I Kto to Mówi 3 Cały Film (1993) - Oglądaj Online!

1993
96 min
4.4
Przedstawiamy Ci kolejną, zabawną i sentymentalną historię Mikey'a i Julie. Tym razem dzieci marzą o posiadaniu psa. Ich ojciec zabiera je do schroniska, gdzie biorą...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 5061
Teraz ogląda: 185

I Kto to Mówi 3 online cały film w kilku słowach

Przedstawiamy Ci kolejną, zabawną i sentymentalną historię Mikey’a i Julie. Tym razem dzieci marzą o posiadaniu psa. Ich ojciec zabiera je do schroniska, gdzie biorą małego psiaka. Jednak, tu się zaczyna największy problem. Do domu Mikey’a przychodzi szefowa jego ojca ze swoim dobrze wychowanym pudlem. I tak dzieci zamiast jednego, mają dwa psiaki – jednego grzecznego i dobrze wyszkolonego, drugiego psotliwego i swawolnego. Ale problemy dopiero się zaczną. I to nie z psami, ale z tatą małych dzieci… „I Kto to Mówi 3” to komedia rodzinna, która wprowadzi nas w świat psów i ludzi.

Reżyserem filmu jest Tom Ropelewski, a w obsadzie widzimy Johna Travoltę, Kirstie Alley, Diane Keaton czy Danny’ego DeVito. Film ten produkowany był w 1993 roku, a jego czas trwania wynosi 96 minut.

Jeśli marzysz o wakacjach w doborowym towarzystwie, wakacjach, pełnych rasowych psów, zapraszamy do obejrzenia „I Kto to Mówi 3”. Jest to film dla wszystkich miłośników komedii rodzinnych.

Produkcja I Kto to Mówi 3 online

„I Kto to Mówi 3” to komedia rodzinna produkcji hollywoodzkiej. Film odniósł duży sukces w USA, a bardziej konkretne dane można poznać po odebraniu nagrody dla najlepszego filmu familijnego w 1994 roku. Historia filmowa zrodziła się z pióra duetu pisarzy: Leslie Dixon i Amy Heckerling. Reżyserem filmu jest Tom Ropelewski.

Montaż filmu wykonał John Murray, a odpowiedzialność za zdjęcia ponosił Oliver Wood. Efekty specjalne zostały stworzone przez studio efektów specjalnych Compact Video to Film Inc. Podkład muzyczny został stworzony przez Davida Kitaya i Blue Weavera.

Reżyser

Tom Ropelewski to amerykański reżyser, pisarz, i producent filmowy. Urodził się w roku 1951 w Pleasantville, w USA. Studiował filozofię i psychologię na Uniwersytecie Fordham i w New School For Social Research. Ropelewski był nominowany do nagrody WGA za scenariusz do filmu „Look Who’s Talking Now!” (w Polsce znany jako „I Kto To Mówi 3”).

Ropelewski reżyserował filmy, takie jak: „Cybill” (1995), „The Next Big Thing” (2001), „The Gift” (2003), „Mayor of Sunset Strip” (2003), „Faux Baby” (2008) i „Goosed” (1999) jako producent.

Obsada aktorska całego filmu I Kto to Mówi 3

„I Kto To Mówi 3” to film, który przez swoją obsadę przyciąga wielu fanów. W rolach głównych występują między innymi: John Travolta jako James Ubriacco, Kirstie Alley jako Mollie Ubriacco, Olympia Dukakis jako Rosie, Diane Keaton jako Samantha i Danny DeVito jako Różowy.

John Travolta jest znany ze swoich ról w filmach takich jak „Pulp Fiction”, „Gorączka sobotniej nocy”, czy „Klatka dla ptaków”. Kirstie Alley zdobyła popularność dzięki roli w sitcomie „Ekranem ty”. Diane Keaton to aktorka kojarzona z takimi produkcjami jak „Wieża ciśnień”, „Annie Hall” i „Ptaki ciernistych krzewów”. Danny DeVito znany jest z ról w takich filmach jak „Cicha noc”, „Jak poznałem waszą matkę” czy „Ucieczka z Los Angeles”.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film I Kto to Mówi 3 online

Akcja filmu rozgrywa się w czasach, gdy wprowadzenie się psa do domu rodzi mnóstwo kłopotów. Mollie Ubriacco jest matką dwójki dzieci, które postanowiły, że chcą mieć psa. James, ojciec dzieci, zabiera je do schroniska zwierząt, gdzie wybierają małego, przysłowiowego kundelka, którego nazywają Rocks. W międzyczasie, Julie przynosi do domu młodszy Psiak, który zmienia ich dotychczasowe życie. Tym razem problem powstaje nie tylko z psem, ale również z tatą małych bohaterów.

Główni bohaterowie są zdezorientowani, kiedy do domu wprowadza się Różowy – nowy pies ich ojca, który ze swoją właścicielką przyszedł umówić się z James’em na sprawy dotyczące pracy.

Bohaterowie

„I Kto To Mówi 3” koncentruje się na rodzinie Ubriacco – Mollie, James i ich dwójce dzieci Julie i Mikey’u. Mikey jest zadowolony, że ma Rocksa, swojego ukochanego psa, a Julie czasami wydaje mu się, że psiak jest cool, ale przede wszystkim potrzebuje kogoś, do kogo mógłaby mówić.

Z drugiej strony, James musi poradzić sobie z osobistymi problemami związanymi z pracą. Mollie zabiera Różowego do psiego salonu, gdzie przekonuje się, że nie była jedyna, która popada w kłopoty.

Gdzie obejrzeć I Kto to Mówi 3 cały film?

Film „I Kto to Mówi 3” w Polsce dostępny jest na zalukaj.pl. Zalukaj to darmowa strona z filmami i serialami online, która oferuje szeroki wybór materiałów w różnych gatunkach i na różne gusta. Wyszukiwarka na stronie umożliwia też znalezienie legalnych źródeł, gdzie można obejrzeć filmy i seriale online.

I Kto to Mówi 3 lektor pl dla widzów z Polski

Film „I Kto To Mówi 3” jest dostępny dla widzów z Polski z polskim lektorem i napisami. W celu dostosowania odbioru do swoich potrzeb, każdy z widzów może wybrać, czy chce obejrzeć film w polskim dubbingiem, napisach lub z lektorem.

Zalukaj cały film I Kto to Mówi 3 i ciesz się dostępem już teraz!

„I Kto to Mówi 3” to film, który warto zobaczyć. Wciągający scenariusz, sympatyczni bohaterowie, niebanalna fabuła i zabawne zwroty akcji – to tylko niektóre zalety tego filmu. Zachęcamy, aby obejrzeć cały film na zalukaj.pl i nacieszyć się świetnymi scenami z kotem i psem, które wielokrotnie wywołają uśmiech na twarzy każdego widza. Z pewnością warto podzielić się również własną opinią na temat filmu, w sekcji komentarzy pod artykułem. Wszystko po to, aby inni widzowie mogli jeszcze bardziej przekonać się, jak warto obejrzeć ten film.