Historia Roja Cały Film (2016) - Oglądaj Online!

2016
150 min
3.5
Jeśli interesujesz się polską historią i lubisz filmy wojenne, to koniecznie musisz obejrzeć "Historię Roja". Film opowiada o 20-letnim Mieczysławie Dziemieszkiewiczu, pseudonimie "Rój", który wstępuje...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2183
Teraz ogląda: 296

Historia Roja online cały film w kilku słowach

Jeśli interesujesz się polską historią i lubisz filmy wojenne, to koniecznie musisz obejrzeć „Historię Roja”. Film opowiada o 20-letnim Mieczysławie Dziemieszkiewiczu, pseudonimie „Rój”, który wstępuje do Narodowego Zjednoczenia Wojskowego po tym, jak jego starszy brat zostaje zamordowany przez żołnierzy sowieckich. Razem z oddziałem partyzanckim walczy przez kolejne 6 lat o wolną Polskę, siejąc postrach wśród funkcjonariuszy UB i kolaborantów. Film został wyreżyserowany przez Andrzeja Lelitę, a w obsadzie znajdują się tacy aktorzy jak Krzysztof Zalewski-Brejdygant, Wojciech Żołądkowicz, Piotr Nowak i Mariusz Bonaszewski.

Jeśli chcesz się przekonać, jak wspaniała jest to produkcja, to koniecznie obejrzyj cały film historii Roja online już dziś!

Produkcja Historia Roja online

„Historia Roja” to film, którego produkcją zajęło się Studio Filmowe Historia. Za scenariusz odpowiada Cezary Harasimowicz, a reżyserem jest Andrzej Lelito. Film został wyprodukowany w Polsce w 2016 roku. W „Historii Roja” duży nacisk został położony na autentyczność wydarzeń i klimat panujący w Polsce podczas walk o wolność. W filmie użyto również przepięknych krajobrazów, które z jednej strony przypominają o pięknie Polski, a z drugiej pochłaniają widza i zabierają go do czasów II wojny światowej.

Montaż filmu Historia Roja wykonywał Tomasz Szepel, a efektami specjalnymi zajęła się firma Post Meridian. Muzykę skomponował Piotr Komorowski.

Reżyser

Andrzej Lelito to polski reżyser, którego kariera trwa już od ponad dwóch dekad. Jego filozofią jest robienie kina, które porusza, zmusza do refleksji i wzruszeń. W swoim dorobku ma kilka wielu filmowych. Najbardziej znany jest z filmów takich jak „Nieulotne”, „Wino truskawkowe” czy „Amok”.

W swoim najnowszym dziele, „Historii Roja”, Lelito stawia na autentyczność wydarzeń i klimatu panującego w Polsce podczas walk o wolność oraz na bardzo mocna, emocjonalną fabułę.

Obsada aktorska całego filmu Historia Roja

Warto wspomnieć także o obsadzie aktorskiej, która wykonała wspaniałą robotę. Główną rolę Mieczysława Dziemieszkiewicza aka „Rója” zagrał Krzysztof Zalewski-Brejdygant. W pozostałych rolach pojawili się tacy aktorzy jak Wojciech Żołądkowicz, Piotr Nowak, Mariusz Bonaszewski, Jerzy Światłoń, Magdalena Kuta, Piotr Bajor, Tomasz Dedek, Piotr Domalewski i Krzysztof Piątkowski.

Wszyscy aktorzy stworzyli wspaniałe kreacje, dzięki którym historia o Mieczysławie Dziemieszkiewiczu aka „Róju” staje się jeszcze bardziej prawdziwa i zaskakująca.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Historia Roja online

Akcja filmu rozgrywa się na Mazowszu w czasie II wojny światowej. Mieczysław Dziemieszkiewicz aka „Rój” traci swojego brata, który pada ofiarą żołnierzy sowieckich. Po powrocie do domu dołącza do Narodowego Zjednoczenia Wojskowego, gdzie zostaje dowódcą oddziału partyzanckiego. Walka o wolną Polskę trwa przez kolejne 6 lat, a „Rój” i jego ludzie sieją postrach wśród funkcjonariuszy UB i kolaborantów. Komunistyczne władze robią wszystko, aby namierzyć i zlikwidować „wroga władzy ludowej”.

Fabuła filmu jest bardzo emocjonalna i wciągająca, dzięki czemu cały film jest tak naprawdę jedną długą podróżą emocjonalną.

Bohaterowie

Głównym bohaterem filmu jest Mieczysław Dziemieszkiewicz aka „Rój”, który staje się znany jako bezwzględny partyzant w walce z sowieckimi okupantami. Przy jego boku operują inni bohaterowie, takie jak Marysia (Magdalena Kuta) czy Bolesław (Piotr Bajor), którzy są cennymi ludźmi w oddziale partyzanckim Mieczysława.

Reżyser bardzo dokładnie przedstawił każdego z bohaterów, dzięki czemu każdy z nich jest bardzo autentyczny i realistyczny. Bohaterowie są nie tylko postaciami z historii, ale są ludźmi, którzy walczyli dla swej wolności i swojej ojczyzny.

Gdzie obejrzeć Historia Roja cały film?

Film „Historia Roja” można obejrzeć na zalukaj. Na tym portalu znajduje się legalna wyszukiwarka, która pozwala znaleźć legalne źródła, w których można obejrzeć film online. Warto zaznaczyć, że w sieci jest wiele nielegalnych stron, na których można oglądać filmy i seriale, ale korzystanie z nich jest nieodpowiedzialne i nielegalne.

Historia Roja lektor pl dla widzów z Polski

Film „Historia Roja” dostępny jest z polskim lektorem, napisami i dubbingiem. Dzięki temu, każdy widz z Polski będzie mógł zrozumieć i docenić fabułę filmu bez problemów. Lektor i dubbing są wykonane na bardzo wysokim poziomie, w sposób, który przyciągnie widzów i wciągnie ich do historii.

Możliwość wyboru opcji lektora, napisów i dubbingu sprawia, że każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie i cieszyć się seansami bez żadnych problemów.

Zalukaj cały film Historia Roja i ciesz się dostępem już teraz!

Jeśli jeszcze nie widzieliście filmu „Historia Roja”, to koniecznie musicie to zrobić! To prawdziwa gratka dla fanów polskiej historii oraz miłośników wojennych klimatów. Na zalukaj możecie znaleźć wiele legalnych źródeł, gdzie można obejrzeć cały film online.

Pamiętajcie, aby korzystać tylko z legalnych źródeł i nie szukać filmu na nielegalnych stronach. „Historia Roja” to film, który z pewnością spełni oczekiwania każdego widza, który lubi kino wojenne i prawdziwe historie.

Jeśli już obejrzeliście film, to koniecznie podzielcie się swoją opinią w sekcji komentarzy pod tym artykułem!