Henry i June Cały Film (1990) - Oglądaj Online!

1990
136 min
6.3
Jeśli szukasz filmu pełnego skandalizującej prozy i erotycznych eksperymentów, to Henry i June będzie dla Ciebie idealny. Film opowiada historię związku pisarki Anais Nin z...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 1541
Teraz ogląda: 372

Henry i June online cały film w kilku słowach

Jeśli szukasz filmu pełnego skandalizującej prozy i erotycznych eksperymentów, to Henry i June będzie dla Ciebie idealny. Film opowiada historię związku pisarki Anais Nin z pisarzem Henrym Millerem oraz jego żoną June. Produkcja została nakręcona w Paryżu w latach 90. W roli głównej zobaczymy Uma Thurman oraz Kevina Spacey. Czas trwania obrazu wynosi 136 minut.

Zapraszamy do obejrzenia całego filmu, który jest dostępny na zalukaj-cc.pl.

Produkcja Henry i June online

Henry i June online to produkcja, która powstała pod okiem Philipa Kaufmana w 1990 roku. Reżyser zadbał o to, aby film był pełen skandalizującej prozy i erotycznych eksperymentów, dzięki czemu obraz zrobił kawał dobrej roboty wśród widzów. Montaż, efekty specjalne oraz muzyka to elementy, które znakomicie dopełniają fabularną historię. Scenariusz do produkcji powstał na podstawie książek Anais Nin.

Reżyser

Philip Kaufman jest reżyserem Henry i June online. Ur. 23 października 1936 r. w Chicago, jest amerykańskim reżyserem, scenarzystą i producentem filmowym. Przed nakręceniem filmu Henry i June wyreżyserował takie osiągnięcia, jak „The Great Northfield Minnesota Raid” z 1972 roku, „Inwazja na Łotwie” z 1974 roku, czy „Nieugięty” z 1978 roku. Powszechnie znany jest również z produkcji filmów takich jak „Nieśmiertelny”, czy „Edukacja rycerza”.

Obsada aktorska całego filmu Henry i June

Fred Ward wcielił się w rolę Henry’ego Millera. To amerykański aktor, który od lat rządzi na ekranie. Zobaczymy go w takich produkcjach, jak „Cena marzeń”, czy „The Player”. Uma Thurman natomiast podzieliła obsadę z Francuzką aktorką, Marią de Medeiros. Thurman znana jest z doskonałych ról w takich produkcjach, jak „Pulp Fiction”, „Kill Bill” czy „Mad Dog and Glory”. Kevin Spacey zagrał w Henry i June Rolę Richarda Osborna, męża Henry’ego Millera. Znany jest z ról w filmach, takich jak „American Beauty”, „House of Cards”, czy „K-PAX”.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Henry i June online

Akcja filmu rozgrywa się w Paryżu w latach 30. XX wieku. Pisarka Anais Nin poznaje pisarza Henry’ego Millera, którego uważa za swojego literackiego mistrza. Razem z jego żoną June tworzą niemalże toksyczne związki. Miller traktuje Nin instrumentalnie i wykorzystuje do erotycznych eksperymentów, które następnie opisuje w skandalicznej prozie.

Bohaterowie

W Henry i June spotkamy trzy główne postacie: Anais Nin, pisarkę portugalskiego pochodzenia, młodą, pełną energii i zapału. W produkcji wystąpi również Henry Miller, autor książek o erotycznej tematyce, który uważa, że jedynie ekstremalne związki mają szansę przetrwać próbę czasu. W obsadzie znajdziemy również June, żonę Henry’ego Millera, której nudny i przytłaczający styl życia skłania ją do poszukiwania nowych wrażeń.

Gdzie obejrzeć Henry i June cały film?

Jeśli jesteś ciekaw, jak wygląda opisana wyżej historia, zapraszamy do obejrzenia całego filmu Henry i June na zalukaj-cc.pl. Wszyscy miłośnicy kina znajdą tutaj legalne źródła i ciekawą ofertę filmową.

Henry i June lektor pl dla widzów z Polski

Jeśli wolisz oglądać filmy z polskim lektorem lub napisami, to również u nas znajdziesz coś dla siebie. Cały film Henry i June online jest dostępny z polskim lektorem, napisami i dubbingiem. Wybierz najlepszą opcję dla siebie i ciesz się produkcją, która na długo zapadnie Ci w pamięci.

Zalukaj cały film Henry i June i ciesz się dostępem już teraz!

Oprócz Henry i June odkryjesz na zalukaj-cc.pl wiele innych produkcji dostępnych w legalny sposób. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty i do dzielenia się swoją opinią na temat filmu Henry i June w sekcji komentarzy pod tym artykułem. Już teraz zapraszamy do oglądania!