawić czoła nieświadomie nakreślonym wyzwaniom, wbrew swojemu stosunkowo przeciętnemu życiu.

Streścić pełną fabułę filmu Handlarz cudów z pewnością nie jest łatwo, słowa nigdy nie oddadzą filmowej magii, którą twórcy wkładają w swoje dzieła. Dlatego lepiej zobaczyć cały film samodzielnie dla pełni doświadczenia.

Bohaterowie

W filmie Handlarz cudów głównym bohaterem jest polski prawnik, który postanawia dostać się do Luksemburga, żeby na miejscu rozwiązać swoje problemy z policją. Towarzyszą mu dwójka niesłyszących dzieci z Dagestanu, którzy stracili rodziców i zo stąd by wyruszyć na poszukiwanie lepszego życia. Jak potoczą się ich losy? Co na drodze uciekinierów stanie? Czy ich liczne problemy i przeciwności zakończą się pomyślnie? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdują się w filmie Handlarz cudów.

Gdzie obejrzeć Handlarz cudów cały film?

Jeśli zdecydujesz się obejrzeć Handlarza cudów online, możesz skorzystać z jednego z wielu legalnych źródeł, które proponują ten film za darmo. Wystarczy wyszukać go w wyszukiwarce na zalukaj-cc.pl i zacząć oglądać film. Pamiętaj, że korzystanie z legalnych źródeł przyczynia się do promocji kultury i przemysłu filmowego w Polsce.

Handlarz cudów lektor pl dla widzów z Polski

Jeśli jesteś z Polski i wolisz słuchać lektora, niż czytać napisy lub oglądać film z dubbingiem, czekają na Ciebie dobre wieści – film Handlarz cudów online jest dostępny z lektorem! Możesz wybierać z jednym kliknięciem z polskimi napisami lub bez. Dzięki temu będzie dla Ciebie jeszcze wygodniej obejrzeć ten film na zalukaj-cc.pl.

Zalukaj cały film Handlarz cudów i ciesz się dostępem już teraz!

Jeśli jeszcze zastanawiasz się, czy warto obejrzeć Handlarza cudów, powtórzymy – tak, warto! Film ten to prawdziwa perła w historii polskiego kina. Pełen napięcia, emocji i intrygi. Zachęcamy, aby obejrzeć go w najwygodniejszym dla siebie formacie na zalukaj-cc.pl. Jeśli po seansie masz ochotę na dyskusję na temat filmu – zapraszamy do sekcji komentarzy. Udostępnij swoją opinię, przeczytaj, co myśli o filmie pozostała część społeczności i ciesz się filmem Handlarz cudów wraz z nami!