Hi Way Cały Film (2006) - Oglądaj Online!

2006
89 min
4.5
Jeśli lubisz dokumentalne komedie, to nie możesz przegapić filmu Hi Way! Produkcja z 2006 roku opowiada historię dwóch filmowców, którzy jadą z Katowic do Warszawy,...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2409
Teraz ogląda: 100

Hi Way online cały film w kilku słowach

Jeśli lubisz dokumentalne komedie, to nie możesz przegapić filmu Hi Way! Produkcja z 2006 roku opowiada historię dwóch filmowców, którzy jadą z Katowic do Warszawy, by nakręcić krótki wywiad z bogatym biznesmenem. Jednak fucha okazuje się garstką pyłu. Podróżujący odwiedzają jednak zamożną willę, która stanie się początkiem ich przygody. Czas trwania filmu to 89 minut. W obsadzie występują takie nazwiska jak Jacek Borusiński, Dariusz Basiński, Miroslaw Meyer, Irena Adamczyk, a reżyserem jest Jacek Borusiński. Zachęcamy do obejrzenia całego filmu online!

Produkcja Hi Way online

Hi Way to film, który powstał w polskiej produkcji. Reżyser Jacek Borusiński zrealizował dokumentalną komedię, opowiadającą o podróży dwóch filmowców. W filmie wykorzystano ciekawe efekty, a muzykę skomponował Marcin Bors. Scenariusz napisała Agnieszka Zwiefka.

Reżyser

Jacek Borusiński to polski reżyser filmowy. Z wykształcenia jest technikiem elektronikiem. Urządzał domy i mieszkania, pracował w fabryce i w kioskach. W 1990 roku zaczął studiować w Szkole Filmowej w Łodzi, którą ukończył w 1995 roku. W 2003 roku zdobył tytuł doktora sztuk filmowych na Uniwersytecie Jagiellońskim. Borusiński jest twórcą takich filmów jak „Hi Way”, „Dwa światy”, „Dzień i noc” czy „36”.

Obsada aktorska całego filmu Hi Way

W rolach głównych w filmie Hi Way wystąpili Jacek Borusiński i Dariusz Basiński. Borusiński jest również reżyserem produkcji. Miroslaw Meyer i Irena Adamczyk zagrali pomocnicze role w filmie. Aktorzy ci nie są znani z dużych produkcji filmowych, ale dzięki swoim rolom w Hi Way zdobyli sympatię widzów.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Hi Way online

Film Hi Way rozgrywa się na trasie z Katowic do Warszawy. Tam dwóch podejrzanych filmowców – reżyser Jaco i operator Pablo – jedzie, by nakręcić bliżej nieokreślony materiał. W związku z tym, że materiał nie jest tak spektakularny jak się spodziewali, wykręcają się i wymyślają własne wersje fabularne, w które angażują swojego ówczesnego pracodawcę – zamożnego biznesmena. W ich wyobraźni biznesmen występuje jako petent, nieszczęśnik lub przemytnik narkotyków.

Bohaterowie

W filmie Hi Way poznajemy dwóch filmowców – reżysera Jaco grany przez Jacek Borusiński i operatora Pabla grany przez Dariusza Basińskiego. Jaco w filmie przedstawiany jest także jako mitoman, który dodaje swoje efekty tandetnemu wywiadowi.

Gdzie obejrzeć Hi Way cały film?

Cały film Hi Way online można obejrzeć na stronie zalukaj-cc.pl. Wystarczy wpisać w przeglądarce frazę: „Hi Way zalukaj” i od razu można cieszyć się pełnym filmem.

Hi Way lektor pl dla widzów z Polski

Hi Way online można obejrzeć nie tylko w oryginalnej wersji językowej, ale również z polskim lektorem, napisami i dubbingiem. Dzięki temu każdy fan filmów ma możliwość wyboru swojej ulubionej opcji.

Zalukaj cały film Hi Way i ciesz się dostępem już teraz!

Cieszymy się, że mogliśmy przedstawić Wam film Hi Way. To dokumentalna komedia, która na pewno Was rozbawi. W produkcji wspaniale wykorzystano efekty i muzykę. Reżyserem jest Jacek Borusiński, a w obsadzie wystąpiły m.in. takie osoby jak Jacek Borusiński czy Dariusz Basiński. Zachęcamy do obejrzenia całego filmu online już teraz na stronie zalukaj-cc.pl. Nie zapomnij o zostawieniu swojej opinii w komentarzach!