I Kto to Mówi 2 Cały Film (1990) - Oglądaj Online!

1990
81 min
4.6
Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, co myślą małe dzieci? W filmie "I Kto to Mówi 2" Mikey, mały chłopiec, którego głos podkłada Bruce Willis, rozumie świat,...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 3486
Teraz ogląda: 117

I Kto to Mówi 2 online cały film w kilku słowach

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, co myślą małe dzieci? W filmie „I Kto to Mówi 2” Mikey, mały chłopiec, którego głos podkłada Bruce Willis, rozumie świat, jakiego nie doświadczają inni. Wraz z jego siostrą Julie, której głos podkłada Roseanne Barr, oraz przyjacielem Eddiem (Damona Wayansa) przeżywają niezapomniane przygody, uczą się korzystać z nocnika i rozwiązują problemy swoich rodziców. To komedia z lat 90., ale zawsze warta obejrzenia.

Film „I Kto to Mówi 2” został wyprodukowany w 1990 roku w USA w reżyserii Amy Heckerling. Czas trwania wynosi 81 minut. W głównych rolach występują Kirstie Alley, John Travolta, Bruce Willis i Roseanne Barr.

Nie czekaj już dłużej i obejrzyj cały film online. Zarówno dorośli, jak i dzieci będą mieli niezapomniane chwile, oglądając jak dwie małe dusze zmieniają cały świat wokół nich.

Produkcja I Kto to Mówi 2 online

Film „I Kto to Mówi 2” to kontynuacja jednej z najbardziej lubianych komedii lat 80. W filmie tym poznajemy co myślą dzieci i jak patrzą na świat dorosłych. Obrazy te nabierają znacznie większego znaczenia, gdyż słyszmy, co myślą małe dusze. Wykorzystanie głosów Bruce’a Willisa i Roseanne Barr dodaje filmowi tym różnych, kontrowersyjnych perspektyw.

Film został wyprodukowany przez wytwórnię TriStar Pictures. Scenariusz napisali Neil Israel i Heather Alic. Muzykę do filmu skomponował David Kitay.

Reżyser

Reżyserem filmu „I Kto to Mówi 2” jest Amy Heckerling, amerykańska reżyserka i scenarzystka filmowa. Jej kariera zaczęła się w latach 80., gdy zyskała popularność dzięki reżyserii kultowej komedii „Niebezpieczne Uczennice”. Inne filmowe hity w jej dorobku to „Żółtodziób” i „Przeboje i podboje”.

Z powodzeniem Heckerling podjęła się wyzwania reżyserii „I Kto to Mówi 2”. W tym filmie odnalazła sukces dzięki zabawnym i oryginalnym pomysłom, które przyciągają zarówno małych, jak i dużych widzów.

Obsada aktorska całego filmu I Kto to Mówi 2

W filmie „I Kto to Mówi 2” wystąpiło wielu znanych aktorów. Kirstie Alley, amerykańska aktorka specjalizująca się w komediach, wcieliła się w rolę matki dwójki dzieci. John Travolta, znany aktor amerykański, mistrz tańca i ikona popu, zagrał ojca dzieci. Głosy dzieci podłożyli: Bruce Willis (głos Mikeya), Roseanne Barr (głos Julii) i Damon Wayans (głos Eddia).

W filmie pojawili się również znani amerykańscy aktorzy, takich jak Gilbert Gottfried, Olympia Dukakis, Mel Brooks czy Elias Koteas. To wszyscy artyści, którzy dodają filmowi dodatkowego blasku.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film I Kto to Mówi 2 online

Film „I Kto to Mówi 2” rozgrywa się w Stanach Zjednoczonych w latach 90. Mikey został w końcu zjednoczony z tatą swoich marzeń, Jamesem (John Travolta). W wyniku tego małżeństwa Mikey otrzymał małą siostrzyczkę, Julię (Roseanne Barr). Dzieci postanawiają pomóc swoim rodzicom, rozwiązać ich problemy małżeńskie i doprowadzić ich do wzajemnego zrozumienia.

Po drodze dzieci dowiadują się wiele o świecie dorosłych i muszą stawić czoła trudnym sytuacjom, na które dorosli nie zawsze umieją znaleźć odpowiedź. Wszystkie trudności zawsze jednak kończą się nauczycielskim morałem i dowcipnymi puentami.

Bohaterowie

„I Kto to Mówi 2” jest pełen sympatycznych i kolorowych postaci. James (John Travolta) to równie troskliwy jak nieśmiały ojciec, który stara się rozwijać swoją karierę i nie zmarnować szansy na miłość. Mollie (Kirstie Alley) to matka dzieci, która rezygnuje z kariery i stara się rozwinąć swoje życie uczuciowe. Jego miłością są jej dzieci.

Mikey (Lorne Sussman) jest bardzo bystrym i dowcipnym chłopcem, który doskonale wie, jakie są jego potrzeby. Pomaga swojemu ojcu w zdobyciu serca Mollie, by zbudować rodzinę.

Julia (Roseanne Barr) to mała dziewczyntka, która chce dojrzeć przez nocnik, aby być dorosła. Eddie (Damona Wayansa) to najlepszy przyjaciel Mikeya, który zawsze znajduje sposób na rozwiązanie problemów, z którymi borykają się dzieci.

Gdzie obejrzeć I Kto to Mówi 2 cały film?

Film „I Kto to Mówi 2” można obejrzeć na platformie zalukaj. Jest to ciekawa propozycja dla miłośników kultowych filmów. Zalukaj to legalna platforma udostępniająca darmowe filmy online pochodzące z różnych źródeł. Rekomendujemy skorzystanie z ich sprawdzonego systemu wyszukiwania źródeł, by mieć pewność, że film obejrzymy na najwyższym poziomie jakości.

I Kto to Mówi 2 lektor pl dla widzów z Polski

Film „I Kto to Mówi 2” jest dostępny z polskim lektorem, napisami i dubbingiem. Obejrzenie filmu z polskim dubbingiem pozwoli na jeszcze większe wczucie się w postacie. Film obejrzysz zarówno na zalukaj z polskimi napisami, jak i z polskim lektorem.

Zalukaj cały film I Kto to Mówi 2 i ciesz się dostępem już teraz!

„I Kto to Mówi 2” to doskonały wybór dla miłośników kultowych filmów. To zabawna, dowcipna komedia, która dostarczy Ci dużo radości i uśmiechu. Film opowiada historię dzieci, które zmagają się z różnymi problemami, zamieniając je w zabawę i ucząc, jak radzić sobie z trudnymi sytuacjami.

Dlatego nie wahaj się i już dziś obejrzyj cały film online. Na pewno zapadnie Ci w pamięć na długo. A po obejrzeniu zapraszamy do podzielenia się swoją opinią w sekcji komentarzy pod tym artykułem.